greenisland


Status
Κλειδωμένο θέμα

kiki.pet

Active Member
5 Μαρτίου 2010
26
0
ΛΙΠΟΝ ΣΙΜΕΡΑ ΕΧΩ ΚΑΙ ΤΟ ΧΑΡΤΙ ΑΠΟ ΤΟ ΚΤΙΝΙΑΤΡΟ ΤΗΣ ΘΑΣΟΥ. ΚΑΙ ΟΣΟ ΑΦΟΡΑ ΤΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΙΜΙΟ, ΜΙΛΙΣΑ ΜΕ ΤΟ ΚΤΙΝΙΑΤΡΟ "ΚΥΡΙΟΣ ΧΑΤΖΗΣ" ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ ΚΑΜΙΑ ΜΙΧΑΕΛΑ ΣΤΗΝ ΠΡΟΤΗ Η ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΗ ΤΑΞΗ, ΔΕΝ ΘΗΜΑΤΕ ΚΑΝΕΝΑ ΣΚΥΛΑΚΙ YORKSHIRE ΝΑ ΝΟΣΙΛΕΒΟΤΑΝ - ΙΣΟΣ ΕΙΧΕ ΑΛΛΟ ΓΙΑΤΡΟ Η ΜΙΧΑΕΛΑ, ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΛΕΩ ΚΑΤΙ, ΑΦΟΥ ΑΚΟΜΗ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΣΥΓΟΥΡΙ.
ΟΜΟΣ ΚΥΡΙΟΣ ΧΑΔΖΗΣ (Η ΧΑΤΖΗΣ - ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΟΣ ΓΡΑΦΕΤΕ) ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΤΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΙΜΙΟ ΕΙΝΑΙ ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΠΟ ΤΕΛΟΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ ΚΑΙ ΜΙΧΑΕΛΑ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΤΟ ΚΟΥΤΑΒΙ ΤΟ ΠΙΡΕ ΣΤΗΣ 3/3/2010 ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΙΜΙΟ.
10-3-2010 7;15;53 μ.jpg
 


Μιχαελα11

Active Member
4 Μαρτίου 2010
28
0
:eek::eek::eek:
ο κυρις χατζης ειναι καθηγητης ανατομιας και οχι κτηνιατρος.η σχολη δεν ειναι κλειστη η κλινικη ειναι κλειστη αλλα τωρα.απο την 1η μαρτιου εφυγαν καποιοι κτηνιατροι απο την κλινικη και υστερα απο ημερες εκλεισε προσωρινα ελπιζουμε.και προφανος δεν ξερει καμια μιχαελα σχολη ειναι πανεπιστημιο ειμαστε 300 ατομα..εδω θα μεινω εγω..
ευχαριστω..
 


kiki.pet

Active Member
5 Μαρτίου 2010
26
0
τοτε δοσε μου σεπαρακαλω το τιλεφωνο του κτινιατρου που εξεταζε την μικρη
 


vrmode

Well-Known Member
27 Νοεμβρίου 2006
8.123
10.078
Athens
kiki.pet

Νομίζω πως έχεις καλές προθέσεις - δεν είναι πολλοί οι εκτροφείς που θα ομολογούσαν πως πέρασε από τα χέρια τους σκυλί με επιγονατίδα. Επίσης δεν είναι πολλοί αυτοί που θα έδιναν "ανοιχτή πρόσκληση" για να πάει να δει κανείς το εκτρφείο. Αυτά είναι προς τιμή σου.

Όμως έχεις κάνει 2 λάθη. Πρώτον να μπλεχτείς με πολλές φυλές. Δεύτερον δεν είσαι αρκετά ενημερωμένη για τα προβλήματα και την πραγματικά επιλεκτική εκτροφή.

Αν συνδυάσεις τα πλεονεκτήματά σου με την απόκτηση καλής γνώσης για τις φυλές (και τα προβλήματά τους) που θα αποφασίσεις να ασχοληθείς, μπορείς να φτιάξεις τις βάσεις για σωστή εκτροφή. Και να αποφεύγεις βέβαια και τις κακές παρέες με τις ...κοπέλες που φέρνουν τα "σούπερ εκτροφικά μοντέλα" αλλά χάνουν συνήθως και τα χαρτιά κάπου στο δρόμο... ;)
 
  • Like
Reactions: Hiraeth


spyrou

Well-Known Member
13 Νοεμβρίου 2008
858
6
εισαι σε καλο δρομο συνεχισε να ψαχνεσαι και να βελτιωνεσαι
 


kiki.pet

Active Member
5 Μαρτίου 2010
26
0
ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ. ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΕΣ ΣΙΜΒΟΥΛΕΣ ΣΑΣ, ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΠΑΝΔΑ ΝΑ ΒΕΛΤΙΟΝΟΜΕ ΚΑΙ ΣΥΓΟΥΡΑ ΕΧΩ ΝΑ ΜΑΘΩ ΑΚΟΜΗ ΠΟΛΛΑ.
 


albi

Well-Known Member
4 Μαρτίου 2010
91
0
kiki εμένα με κέρδισες! Πιστεύω ότι τα αγαπάς πολύ τα ζωάκια σου και δεν το κάνεις για το κέρδος. Και εγώ αυτό ψάχνω έναν ανθρωπο που αγαπάει αυτό που κάνει. Στο μέλλον θα γίνεις ακόμα καλύτερη! Όταν θα έχεις μαλτεζάκια ενημέρωσέ με:D:D
 


eleanna2

Well-Known Member
6 Φεβρουαρίου 2010
125
0
Α ρε albi δε κρατιεσαι!!:D:D
Χαζομαλτεζομαμα εντελως!!:D:D
Το αποφασισες δηλαδη ε?αντε να μου πεις εντυπωσεις και εμενα να ξερω!:p:p
 


albi

Well-Known Member
4 Μαρτίου 2010
91
0
Α ρε albi δε κρατιεσαι!!:D:D
Χαζομαλτεζομαμα εντελως!!:D:D
Το αποφασισες δηλαδη ε?αντε να μου πεις εντυπωσεις και εμενα να ξερω!:p:p

και ενα για την φίλη μου την Ελεάννα παρακαλώ:D:D:D
 


Sara

Well-Known Member
27 Δεκεμβρίου 2008
7.737
1.479
Illinois, USA
Ρε σεις, ΤΙ έχετε πάθει με τα μαλτεζάκια?! ΤΙ τους βρίσκετε θα ήθελα να καταλάβω!!:p:p:D:D:D

Κι εγώ όμως δηλώνω fan του Green Island και είμαι σίγουρη ότι το μέλλον θα γίνουν ακόμα καλύτεροι αν μάθουν από τα λάθη τους. Επίσης θα ήταν καλό να μείνουνε στο φόρουμ. Και να δείξουν πια και το μαλτεζάκι τους σε καμιά έκθεση!

Μόνο μπρε σεις, βγάλτε εκείνα τα wedding photos από τη σελίδα σας διότι Ελληνάρες σας βλέπουνε με στραβές ιδέες περί ζευγαρώματος και θα παίρνουνε ιδέες που δε θέλουμε να παίρνουνε.

Από τη Σλοβακία είσαι, Jana? Έχω μια φίλη Σλοβάκα που μένει στο Βέλγιο και έβγαλε τη μια κόρη της Jana.
 
  • Like
Reactions: Hiraeth


labrador27

Well-Known Member
26 Μαρτίου 2009
209
0
thessaloniki
kiki.pet

Νομίζω πως έχεις καλές προθέσεις - δεν είναι πολλοί οι εκτροφείς που θα ομολογούσαν πως πέρασε από τα χέρια τους σκυλί με επιγονατίδα. Επίσης δεν είναι πολλοί αυτοί που θα έδιναν "ανοιχτή πρόσκληση" για να πάει να δει κανείς το εκτρφείο. Αυτά είναι προς τιμή σου.

Όμως έχεις κάνει 2 λάθη. Πρώτον να μπλεχτείς με πολλές φυλές. Δεύτερον δεν είσαι αρκετά ενημερωμένη για τα προβλήματα και την πραγματικά επιλεκτική εκτροφή.

Αν συνδυάσεις τα πλεονεκτήματά σου με την απόκτηση καλής γνώσης για τις φυλές (και τα προβλήματά τους) που θα αποφασίσεις να ασχοληθείς, μπορείς να φτιάξεις τις βάσεις για σωστή εκτροφή. Και να αποφεύγεις βέβαια και τις κακές παρέες με τις ...κοπέλες που φέρνουν τα "σούπερ εκτροφικά μοντέλα" αλλά χάνουν συνήθως και τα χαρτιά κάπου στο δρόμο... ;)

Μ'αρεσει ο τροπος που μιλας,συμφωνω σε ολα μαζι σου


ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ. ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΕΣ ΣΙΜΒΟΥΛΕΣ ΣΑΣ, ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΠΑΝΔΑ ΝΑ ΒΕΛΤΙΟΝΟΜΕ ΚΑΙ ΣΥΓΟΥΡΑ ΕΧΩ ΝΑ ΜΑΘΩ ΑΚΟΜΗ ΠΟΛΛΑ.

Χαιρομαι που τελικα καταληξαμε σ'αυτο
 


kokoni

Well-Known Member
6 Αυγούστου 2008
10.349
97
16
earth
Sara μου με απογοητύεις, σου είπα πως η εξέταση DNA δείχνει την συνταγή κατά το...


Αν η συνταγή είναι Κιμάς, κρεμμύδι, ζυμαρικά, τυρί, αλέυρι, γάλα, αυγό, αλάτι, πιπέρι, μοσχοκάρυδο αλλά και πατάτες, τότε συμπεραίνεις πως δεν είναι παστίτσιο!

Δεν είπα πως το Μουφ δεν είναι Αυστραλός... όπου παστίτσιο βάλε δικό μου σκύλο αν αυτό σε κάνει να νιώσεις καλύτερα!

Είπα πως το DNA σου αναλύει τα "συστατικά" (γoνίδια) και την ποσότητα στην οποία αυτά εμπεριέχονται στο τελικό "φαγητό" (σκύλος). Έχοντας κάνει μια μελέτη μπορείς να καταλάβεις (σαν καλός μάγειρας) ποια φαγητά εμπεριέχουν σε αυτές τις αναλογίες τα συγκεκριμένα συστατικά κι έτσι να αποκλείσεις φαγητά. Δεν μπορείς να πεις για παράδειγμα: αρνί, δεντρολίβανο, αλάτι, πιπέρι, πατάταες, ελαιόλαδο... άρα cheesecake!

Τι σου φαίνεται παράξενο και τι δεν κατάλαβες?

http://www.dog-dna.com/

http://www.whatbreedismydog.co.uk

τι `ναι τούτα?
για αυτά μιλάμε?
 


kiki.pet

Active Member
5 Μαρτίου 2010
26
0
και ενα για την φίλη μου την Ελεάννα παρακαλώ:D:D:D
ΑΚΟΜΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙΡΟ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΓΕΙΝΟΥΝ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ ΣΤΗΝ ΣΟΣΤΗ ΙΛΙΚΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΖΕΥΓΑΡΟΣΟΥΝ (((-: ΝΑ ΜΙ ΤΑ ΓΡΟΥΣΟΥΖΕΠΣΟΥΜΕ (-:
 


kiki.pet

Active Member
5 Μαρτίου 2010
26
0
Ρε σεις, ΤΙ έχετε πάθει με τα μαλτεζάκια?! ΤΙ τους βρίσκετε θα ήθελα να καταλάβω!!:p:p:D:D:D

Κι εγώ όμως δηλώνω fan του Green Island και είμαι σίγουρη ότι το μέλλον θα γίνουν ακόμα καλύτεροι αν μάθουν από τα λάθη τους. Επίσης θα ήταν καλό να μείνουνε στο φόρουμ. Και να δείξουν πια και το μαλτεζάκι τους σε καμιά έκθεση!

Μόνο μπρε σεις, βγάλτε εκείνα τα wedding photos από τη σελίδα σας διότι Ελληνάρες σας βλέπουνε με στραβές ιδέες περί ζευγαρώματος και θα παίρνουνε ιδέες που δε θέλουμε να παίρνουνε.

Από τη Σλοβακία είσαι, Jana? Έχω μια φίλη Σλοβάκα που μένει στο Βέλγιο και έβγαλε τη μια κόρη της Jana.
ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΣΕΧΙΑ ΕΙΜΑΙ. ΣΤΟ BRNO ΓΕΝΝΗΤΕΙΚΑ . ΕΞΟ ΚΟΝΔΑ ΣΤΗΝ ΠΡΑΓΑ ΙΣΤΕΡΑ ΖΟΥΣΑ, ΣΕ ΕΝΑ ΧΟΡΙΟ.
ΠΡΕΠΙ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΟΝ ΑΝΔΡΑ ΜΟΥ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΤΙ ΕΝΟΕΙΣ ΜΕ ΤΟ WEDDING - EΓΩ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ. ΕΝΟΕΙΣ ΝΑ ΒΓΑΛΩ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ ΕΚΤΡΟΦΕΙΟΥ?
Wedding Day ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΕΚΤΡΟΦΕΙΟ ΠΕΙΡΑΜΕ ΜΑΛΤΕΖΑΚΙΑ.
ΘΑ ΞΑΝΝΑ ΕΠΙΚΙΝΟΝΙΣΩ ΤΟ ΒΡΑΔΙ. ΕΧΟΥΜΕ ΟΝΔΟΣ ΑΡΚΕΤΑ ΣΚΥΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΜΑΛΤΕΖΑΚΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΓΙΟΡΚΗ ΕΧΟΥΝ ΠΟΛΙ ΦΑΣΑΡΙΑ. ΤΟ ΚΑΘΑΡΙΖΜΑ ΧΩΡΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΜΕ ΣΧΕΣΗ (ΧΤΕΝΙΖΜΑ, ΝΥΧΙΑ, ΚΟΥΡΕΜΑ, ΚΤΛ.) (((-: ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΙ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ ΠΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΜΙΛΙΣΩ ΜΑΖΗ ΜΑΣ ΦΙΛΙΚΑ ΚΑΙ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΙ (((-:
 


kiki.pet

Active Member
5 Μαρτίου 2010
26
0
ΣΤΟ ΜΙΝΙΜΑ ΜΟΥ ΠΑΡΑ ΠΑΝΟ, ΟΤΑΝ ΠΑΤΑΩ ΤΑ ΚΟΚΙΝΑ ΓΡΑΜΑΤΑ WEDDING DAY MOY ΑΝΟΙΓΕΙ ΣΕΛΙΔΑ ΚΑΙ BGENEI OTI EXEI TROJAN (ΕΙΝΑΙ ΓΙΟΣ ΤΟΥ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ - ΠΡΟΣΕΞΤΕ!!!)
 




eleanna2

Well-Known Member
6 Φεβρουαρίου 2010
125
0
Χιχι αχ βρε albi δεν με ξεχνας βλεπω!:D

Γιατι βρε Sara δεν ειναι τρελα φατσονια?Σαν αρκουδακια ειναι!:p.Μονο οταν ειναι σαν σφουγγαριστρες ειναι λιγο περιεργα!:p
Ασπρα με ισιο τριχωμα και σε αυτο το μεγεθος δεν υπαρχουν εκτος απο το μαλτεζ!
Κοιτα μην ερωτευτει κανα τετοιο ο αυστραλεζος και μετα τρεχεις και δε φτανεις σαν τις πεθερες!:D:D:D

kiki.pet Μηπως θα μπορουσατε να μου λυσετε μια απορια μιας και ειστε εδω.Γιατι εχετε δυο sites http://magicpuppies.webnode.com/maltez/
http://www.greenislandspuppies.com/maltez-maltese/
Στο πρωτο απο οτι βλεπω εχετε μαλτεζακια χωρις χαρτια και στο δευτερο μαλτεζ με χαρτια?
Αν μπορειτε να μου εξηγησετε λιγο θα το εκτιμουσα:):)
 


Sara

Well-Known Member
27 Δεκεμβρίου 2008
7.737
1.479
Illinois, USA
ΠΡΕΠΙ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΟΝ ΑΝΔΡΑ ΜΟΥ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΤΙ ΕΝΟΕΙΣ ΜΕ ΤΟ WEDDING - EΓΩ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ. ΕΝΟΕΙΣ ΝΑ ΒΓΑΛΩ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ ΕΚΤΡΟΦΕΙΟΥ?
Wedding Day ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΕΚΤΡΟΦΕΙΟ ΠΕΙΡΑΜΕ ΜΑΛΤΕΖΑΚΙΑ.


Α, ΟΚ, δεν το κοίταξα και νόμιζα ότι ήταν φωτογραφίες αμερικανικού τύπου με γάμους σκυλακίων, δεν ήξερα ότι ήταν εκτροφείο.

Ελεάννα, ο Αυστραλέζος και να ερωτευτεί δεν μπορεί να κάνει πολλά καθότι στειρωμένος.
 


eleanna2

Well-Known Member
6 Φεβρουαρίου 2010
125
0


Α, ΟΚ, δεν το κοίταξα και νόμιζα ότι ήταν φωτογραφίες αμερικανικού τύπου με γάμους σκυλακίων, δεν ήξερα ότι ήταν εκτροφείο.

Ελεάννα, ο Αυστραλέζος και να ερωτευτεί δεν μπορεί να κάνει πολλά καθότι στειρωμένος.
Εχεις δικιο το ειχα ξεχασει ,οποτε την γλιτωσες την νυφουλα :p:p
Καλα ε ασχετο με το τοπικ αλλα εχω κολλησει με το Cruft.Ειδα και ενα αδερφακι του μουφ:D:D
 


kiki.pet

Active Member
5 Μαρτίου 2010
26
0
Χιχι αχ βρε albi δεν με ξεχνας βλεπω!:D

Γιατι βρε Sara δεν ειναι τρελα φατσονια?Σαν αρκουδακια ειναι!:p.Μονο οταν ειναι σαν σφουγγαριστρες ειναι λιγο περιεργα!:p
Ασπρα με ισιο τριχωμα και σε αυτο το μεγεθος δεν υπαρχουν εκτος απο το μαλτεζ!
Κοιτα μην ερωτευτει κανα τετοιο ο αυστραλεζος και μετα τρεχεις και δε φτανεις σαν τις πεθερες!:D:D:D

kiki.pet Μηπως θα μπορουσατε να μου λυσετε μια απορια μιας και ειστε εδω.Γιατι εχετε δυο sites http://magicpuppies.webnode.com/maltez/
http://www.greenislandspuppies.com/maltez-maltese/
Στο πρωτο απο οτι βλεπω εχετε μαλτεζακια χωρις χαρτια και στο δευτερο μαλτεζ με χαρτια?
Αν μπορειτε να μου εξηγησετε λιγο θα το εκτιμουσα:):)
ΝΕ, ΣΤΟ http://magicpuppies.webnode.com/maltez/ ΕΧΟΥΜΕ ΤΑ ΣΚΥΛΑΚΙΑ ΧΟΡΙΣ ΧΑΡΤΙΑ ΚΑΙ ΣΤΟ http://www.greenislandspuppies.com/maltez-maltese/ ΜΕ ΧΑΡΤΙΑ. ΑΚΟΜΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ ΣΤΟ ΣΑΙΤ ΜΑΣ ΟΛΛΑ ΤΑ ΧΑΡΤΙΑ ΣΤΟ ΚΑΘΕ ΣΚΥΛΑΚΙ, ΟΡΙΖΜΕΝΑ ΧΑΡΤΙΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΕΡΘΕΙ ΑΚΟΜΗ ΑΠΟ ΤΑ ΕΚΤΡΟΦΙΑ ΠΟΥ ΤΑ ΑΠΟΚΤΙΣΑΜΕ. ΟΡΙΖΜΕΝΑ ΧΑΡΤΙΑ ΕΙΧΑ ΣΤΕΙΛΕΙ ΣΤΟ ΚΟΕ ΓΙΑ ΔΕΙΛΟΣΗ ΚΑΙ ΠΡΙΝ ΛΙΓΕΣ ΒΔΟΜΑΔΕΣ ΜΟΥ ΤΗΣ ΕΣΤΕΙΛΕ ΤΟ ΚΟΕ ΠΙΣΟ.

ΓΙΑ ΤΟ ΛΑΘΟΣ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ, ΚΑΙ ΠΙΡΑΜΕ ΣΚΥΛΑΚΙΑ ΧΟΡΙΣ ΧΑΡΤΙΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΑΡΓΟΤΕΡΑ Ο ΣΑΚΗΣ ΑΠΟ ΑΘΗΝΑ www.yorkshire.gr ΑΠΟ ΤΟΝ ΣΑΚΗ ΕΙΧΑΜΕ ΠΑΡΕΙ ΤΗΝ www.greenislandspuppies.com/yorkshire-terrier/jessy-bayoy/ ΑΥΤΟΣ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΠΕΙ ΝΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΗΝ JESSY ΑΡΣΕΝΙΚΟ ΜΕ ΧΑΡΤΙΑ ΚΑΙ ΠΕΙΡΑΜΕ ΤΟΝ ΝΙCOLA CAGE ΑΠΟ ΤΣΕΧΙΚΟ ΕΚΤΡΟΦΙΟ BOHEMIA PLATINA www.bohemiaplatina.com/yorkshire/en/jork.php ΜΕ ΤΟ ΣΑΚΗ ΜΙΛΟΥΣΑΜΕ ΣΥΧΝΑ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΠΕΙΡΑ ΤΑ ΣΚΥΛΑΚΙΑ ΧΟΡΙΣ ΧΑΡΤΙΑ, ΤΟΤΕ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ Ο ΣΑΚΗΣ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΡΙΜΑ ΚΑΙ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΠΑΡΩ ΜΟΝΟ 2 ΚΑΛΑ ΣΚΥΛΑΚΙΑ ΜΕ ΧΑΡΤΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙΛΟΝΟΥΜΕ ΓΕΝΝΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΑΡΧΙΣΩ ΣΟΣΤΑ. Ο ΣΑΚΗΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΙ ΚΑΛΟ ΠΑΙΔΙ, ΜΕ ΕΧΕΙ ΜΑΘΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΠΟΛΛΑ, ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΤΟΤΕ ΕΙΜΟΥΝΑ ΤΡΕΛΑΜΕΝΕΙ ΜΕ ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΣΚΥΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΑΣ ΜΙ ΕΙΧΑΝ ΧΑΡΤΙΑ. ΟΧΙ ΟΤΙ ΛΙΠΑΜΕ, ΤΑ ΑΓΑΠΑΩ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΤΑ ΑΛΑΖΑ, ΕΙΝΑΙ ΨΙΧΟΥΛΕΣ ΟΠΟΣ ΤΑ ΑΛΛΑ. ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΚΑΝΑΜΕ ΛΑΘΟΣ ΑΡΧΗ.
ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΚΘΕΣΗ. ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΣ ΜΙΑ ΕΚΘΕΣΗ ΘΕΛΕΙΣ ΠΟΛΑ ΛΕΦΤΑ. ΕΓΩ ΠΡΕΠΙ ΝΑ ΠΑΡΩ ΚΑΠΙΟΝ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΓΙΑ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΟΥ, ΤΗΝ ΑΡΟΣΤΗ ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ (ΕΙΧΕ 2χ ΕΓΓΕΦΑΛΙΚΟ) ΚΑΙ ΤΑ ΣΚΥΛΑΚΙΑ ΜΟΥ. ΚΑΙ ΤΟ ΠΙΟ ΒΑΣΙΚΟ, ΦΟΒΑΜΕ ΝΑ ΑΦΕΙΣΩ ΚΑΠΙΟ ΞΕΝΟ ΑΤΟΜΟ ΓΙΑ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΑ ΣΚΥΛΑΚΙΑ ΜΑΣ. ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΛΙΓΟ ΗΠΕΡΒΟΛΙΚΗ.
ΚΑΙ ΕΓΩ ΘΑ ΘΕΛΑ ΝΑ ΠΑΕΙ Ο MICKEY ΚΑΙ Ο DOMENICO ΣΤΗΝ ΕΚΘΕΣΗ, ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΙ ΚΑΛΑ ΣΚΥΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΣΙΝΙΘΟΣ ΠΙΓΕΝΟΥΝ ΣΤΕΣ ΕΚΘΕΣΕΙΣ ΜΟΝΟ ΑΡΣΕΝΙΚΑ ΣΚΥΛΑΚΙΑ.
ΠΟΠΟ, ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΕΤΕ ΑΥΤΑ ΤΑ ΓΡΑΜΑΤΑ ΜΟΥ, ΑΦΟΥ ΕΓΩ ΟΤΑΝ ΤΑ ΞΑΝΝΑ ΔΙΑΒΑΖΩ, ΠΟΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΟΥΤΕ ΕΓΩ ΤΙ ΓΡΑΦΩ )))-:
 


Status
Κλειδωμένο θέμα

Στατιστικά Forum

Θέματα
33.116
Μηνύματα
895.851
Μέλη
19.925
Νεότερο μέλος
vicky1981