Cane Corso ...η μηπως οχι?








Chris K.A.

Well-Known Member
10 Ιουλίου 2014
566
1.037
42
Aθήνα
πωπω ύπνο βαθύ που πήρα....ούτε καν το είδα το θέμα πως αναπτύχθηκε!!Τιν τουτο ρει?Ξεκόλλα το ντε μια από το πόδι σου να το δούμε το παιδί επιτέλους,διαβάζω διαβάζω και δε ξέρω για τι σόι σκύλο διαβάζω...Μεγαλώνει η φαμίλια,ε? :)
 
  • Like
Reactions: johnk




east49

Well-Known Member
6 Δεκεμβρίου 2012
3.743
5.061
Και τωρα το αστειο:

Εχω παει προχτες εξω με τον τυπακο, σε μια παρεα κ τον βλεπει ενας φιλος.
Τον περιεργαζεται αρκετη ωρα κ ορκιζεται οτι καπου εχει ξαναδει εναν ιδιο σκυλο!
Βγαζει το κινητο του, χανεται κανα τεταρτο, κ επανερχεται με την παρακτω φωτο:

10847889_1516363035280490_8904784681749211877_n.jpg
Ο εικονιζομενος σκυλος ανηκει σε εναν αγγλο που ισχυριζεται οτι εκτρεφει "σκυλους της Σερβιας"

Χαχαχαχα
Καλο.....

Υ. Γ. Λετε να τον μου σκασει κάνεις να ζηταει τον σκυλο του πισω;;;;
 




DORIS

Well-Known Member
17 Δεκεμβρίου 2010
1.213
261
37
αυτο που ερχονται και σε διαλεγουν μονα τους δεν υπαρχει...
φιλε ειχα καιρο να δω το θεμα σου και μολις ειδα τις φωτο υπεθεσα οτι πηρες sdd,μετα καταλαβα οτι ειναι ημιαιμο,δεν πολυδιαβασα βεβαια,θα ενημερωθω αργοτερα,παντως ειναι πολυ ωραιος,να σου ζησει!
 




east49

Well-Known Member
6 Δεκεμβρίου 2012
3.743
5.061
Σας ευχαριστουμε ολους για τις ευχες!

Ναι @DORIS sdd χαχαχαχα
Καλα η αληθεια ειναι οτι εγω, ενα σοκ το επαθα μολις ειδα την φωτο, ο αλλος δε επαθε σοκ κ δεν με πιστευε με τιποτα, οταν εμαθε οτι ο σκυλος τυχαια φερει το ονομα του παραστρατιωτικου ηγετη των Σερβων......

Είναι ΤΕΛΕΙΟΣ !!!
Να τον χαίρεσαι, φίλε μου, @east49 !:p:)

Υ.Γ. Είναι intact?:cool:
Για την ωρα ναι.....
Μετα θα δειξει.....

Υ. Γ. Ρε λες να εχω κανα sdd στην αυλη μου κ να μην το ξερω;
Να αρχισω να προβληματιζομαι; :eek:
 
  • Like
Reactions: DORIS and johnk


Serge

Well-Known Member
18 Δεκεμβρίου 2012
743
296
πωπω ΚΟΥΚΛΟΣ!!!! καλέ τώρα διάβασα το update του νήματος, έβλεπα μόνο φωτογραφίες και νόμιζα ότι ήταν απόγονος του τυφλούλη σου. Να ζήσει ο μπουνταλάς :love:
 






east49

Well-Known Member
6 Δεκεμβρίου 2012
3.743
5.061
Ωραίος.... απο κορμί μοιάζει με τα κορσο ε;

Ποσο μηνών ειναι τωρα;
Απο κορμι ειναι ηδη σαφως μεγαλυτερος (ψηλοτερος κ μακρυτερος) απο οποιο corso. Ειναι επισης ποιο στητος μπροστα κ ποιο.... ισιος γενικα να το πω, αν το καταλαβαινεις.

Υπολογιζω 12-13 μηνων.
53 κιλα 72cm
 




l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.642
7.753
Πωωωωωωωωωωω
Μου ξέφυγε το θέμααα!!!!!
Ευτυχώς το είδα 2 μήνες μετά !!!!!
Τι σκύλαρος είναι αυτός?! Έχω πάθει πλάκα . Θυμίζει κάτι σε μαστίφ, ρε συ μήπως σας κάνει πλάκα ο θεός και τον πήρε από το καλύτερο εκτροφείο του κόσμου και του ειπε βρες το σπίτι που ονειρεύεσαι και απλώς σας επέλεξε ο τύπος; 2 γκομενάκαι στα μέτρα του, μεγάλη έκταση να απλώνει τη κορμάρα του, τι άλλο να θέλει;
Πολύχρονος και τυχερός να είναι, φανταστικός σκύλος!
 
  • Like
Reactions: Chris K.A.


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.652
19.886
πωπω ΚΟΥΚΛΟΣ!!!! καλέ τώρα διάβασα το update του νήματος, έβλεπα μόνο φωτογραφίες και νόμιζα ότι ήταν απόγονος του τυφλούλη σου. Να ζήσει ο μπουνταλάς :love:
Γέρος, τυφλός ΚΑΙ στειρωμένος. Αν τα είχε καταφέρει έτσι, θα ήταν ίνδαλμα των απανταχού αρσενικών, όλων των ειδών του πλανήτη :D
 


tasos malinoua

Well-Known Member
21 Οκτωβρίου 2012
3.822
8.564
Γέρος, τυφλός ΚΑΙ στειρωμένος. Αν τα είχε καταφέρει έτσι, θα ήταν ίνδαλμα των απανταχού αρσενικών, όλων των ειδών του πλανήτη :D
παντως πρακτικα πιο πιθανο ειναι αυτο που ειπες παρα να μπει ενα κουταβι σε ξενη αυλη με 2 ενηλικα σκυλια να ειναι εκει τριγυρω και απουσια του ιδιοκτητη κιολας που πιστευω με τα λεγομενα κατα καιρους οτι τωρα δεν θα ζουσε το ερμο......αλλα δεν μας ενδιαφερει κιολας και αν ειναι του γερου οντως ο φουστης εβγαλε ωραιο σκλι,αν οχι ειναι κωλοφαρδο το μικρακι (μικρακι τοτε) τωρα......

γερο και δυνατο να ειναι παντα.
 
  • Like
Reactions: Gaara and Serge