Dog breeders Greece


Natassa

Well-Known Member
10 Ιανουαρίου 2008
4.700
172
Αθήνα
www.petphoto.gr
http://www.dbg.gr/index.php

Έχει παρακολουθήσει κάποιος αυτό το site;
Τι καταχωρίσεις εκτροφέων έχει; (εννοώ επίσημους - εγγεγραμμένους στον ΚΟΕ κλπ) ;


Έχει κ αναγγελίες από γέννες από ό,τι βλέπω.
Επίσης πώς γίνεται η εγγραφή στο site (πρέπει να πληρούνται κάποιες προϋποθέσεις; )

Πάντως μου φαίνεται γενικά πολύ χρήσιμη πρωτροβουλία.
 
Last edited:








Lindaki

Well-Known Member
28 Μαρτίου 2010
849
2
Ο εκαστοτε εκτροφέας πρέπει να πληρώσει για να διαφαμιστει σε αυτη τη σελίδα, κι έτσι δεν είναι όλοι.
 




vrmode

Well-Known Member
27 Νοεμβρίου 2006
8.125
10.078
Athens
Στους εκτροφείς γαλλικών, από τους 4 εκτροφεία που έχει μόνο το 1 έχει νόημα. Το ένα από αυτά δεν το ξέρω και καθόλου...
 


ROTTIE

Well-Known Member
6 Ιανουαρίου 2007
7.688
23
ATHENS
Οι καταχωρήσεις ειναι δωρεάν?

Εγώ πάντως εάν ήμουν εκτροφέας και ένιωθα αδικημένος από αυτή την αξιολόγηση, θα απέσυρα άμεσα απ’ το συγκεκριμένο site το banner και τα links του εκτροφείου μου.
 


Labrador Retriever

Well-Known Member
11 Νοεμβρίου 2010
875
0
28
Πειραιας
Παιδια απ οτι βλεπω στα περισσοτερα εκτροφεια λειπουν πολλα "αστερια".Δηλαδη σε μερικα ουτε για εξετασεις δυσπλασιας δεν εχουν βαλει αστερι!
 


nikolaskisath

Banned
Banned
13 Ιανουαρίου 2011
6
0
Εμένα μου αρέσει παρα πολύ το συγκεκριμενο site .
Έχετε εσεις καποιο άλλο που να είναι πιο πλήρες ?
 


ΜMaritina

Well-Known Member
24 Δεκεμβρίου 2009
954
3
Νέα Σμύρνη
Μόλις "έπεσα" πάνω σε ένα εκτροφείο/κυνοτροφείο με 8 ράτσες!
Γίνεται να είναι εγγεγραμμένος στον Κ.Ο.Ε. με τόσες ράτσες;
 


vrmode

Well-Known Member
27 Νοεμβρίου 2006
8.125
10.078
Athens
Μόλις "έπεσα" πάνω σε ένα εκτροφείο/κυνοτροφείο με 8 ράτσες!
Γίνεται να είναι εγγεγραμμένος στον Κ.Ο.Ε. με τόσες ράτσες;
Και με 48 ράτσες γίνεται... :D Δεν έχει να κάνει η ποιότητα του εκτροφέα με το γεγονός ότι είναι εγγεγραμμένος. Η λίστα του ΚΟΕ δεν παρέχει εγγυήσεις - απλά παίρνει κανείς τη λίστα από τον ΚΟΕ και μετά αρχίζει να "ξεσκαρτάρει" ...βοήθειά του!
 






ΜMaritina

Well-Known Member
24 Δεκεμβρίου 2009
954
3
Νέα Σμύρνη
Ωχ! Αυτό τώρα το κατάλαβα! Δηλαδή στον ΚΟΕ ειναι γραμμενα puppymillαδικα... άνετα! :(

Με όνομα Janni Triantafyllidis, μάλλον κάτι ελληνικό το έχει! :D
 


Ricos

Well-Known Member
21 Σεπτεμβρίου 2009
2.046
82
Athens
Με όνομα Janni Triantafyllidis, μάλλον κάτι ελληνικό το έχει! :D
Το λογικο αυτο λεει, το παραδοξο ειναι οτι δεν εχει βαλει επιλογη ελληνικων ή τουλαχιστον αγγλικων στο σαιτ του, ωστε να καταλαβουμε και εμεις που δεν μιλαμε γερμανικα!!!
 


Krina

Well-Known Member
28 Οκτωβρίου 2008
2.244
5
56
Περιστερι Αττικης
www.vomkrinastrand.com
Εγώ πάντως εάν ήμουν εκτροφέας και ένιωθα αδικημένος από αυτή την αξιολόγηση, θα απέσυρα άμεσα απ’ το συγκεκριμένο site το banner και τα links του εκτροφείου μου.
μεγαλη μπουκια φαε μεγαλα λογια μην λες ,γιατι και στο φορουμ εδω την "λες" και στον admin, αλλα συνεχιζεις και γραφεις
 


ROTTIE

Well-Known Member
6 Ιανουαρίου 2007
7.688
23
ATHENS
Και μεγάλες μπουκιές θα τρώω και μεγάλες κουβέντες θα εκστομίζω και όπου θέλω θα γράφω και σε όποιον θεωρώ ότι πρέπει να την «πω» θα την λέω και δεν χρειάζομαι τη άδεια κανενός, πόσο μάλλον τη δική σου, αγαπημένη μου Κρινιω. :)

Το εκτροφείο σου βρίσκεται στη 10η θέση αναμασά σε 17 εκτροφεία Rottweilers. Αν θεωρείς ότι αδικείσαι στη θέση που βρίσκεσαι βάση της συγκεκριμένης αξιολόγησης, γιατί το banner και τα links του εκτροφείου σου βρίσκονται ακόμα στο συγκεκριμένο site?

Απέσυρε τα και μετά κράξε όσο θέλεις και τους υπόλοιπους εκτροφείς ανεξαρτήτως φυλής και τους ιδιοκτήτες του συγκεκριμένου ιστιότοπου.
 


Theo

Well-Known Member
24 Νοεμβρίου 2010
356
1
Αθηναίων Πολιτεία
Από ροτ όσο γνωρίζω από ταπεινή μου έρευνα, προ 4 μηνών περίπου την πήραμε, έχω να πω πως η αξιολόγηση συνολικά είναι για τα πανηγύρια.

Και ούτε εκτροφέας είμαι, ούτε επίδοξος, ούτε τπτ.

Καλά.........τα μαλλιά......και τα δόντια !! μου έπεσαν όταν είδα το εκτροφείο που "ψωνίσαμε" σε τι θέση είναι !!!
ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΣΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

Η λίστα με τα ροτ είναι το λιγότερο αστεία.
Δεν λέω για τα άλλα καθώς δεν ξέρω τπτ άλλο και δεν έχω ψάξει.
 


ROTTIE

Well-Known Member
6 Ιανουαρίου 2007
7.688
23
ATHENS
Οπoιος εκτροφέας διαφωνεί λοιπόν με την κατάταξη του βάση της συγκεκριμένης αξιολόγησης, γιατί συνεχίζει και βρίσκεται/προβάλλεται/διαφημιζεται στο συγκεκριμένο site? :confused:
 
Last edited: