Kουτάβι κόλεϋ ψάχνει σπίτι - έμπιστο άτομο?


Sissy

Well-Known Member
9 Απριλίου 2011
202
0
38
Ξάνθη
www.sissysphotography.blogspot.com
Καλησπερα σας ,

Προκειται για γεννα ενος συναδελφου του πατερα μου, που εχει δυο κολευ στο χωριο του . Δεν συμφωνουσα εξ αρχης που ειχα μαθει για την γεννα και τα σχετικα.. αλλα ας μην το αναλυσουμε τωρα αυτο , εχει συζητηθει πολλες φορες!

Επειδη δεν ξερω ποσο διατεθιμενος ειναι να ψαξει για ΚΑΛΟ σπιτι.. λογω υποχρεωσεων και αγνοιας ισως.. ειπα να το τρεξω λιγο εγω!!!

Γνωριζετε καποιον εμπιστο που να ενδιαφερεται??? Ειναι ενα απ οσο γνωριζω που εμεινε.

ευχαριστω!
 


Natassa

Well-Known Member
10 Ιανουαρίου 2008
4.700
172
Αθήνα
www.petphoto.gr
Βγάλε φωτό, ηλικία κουταβιού κλπ κλπ κ φτιάξτου μία αγγελία ;-)
Ελπίζω να μεινει με την τοκετομάδα έως ότου γίνει 2,5 μηνών....
 


Sissy

Well-Known Member
9 Απριλίου 2011
202
0
38
Ξάνθη
www.sissysphotography.blogspot.com
ειναι ηδη τοσο ή πλησιαζει! θα μαθω τωρα λεπτομερειες περισσοτερες! Ελεγα να μην βγαλω αγγελια γιατι αλλου μονο με το χαριζεται κολευ επεσαν σαν τα καρταλια.. καταλαβαινεις! θα σας ανεβασω φωτο τωρα με λεπτομερειες!
 


Under

Well-Known Member
22 Αυγούστου 2009
193
0
Αθήνα
το κόλευ ήταν το σκυλί που ήθελε ο πατέρας μου να του βρώ για το σπίτι μας στην Πελοπόννησο...
Μακάρι να έβαζες την αγγελία 1 μήνα πριν πάρω τον μουργάκο από το καταφύγιο!
 


kopritis

Well-Known Member
1 Νοεμβρίου 2008
7.809
23
Αθήνα, κεντρο.
Εγώ πάλι λεω πολυ καλύτερα μουργάκος από καταφύγιο, παρά υποστήριξη ανεύθυνης γέννας.

Επίσης προτείνω αν εχουμε όρεξη και χρόνο να βοηθήσουμε κάποια κουτάβια, να ξεκινήσουμε απ'αυτά που ΔΕΝ έχουν σπίτι. :)
 


Under

Well-Known Member
22 Αυγούστου 2009
193
0
Αθήνα
ολα τα σκυλάκια καλα είναι...αν τα αγαπάς.
απλά όλοι έχουμε αδυναμίες και αυτα τα σκυλιά ειναι τοσο ευαίσθητα και προσεκτικά στο κάθετι...τόσο έξυπνα που αν έχεις μια φορά ...
σε κερδίζουν για πάντα...μακάρι να βρει μια καλή οικογένεια και αυτό.