Cane Corso


ΚΥΡΙΑΚΟΣ

Well-Known Member
21 Φεβρουαρίου 2011
170
40
Ρόδος
Εντάξει, μάλλον αυτό είναι. Dell'Ogliastro λέγεται.
Πουλάει τον πατέρα.
Τον είπα την ιστοσελίδα και με είπε ότι είναι αυτό...Ακόμη με είπε ότι πάει για να κλείσει γι αυτό πουλάει σχεδόν όλα τα σκυλιά του(έτσι και η χαμηλή τιμή)
 


giorgos kriti

Well-Known Member
24 Σεπτεμβρίου 2008
584
0
Πρόσεξε τώρα τι θα γίνει, μετά την ανάγνωση του ποστ σου.
Αμεση ηλικιακή ομαδοποίηση των μελών του φόρουμ:

Οι άνω των 40, μπορεί να σου βάλουν thanks, μπορεί και να σχολιάσουν, ενισχύοντας ή απορρίπτοντας την σκέψη σου.
Οι 30-40 θα ποστάρουν με ερωτήσεις και διευκρινήσεις. Και αρκετά thanks φαντάζομαι.
Οι 20-30 θα ποστάρουν με σχόλια ότι να ΄ναι, γιατί ή δεν θα έχουν καταλάβει Χριστό ή θα νομίζουν ότι έχουν καταλάβει, αλλά δεν...
Και οι κάτω των 20, αν τολμήσουν να ποστάρουν θα είναι για να ρωτάνε σε ποιά γλώσσα έχει γραφτεί και με κάμποσα ":confused:"

Για να δούμε...;)

* Εγώ θα βάλω thanks και μόνο για τον κόπο σου να το αντιγράψεις :)
Δεν εχω δει ποιο απαραδεκτο διαχωρισμο απο αυτον που κανεις αναμεσα στους συνανθρωπους σου αυτη τη στιγμη.
χιλιαδες 20αριδες και 15χρονα σημερα φιμωνουν αυτους που 40+ που λες πολυ ευκολα - και μιλω για το μεσο ορο της κοινωνιας μας.
και αυτο ειναι λυπηρο.
μακαρι να ειχαμε σημερα τη συνηδειση καποιων εξ αυτων των παιδιων

ασε που τα οσα ειπες ειναι ακρως προσβλητικα για πολλους ανθρωπους
αλλα μια και σου αρεσουν αυτα να ξερεις πως
το μεταλο των ανθρωπων φαινεται και απο τη λεπτοτητα/ευγενεια της ειρωνειας τους
το εχει διδαξει περιλαμπρα ο Σωκρατης - αξιζει λιγη μελετη

συγνωμη για τον τροπο μου αλλα ειναι αναλογος αυτου που ανεβασες
 


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.656
19.890
Φίλε μου...χαλάρωσε λίγο...:)
Λίγο χιούμορ ποτέ δεν βλάπτει. Για δοκίμασέ το ;)

Edit: Αν και...για να λήξω σε ένα ποστ το off topic μου...τα νούμερα που έγραψα, μεταξύ σοβαρού κι αστείου, προσωπικά δεν πιστεύω ότι ξεφεύγουν πολύ από την πραγματικότητα. Λίγο πάνω, λίγο κάτω...ε και;
Και οι όποιες [όχι και χιλιάδες :confused: ] εξαιρέσεις, απλώς επιβεβαιώνουν τον κανόνα μου. Αλλά όλο αυτό...δεν είναι του παρόντος φόρουμ ;)

Στο δια ταύτα...μην τρελλαίνεσαι. Πολύ σημασία δίνεις. Χαμογέλα και λίγο :)
 
Last edited:


giorgos kriti

Well-Known Member
24 Σεπτεμβρίου 2008
584
0
Μην ανησυχεις.... απο τετοιο μπολικο.. και απο γελια αλλο τιποτα...
μονο που το δικο μου ειναι διαφορετικο... οποτε εγω οταν το διαβαζα δεν μου εβγαζε κατι τετοιο...
(ισως και να μην βλεπω τοσο καθαρα δεν ξερω... ισως)

πως το λεει η φραση που ειχε βγει σε μια διαφημιση ?
"ολοι διαφορετικοι ολοι ισοι"
οποτε.. ακομα και στο χιουμορ μπορει να υπαρχουν διαφωνιες :p
 


kostasiasi

Well-Known Member
4 Μαρτίου 2012
76
0
γεια σε ολους!σημερα ζυγιστηκε και ο διαρακος!4.5 μηνων 21 κιλα!πως μας κοβετε?παμε καλα?σε εναμιση μηνα πηρε 6 κιλακια.αν και περιμενα οτι θα ειχε παρει πιο πολυ......
 




kostasiasi

Well-Known Member
4 Μαρτίου 2012
76
0
οχι φιλε vasgial καμια σχεση!φαντασου σημερα ξεκινησα να του δινω τα γραμμαρια που γραφει η σακουλα τησ τροφης οτι πρεπει να τρωει!μεχρι τωρα του εδινα γυρω στα 100 gr πιο λιγο για τον λογο ακριβωσ που μου ειπες!
 


cane corso 12

Member
3 Ιουλίου 2013
15
0
καλησπέρα σας κ από μένα εχώ ενα cane corso 11 μηνών κ δεν σηκώνει το πόδι στο κατούριμα οταν τον βγάζω βόλτα σε πόσο καίρο θα το κάνει ευχαριστώ
 


DORIS

Well-Known Member
17 Δεκεμβρίου 2010
1.213
261
37
πρεπει να ανοιξεις ενα καινουριο θεμα με τις αποριες σου και αν θες να μας παρουσιασεις τον σκυλο σου,μην ανησυχεις για το ποδι θα το σηκωσει!
 


cane corso 12

Member
3 Ιουλίου 2013
15
0
παιδία χίλια μα χίλια ευχαριστώ που μου απαντήσατε δεν ξέρω πολύ καλά από το site o σκύλος μου είναι ένα cane corso o brutto brutto.JPG
 


DORIS

Well-Known Member
17 Δεκεμβρίου 2010
1.213
261
37
Εμείς και τα σκυλιά μας!...

πας εδω πατα νεο θεμα(ειναι στο πρασινο πλαισιο πανω αριστερα) και παρουσιασε το σκυλο σου,μετα θα πας πινακα ελεγχου και θα παρακολουθεις ποιος εγραψε στο θεμα σου και σε οσα θεματα θες να παρακολουθησεις!
 




zteo

New Member
13 Σεπτεμβρίου 2013
3
0
Σκεφτομαι να μετακομισω σε ενα νησι για επαγγελματικους λογους και για συντροφια και φυλακα θελω να παρω ενα cane corso.Το ζητημα ειναι οτι θα δουλευω αρκετες ωρες και θελω να μαθω εαν η συγκεκριμενη ρατσα εχει προβλημα στο να μενει μονη της?
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.123
Μηνύματα
895.931
Μέλη
19.938
Νεότερο μέλος
panos95