ICE - Staffordshire Bull Terrier.






FrenchieFan

Well-Known Member
26 Ιουλίου 2006
5.000
1.506
Athens
www.frenchieworld.de.vu
Να σου ζησει!!!

Η ιδεα με το "δωρο της παλιες παντοφλες" ηταν μαλλον κακια!
Ο σκυλος δεν θα ξεχορισει της παλιες απο της καινουργιες παντοφλες - και ουτε απο τα ακριβα αθλητικα Nike ή ταΤσακιρις Μαλλας γοβες της γυναικας σου.
Καλυτερα να μην του δωσεις καθολου παπουτσια να παιξει!
Δεσε μια παλια πετσετα με εναν κομπο στη μεση- μια χαρα παιχνιδι θα ειναι!!
 




ICE

Well-Known Member
9 Νοεμβρίου 2010
6.410
421
ΑΘΗΝΑ
Να σου ζησει!!!

Η ιδεα με το "δωρο της παλιες παντοφλες" ηταν μαλλον κακια!
Ο σκυλος δεν θα ξεχορισει της παλιες απο της καινουργιες παντοφλες - και ουτε απο τα ακριβα αθλητικα Nike ή ταΤσακιρις Μαλλας γοβες της γυναικας σου.
Καλυτερα να μην του δωσεις καθολου παπουτσια να παιξει!
Δεσε μια παλια πετσετα με εναν κομπο στη μεση- μια χαρα παιχνιδι θα ειναι!!
To κακο εχει ηδη γινει.:cool: Τα Nike τα εχω ψηλα. Tsakiris Mallas δεν υπαρχουν, ουτε και γυνακα. Σωστος? :p

Του εδωσα και ενα πουκαμισο και ενα σκοινι με 2 κομπους, εχει και τα χαλακια. Ε, νομιζω για αρχη ειναι καλυμενος...
 














ICE

Well-Known Member
9 Νοεμβρίου 2010
6.410
421
ΑΘΗΝΑ
Ασε τους φόβους και βουρ για "σκυλόκοινωνικοποιηση" μολις τελειωσει με τα εμβολια ο μπεμπης ICE:D
Εδω ειναι το θεμα μου. Ζω σε απομονωμενο σημειο μακρια απο μεγαλες πολεις δεν υπαρχουν σκυλια κοντα, ισως καποια αδεσποτα σε κοντινα χωρια. Θα καψω πολυ βενζινη για να τον πηγαινω και ειναι και ακριβη τωρα...
 






Amaliaz

Well-Known Member
23 Οκτωβρίου 2009
10.131
4.808
Μπορεις παντα να παρεις και δευτερο σκυλο!!!
Mα και να πάρει δευτερο σκύλο δε σημαίνει οτι δε θα είναι καυγατζης ο ICE!
Παρόλαυτα είναι μια καλή ιδεα για κάποιον που μένει ερημικά και δεν μπορεί να εχει "σκυλοπαρέες"!
 


lawrence-gr

Well-Known Member
2 Σεπτεμβρίου 2008
6.510
749
Ξεσσαλονικη!!!
νταξη,δεν ειναι ολα τα σκυλια για κοινωνικοποιηση.προσωπικη αποψη κ γνωμη ετσι...?!σκυλι που θα ζει στις ερημιες δεν απαιτειται να περασει ολα τα σταδια της κοινωνικοποιησης..
 


Amaliaz

Well-Known Member
23 Οκτωβρίου 2009
10.131
4.808
νταξη,δεν ειναι ολα τα σκυλια για κοινωνικοποιηση.προσωπικη αποψη κ γνωμη ετσι...?!σκυλι που θα ζει στις ερημιες δεν απαιτειται να περασει ολα τα σταδια της κοινωνικοποιησης..
Σωστο και αυτο...
 


ICE

Well-Known Member
9 Νοεμβρίου 2010
6.410
421
ΑΘΗΝΑ
Εχω κανει σχεδια να πηγαινω στο εκτροφειο αν και 230 χλμ μακρια. Εκει υπαρχουν σκυλια σιγουρα και καλα, δεν γινεται αλλιως. Θα μου κοστισουν βεβαια οι βολτες αυτες κατι εκατονταδες ευρω. Αχ βρε ICE, krokodeile...:p
 


ICE

Well-Known Member
9 Νοεμβρίου 2010
6.410
421
ΑΘΗΝΑ
νταξη,δεν ειναι ολα τα σκυλια για κοινωνικοποιηση.προσωπικη αποψη κ γνωμη ετσι...?!σκυλι που θα ζει στις ερημιες δεν απαιτειται να περασει ολα τα σταδια της κοινωνικοποιησης..
Ελα ομως που ειμαι μονος και δεν μπορω να τον αφησω αν λειψω πολυ, θα πρεπει να ταξιδευει μαζι μου. Εκει πρεπει να ειναι κοινωνικος, φυμωτρα και κλουβια και αγχος καθε δευτερολεπτο να μου λειπουνε...
 




Στατιστικά Forum

Θέματα
33.116
Μηνύματα
895.852
Μέλη
19.925
Νεότερο μέλος
vicky1981