International Dog Festival - Athens 2013


ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
καυκασιος από fivehills caucasian kennel

ομαδα 3

κοιμουνταν έτσι οπως τα βλέπετε.... το ενα πανω στο αλλο μπουρδουκλωμενα
 


MANOY

Well-Known Member
13 Μαρτίου 2008
1.168
0
35
Ηρακλειο Κρητης και Αθηνα
Ωραια διοργανωση ωραιος χωρος τελεια σκυλια!!!
Περιμενα βεβαια λιγα περισσοτερα events εκτος απο του λιμενικου και του dog dancing. Οπως και η επιδειξη που εκανε η σχολη σκυλων οδηγων Λαρα θα ηθελα να γινει στον κεντρικο στιβο να τη δουν ολοι γιατι τωρα ηταν δεν ηταν 20 ανθρωποι που την παρακολουθησαν.

Οπως και να'χει μακαρι να γινουν και αλλες παρομοιες εκδηλωσεις.

Συγχαρητηρια σε ολους οσοι συμμετειχαν και στους διοργανωτες!

Και μια ερωτηση
Ξερει κανεις αν διαγωνιστηκε σημερα Μεγαλος Δανος θυληκος μπλε 6 μηνων? Την ειδα εκτος στιβου και ερωτευτηκα αλλα δεν ειχε πολυ χρονο ο ιδιοκτητης και δεν εμαθα λεπτομεριες αν ξερει καποιος θα χαιρομουν να μου πει. Οπως επισης και καμια φωτογραφια της αν υπαρχει!
 


aouimbae

Well-Known Member
7 Μαϊου 2011
1.753
26
Σαφως περισσοτερος κοσμος σημερα! Δυστυχως επρεπε να φυγω πριν το bis. Μ αρεσε που εβλεπα κοσμο να ΘΕΛΕΙ να ενημερωθει, με χαλασε που ειδα κοσμο με σκυλια πο πετ σοπ να τα περιφερουνε για βολτα, κι ενω δεν διαγωνιζονταν. Ειδα 2 τετοιες περιπτωσεις.

Και χτες και σημερα Λαμπ καλυτερος ομαδας 8, χτες M.C of Palmhill Ouzo , σημερα M.C of Palmhill P.R Volcano, ο δικος μας ντεξτερ!!!! Χτες επισης 2ο καλυτερο εκτροφειο εκθεσης το m.c of palmhill, για σημερα δεν ξερω ακομα.


Sent from my iPad using Tapatalk HD
 


Δάφνη

Well-Known Member
19 Οκτωβρίου 2011
797
2
Π. Φάληρο
Πολύ ωραία και σήμερα, ωραίο κλίμα και νομίζω περισσότερος κόσμος από χθες.
Έφυγα λίγο πριν τελειώσει και δεν πρόλαβα να δω τους τελευταίους από τους τελικούς.

Ήταν ωραία εμπειρία, όμως, και είδαμε μερικά πολύ εντυπωσιακά σκυλιά! :D


Σημερα δεν θα με δεις σιγουρα!!! Ειμαι ηδη πισω Πατρα!
Τωρα ανεβασα τις φωτο με το παραμάσχαλο στο thread μας! Εξαρχης επρεπε να ερθεις να μας μιλήσεις!!!
Χαχα είχε ένα σωρό γιόρκι έτσι κι αλλιώς, πώς να σε καταλάβω... Αλλά δεν το σκέφτηκα να σου πω την αλήθεια...
 


johnk

Well-Known Member
15 Ιανουαρίου 2010
10.176
5.601
ΑΘΗΝΑ
Σημερα δεν θα με δεις σιγουρα!!! Ειμαι ηδη πισω Πατρα!
Να διατυπώσω αλλιώς την ερώτηση:
Μήπως ΧΤΕΣ (κατά τις 15:00) ήσουν με ένα γιορκάκι παραμάσχαλα, όταν πλησιάσαμε και χαιρετήσαμε τον GRDANE, σε ένα τραπεζάκι δίπλα στο crate της Akira?:cool:
 


ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
Να διατυπώσω αλλιώς την ερώτηση:
Μήπως ΧΤΕΣ (κατά τις 15:00) ήσουν με ένα γιορκάκι παραμάσχαλα, όταν πλησιάσαμε και χαιρετήσαμε τον GRDANE, σε ένα τραπεζάκι δίπλα στο crate της Akira?:cool:
Nαι ημουν με τον Πέτρο! Εσεις ησασταν? Εμ δεν σας ξερω να σας μιλούσα!
 


ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
καο εχουμε BIS σημερα το yorkshire terrier Multi Ch. QOCCLE'S CHARLOTTE από ονομαστό εκτροφείο της Ιταλιας, με την εκτροφεα-χειριστρια του Νicoletta Pollini!!!
 


johnk

Well-Known Member
15 Ιανουαρίου 2010
10.176
5.601
ΑΘΗΝΑ
Nαι ημουν με τον Πέτρο! Εσεις ησασταν? Εμ δεν σας ξερω να σας μιλούσα!
Δικό μου το σφάλμα, μιάς και έπρεπε να σε καταλάβω με το γιόρκι (και κόντά στον Πέτρο)...:)
Εσύ, θα μπορούσες να μας καταλάβεις μόνο αν είχαμε τον Casper μαζί...:D
 


ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
Δικό μου το σφάλμα, μιάς και έπρεπε να σε καταλάβω με το γιόρκι (και κόντά στον Πέτρο)...:)
Εσύ, θα μπορούσες να μας καταλάβεις μόνο αν είχαμε τον Casper μαζί...:D
χωρις παρεξηγηση αλλά αν ειχες τον Casper, δεν θα ασχολιόμουν και τόσο με γνωριμίες, αλλά με το σκύλο! :p
 






ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
να φορατε κρανος αλλη φορα να γνωριζεστε
Κρανος? εγώ ελεγα να βάλω κουνελοαυτιά!

Viviana δεν ειχα σταθερο σημειο, μια ήμουν στα γιορκι, μια στον Πέτρο, μια αλώνιζα!
 


Orilis

Well-Known Member
3 Μαρτίου 2011
7.881
6.979
Πάτρα
Κι εγώ δεν αναγνώρισα κόσμο που έχω γνωρίσει και έμαθα εκ των υστέρων ότι είναι εκεί. Έχω την αίσθηση ότι άλλες φορές γίνεται καλύτερη dogforumoσυνάντηση. Πάντως κάποια φορουμόσκυλα ήταν αναγνωρίσιμα
 










Sirkos

Well-Known Member
1 Αυγούστου 2012
2.329
668
Νεα σμυρνη
Οτι ο ουθερ σε σαλιωνε !!!!

Περιμενω φωτος συντομα απο βολο μεριααααα!!!

Παντως σημερα νευριασα αρκετα !!! Κατεβηκα τελικο παπι και τι ειδα?? και αλλα κουταβια !!!! Τι συνωμοσια ηταν αυτη !! Αισχος !! Απαραδεκτο !! Και του ειχα υποσχεθει του μικρου το bis !!!
kai Να ηταν μονο αυτο ?? και πεπειραμενους χαντλερ !! Αισχος !!! :cool: :p
 
Last edited:


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.652
19.886
Πολύ καλός χώρος, τεράστιο parking, νομίζω αρκετά εύκολα προσβάσιμο, πολύς κόσμος. Απαράδεκτο να επιτρέπεται να κυκλοφορούν σκυλιά που δεν συμμετείχαν, τα οποία ήταν αρκετά και ακόμη πιο απαράδεκτο, να απολαμβάνουμε dog dancing not...made in greece...ή τουλάχιστον έστω...συνεταιρικά. Εντελώς απαράδεκτο.
 


ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
Αυτο το πράγμα να περιμενετε ολοι φωτος και να μην εχουμε να δούμε... με σκοτώνει!

Ελβετους εγώ πετυχα στα ζευγάρια! Υπέροχοι... αλλά εσεις ειστε λιγο μικρά για εκει... αντε το πολύ πολύ αν ήταν ζευγάρια και τέκνα!