geia se olous!


baddy

New Member
22 Σεπτεμβρίου 2009
3
0
kalos sas vrika k egw! me lene lydia eimai 32 xronwn k exw ena yorkie ton BADDY 5.5 minwn. ton exw apo telos iouniou k htan 3.5 minwn, edw k 2 mines paleua na ton sinithisw k eixa valei ena soro aggelies na ton dwsw! paradoxws den endiaferthike kaneis k etsi peistika oti ayto to skyli gia kapoio logo prepei na minei mazi mou!! (xaxaxaxax!) opote , organothika, twra exoume xekinisei tin vasikh ekpaideush k akoma k h myrwdia, pou me anakateue:-& prwta, twra tin thewrw laxtaristh!!! (xaxaxaxax!) :D
 




baddy

New Member
22 Σεπτεμβρίου 2009
3
0
το πηρα απο ιδιωτη για να αποφυγω πιθανα νευρα που εχουν εκεινα των pet- shops!
 


kango1

Well-Known Member
27 Σεπτεμβρίου 2007
11.313
16
ATHENS






anna xrisoxou

Active Member
21 Σεπτεμβρίου 2009
30
0
Ελλαδα,Αθηνα
γεια σου λυδια !!ειμαι κ εγω σχετικα καινουρια εδω !!κ εγω εχω ενα yorkie και σε καταλαβαινω ειναι λιγο δυσκολα στην εκπαιδευση και ξεροκεφαλα αλλα αμα εχεις υπομονη θα δεις οτι μαθαινουν πολυ ευκολα !!εμενα ειναι 8 μηνων !η μαμα μου στην αρχη δεν ηθελε ουτε να τη βλεπει και τωρα κοιμαται και μαζι της !!!!χαχα :):):)
 






baddy

New Member
22 Σεπτεμβρίου 2009
3
0
οντως ειναι ξεροκεφαλα!!! ειναι ομως απιστευτα εξυπνα!!! το δικο μου ειναι στο 3 μαθημα υπακοης κ ο εκπαιδευτης ειναι αφωνος !!!! προοδο 4 ημερων την κανει σε 1 μερα!! χαχαχαχχαχα κ να σκεφτεις πως εκανα 3 μηνες για να τον συνηθησω στην ζωη μου!!