Genesis Fila.Το Ροξακι και ο 1ος τοκετος


Status
Κλειδωμένο θέμα

omarock

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2009
2.836
7
Δραμα
Παρ ολα οσα λετε εγω πουλησα σκυλο στο καλυτερο εκτροφειο Φιλα της ευρωπης,με αυτα τα χαρτια και οποιος θελει θα δει το σκυλακι στην σελιδα του εκτροφεα οταν ζευγαρωσει καποτε, και θα ειναι μεγαλη μου τιμη που θα υπαρχει η δικη μου επωνυμια απο πισω.
Οσο για τον τροπο που γεννηθηκαν τα σκυλακια μας,το που,απο ποιον,βουνο που φαινετε κολαουζο δεν θελει,ειναι ολα με φωτος και βιντεος,ποιος αλλος τα κανει αυτα?ολα στο φως,μπορειτε να το καταλαβετε αυτο.
Πηλινγκ στην παραλια(αλλα με μετρο,οχι πολυ ωρα ανοιγουν τα δαχτυλα)ειναι οτι καλυτερο για την υγεια των ποδιων,στην οποια εχουν προβλημα πολλες μεγαλοσωμες ρατσες,οι οποιες βεβαια κινουνται,και τρεχουν.
Ζευγαρωμα σε μεγαλοσωμες φυλες,αν περασει καποιο μεγαλο χρονικο διαστημα και ο αρσενικος δεν ειναι αλλο στα καλυτερα του,δεν γινεται,εχω ακουσει απειρες ιστοριες για βοηθηματα,π.χ γνωστη εκτροφεας εφαγε ολο το σπερμα του σκυλου στο προσωπο καθως βοηθουσε στο ζευγαρωμα και ηταν κατω απο την θυληκια.
Οσο για την καρεκλα του γυφτου,εσυ τη θα ηθελες καρεκλα απο τον YSL?η να βαζαμε καμια Μπαμπου,εκει κολλησες?
Οσο για τα 1500 ευρωπουλα,ξερουν μονο οσοι αγορασαν ποσο πουλαω εσυ δεν ξερεις,το τι γραφει μια αγγελια ειναι για τυπους σαν και εσενα.
 
Last edited:


admin

Administrator
Staff member
21 Ιουλίου 2005
2.181
930
Μετά και την απαγόρευση του μέλους 1apostolis1 και άλλων και τα αυστηρότερα κριτήρια που τέθηκαν για τέτοιου είδους δημοσιεύσεις , όντως η ύπαρξη αυτού του thread και μάλιστα ανοικτού , χωρίς απαγορεύσεις στο/στα μέλη που το άνοιξαν , δημιουργεί αίσθημα αδικίας και ιδιαίτερης μεταχείρισης.

Για αυτό τον λόγο , αλλά και γιατί παρατηρείται μια τάση στροφής του θέματος σε προσωπικές κόντρες , το θέμα θα κλειδωθεί σε 30 λεπτά από τώρα.

Θα παρακαλούσα να μην ανοιχθεί άλλο παρόμοιο θέμα.

Ανακοινώσεις γεννήσεων και πωλήσεων μπορούν να γίνονται μόνο στο ανάλογο φόρουμ και από εκτροφείς μόνο (ουσιαστικά και τυπικά).

Σας ζητάμε ένα μεγάλο συγνώμη , αλλά τα φόρουμ είναι ζωντανοί οργανισμοί και η εξέλιξη τους πολλές φορές δεν επιτρέπει την έγκαιρη παρέμβαση.

Κυρίως συγνώμη από το μέλος omarock , που ανήκει και το θέμα.

Ευχαριστούμε πολύ!
 


galazio

Well-Known Member
15 Ιανουαρίου 2008
3.733
7
οχι ρε λιακο λιρα λιρατη, δεν κολλησα στην μαρκα καρεκλας αν και θα προτιμουσα μια δερματινη τσεστερφιλντ , διοτι η φυλη δεν ειναι οτι κι οτι.
κολλησα ομως στο οτι ο καθε βλαχαμπουρας που θα ακουσει πως ειναι τα σουπερ σκυλια, ολα τα σφαζω ολα τα μαχαιρωνω, σιδερα μασαει ο κουταλιανος και με το αφεντικο βουτυρο κερκυρας , θα διαπιστωσει πως χωρις το παραμικρο ουσιαστικα, μπορει και αυτος να κανει μια γεννα τα δυο χρονια και να τα πουλαει, οχι 1500, 1000 σου λεω εγω, 800 θες?
κι ετσι καταστρεφονται οι φυλες λιακο μ.
οσο για την καρεκλα, μην το περνας ετσι στο ντουκου, ειναι σοβαροτετο επιχειρημα, διοτι μολις την δει, θα κοιταξει και κατω απο την κληματαρια του και θα πει με λαχταρα
"το χω! το χω λεμε!"

γνωστη εκτροφεας εφαγε ολο το σπερμα του σκυλου στο προσωπο καθως βοηθουσε στο ζευγαρωμα
να κι ενα απο τα καλα της εκτροφης.
ετσι κι αλλιως σε εκθεσεις δεν παμε να ανεβει λιγο η αδρεναλινη:rolleyes:
 


omarock

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2009
2.836
7
Δραμα
Eσυ τι γνωριζεις δηλαδη για αυτην ρατσα και απο που? και νομιζεις οτι ειναι ακαταληλη για ανηλικους?
Και λεμε μετα οτι ενημερωνουμε τον κοσμο εδω στο φορουμ?Στειλε μου με Π.Μ τις γνωσεις σου σχετικα με τα Φιλα.
 
Last edited:


Status
Κλειδωμένο θέμα

Στατιστικά Forum

Θέματα
33.135
Μηνύματα
896.074
Μέλη
19.947
Νεότερο μέλος
Isabelmysa