Little Lilly


flygirl

Well-Known Member
26 Ιουλίου 2010
335
49
Kefalonia
Ε..Δεν θελει...μολις το αντιληφθει κανει σαν να παθαινει επιληψια...

Αυτο καφε στα μουτρα...οοοοολο αυτο δεν ειναι βρωμα...ειναι απο τα ματια της και εχει και μια μικρη αλλεργια στο στομα και γινεται ετσι..Αλλα επειδη την ενοχλουν ΚΑΙ τα χαμομηλια...και αφου εχω ρωτησει ολους τους κτηνιατρους αν ειναι κατι που την ενοχλει (οπως φαγουρα ας πουμε) και μου ειπαν οτι οχι...την εχω ετσι..τι να κανω...?
 




flygirl

Well-Known Member
26 Ιουλίου 2010
335
49
Kefalonia
Πανευτυχης δεν ειναι...Θα μπορουσα να την πηγαινω περισσοτρρες βολτες που θα ηταν αποκλειστικα για αυτην και οχι να με συνοδευει στις δικες μου μονο επειδη καθεται κυρια..
Θα ηθελα να ειχα μια στανταρ σκυλοπαρεα να την πηγαινα να παιξουν αλλα δεν μπορω να το εχω αυτο..
Μονη της και να την αμολήσω δεν παιζει...καθεται διπλα μου αντι να τρεξει και θελει να τρεχω εγω..
Θα αρχισω περπατημα μολις πεσει λιγο η θερμοκρασια και θα την περνω λεω μαζι μου αλλα παντα με λουρι..θα ηθελα να μπορω να ειναι ελευθερη και οχι με αυτο το κ@λ@λουρι ολη τν ωρα..
 


ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
Πανευτυχης δεν ειναι...Θα μπορουσα να την πηγαινω περισσοτρρες βολτες που θα ηταν αποκλειστικα για αυτην και οχι να με συνοδευει στις δικες μου μονο επειδη καθεται κυρια..
Θα ηθελα να ειχα μια στανταρ σκυλοπαρεα να την πηγαινα να παιξουν αλλα δεν μπορω να το εχω αυτο..
Μονη της και να την αμολήσω δεν παιζει...καθεται διπλα μου αντι να τρεξει και θελει να τρεχω εγω..
Θα αρχισω περπατημα μολις πεσει λιγο η θερμοκρασια και θα την περνω λεω μαζι μου αλλα παντα με λουρι..θα ηθελα να μπορω να ειναι ελευθερη και οχι με αυτο το κ@λ@λουρι ολη τν ωρα..
άρα όπως βλέπεις εσύ είσαι η σκυλοπαρέα της! Μην ψάχνεις αλλού, γιατί στο λέει και το σκυλί σου ότι σε προτιμά :p
 
  • Like
Reactions: flygirl


vas

Well-Known Member
16 Μαϊου 2009
2.731
1.070
Μονη της και να την αμολήσω δεν παιζει...καθεται διπλα μου αντι να τρεξει και θελει να τρεχω εγω..
Ό,τι καλύτερο :) σαν να σου λέει το σκυλί "μαζί σου θέλω να παίξω". Να σου ζήσει!
 
  • Like
Reactions: flygirl