mi corazon..!!!το πιο όμορφο κουτάβι


cathy93

Well-Known Member
17 Ιουλίου 2009
1.924
57
Μαρούσι
Λοιπόν εδώ και λίγες μέρες φιλοξενώ στο σπίτι μου το πιο όμορφο κουτάβι όλου του κόσμου...!!!!!!!
Την..................Κορασόν!!! :D
{Κοραθόν προφέρεται...:p}

Την μάζεψαν δυο καλοί φίλοι και εκπαιδευτές και λόγω του νεαρού της ηλικίας της μας παρακάλεσαν αν γίνεται να την κρατήσουμε εμείς μέχρι να είναι έτοιμη από εμβόλια για να μπορεί να είναι άφοβα με όλα τα άλλα σκυλιά του χώρου τους!
Έτσι λοιπόν και έγινε!!
Η κούκλα είναι 2,5 περίπου μηνών και 10 κιλά ύψος δεν έχω καταφέρει να δω ακόμα...

Ορίστε φωτογραφίες!!!!!







 




mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.663
19.900
Φοβερό φατσάκι!!!

Ας μην είχα τις αδελφές Τατά και θα σου 'λεγα σε ποιανού το σαλόνι θα ήταν οι φωτό...:)
Ελπίζω με τον Σαν να παίζει καθόλου, γιατί με Σώτο και Δάφνη, όλο τιμωρία θα ήταν η φουκαριάρα :rolleyes:
 




cathy93

Well-Known Member
17 Ιουλίου 2009
1.924
57
Μαρούσι
Φοβερό φατσάκι!!!

Ας μην είχα τις αδελφές Τατά και θα σου 'λεγα σε ποιανού το σαλόνι θα ήταν οι φωτό...:)
Ελπίζω με τον Σαν να παίζει καθόλου, γιατί με Σώτο και Δάφνη, όλο τιμωρία θα ήταν η φουκαριάρα :rolleyes:
:D:D
Με τον Σανάκο ευτυχώς τα πηγαίνουν πολύ καλά!Όλη την ώρα παίζουν!Η Κορασόν τον τραβάει συνέχεια απ' τα αυτιά :)eek:) αλλά αυτός χαμπάρι..Προς το παρόν δεν δείχνει να τον ενοχλεί!!
 


greedy

Well-Known Member
23 Απριλίου 2008
2.314
3
51
Πατρα
Αυταρες μου!!!κουκλα ειναι.
Την μαζεψαν, εννοεις αδεσποτη παρατημενη?
Μην εχει φυγει απο καποιον ,εχει τσιπακι?
Τα ρωταω μιας και φαινεται σε καλη κατασταση η μικρουλα.
 


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.663
19.900
Αυταρες μου!!!κουκλα ειναι.
Την μαζεψαν, εννοεις αδεσποτη παρατημενη?
Μην εχει φυγει απο καποιον ,εχει τσιπακι?
Τα ρωταω μιας και φαινεται σε καλη κατασταση η μικρουλα.
Τους είναι συχνό φαινόμενο, να τους τα παρατάνε :mad:
 




mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.663
19.900
Ναι. Αυτό εννοώ. Στον δρόμο τους.
Οχι δεμένη ή κάτι τέτοιο. Να περιφέρεται.
Αλλά είναι οι συνθήκες τους εκεί τέτοιες, που ευνοούν τέτοιες..."λύσεις".
 




Νταβίνα

Well-Known Member
25 Φεβρουαρίου 2011
1.579
688
Βύρωνας-Καρέα
www.facebook.com
ΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ Cathy μου είσαι ελεύθερη το Σαββατοκύριακο να σου φορτωθώ στο σπίτι?????? :D :D :D έλα και με Τζέρυ δίπλα στα παιδιά να χαίρεται χαχ :D :D :D Κουκλάραααααααααα αυτάρες μουυυυυυ!!!!!!!!
 


cathy93

Well-Known Member
17 Ιουλίου 2009
1.924
57
Μαρούσι
Να μου φορτωθείς κανένα πρόβλημα!
Μην ανησυχείς όταν δώσει το οκ ο κτηνίατρος απο εμβόλια δυστυχώς για εμένα θα ξαναεπιστρέψει εκεί... :(
 


st3li0s

Well-Known Member
26 Αυγούστου 2009
8.560
2.741
Θεσ/νίκη
Μετά την τρίτη φωτογραφία τα πράγματα είναι απλά...φυσικό επακόλουθο...περίμενα βασικά ότι η 4η φωτογραφία θα συνεχιζόταν κάπως έτσι, γιατί στις 3 πρώτες πολύ την γλυκούλα έκανε...

...τι μου θυμίζει, τι μου θυμίζει...!!!:rolleyes:

Όταν φωτογράφιζα εγώ τον δικό μου οι πρώτες φωτογραφίες ήταν κοιτάζοντας την κάμερα και παίρνοντας πόζα, από την 4η-5η και μετά δεν έβλεπα κάτι στην φωτογραφική, που τον έχανες που τον έβρισκες, στα μπατζάκια μου ήταν...!!!:D

Καλότυχη να είναι!
 


Louna mou

Well-Known Member
3 Δεκεμβρίου 2010
1.966
5
Πειραιάς
Πανέμορφη !!!
όντως μιας που δεν ξέρω πολλά απο ράτσες αν έβλεπα τις φωτογραφίες θα έλεγα οτι είναι Γ.Π καλότυχη να είναι !!!

Είδα και ένα μικρό σιχ τσουσακι στις φωτογραφίες νομίζω:p
 




cathy93

Well-Known Member
17 Ιουλίου 2009
1.924
57
Μαρούσι
Η χαρά μου είναι απέραντη!!!!!!!!
Η Κορασόν είναι τόσο καλή,πονηρή και έξυπνη που μέχρι και τους γονείς μου έριξε!!!!!!!
Σταυρώστε όλοι τα δάχτυλα σας μην αλλάξει τίποτα!!!Η μικρή απ' ότι φαίνεται θα μείνει μαζί μας!!!*agapoylas**agapoylas**agapoylas*\\:D/\\:D/\\:D/\\:D/:fan::fan:
 




aliki_s

Well-Known Member
27 Μαϊου 2011
3.279
1.797
Αθήνα
Μπράβο στους γονείς σου και μπράβο και σε σένα!!!!!! Καλωσήρθε το νέο μέλος της οικογένειας σου και εύχομαι να χαρείτε πολλες καλές στιγμές μαζί! :)
 


l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.661
7.775
Πολύ ωραία νέα Cathy, κάποια καλή νεράιδα έχει μαγέψει το φόρουμ και όλο και περισσότεροι υιοθετούν σκύλους τον τελευταίο καιρό!!
Να σου ζήσει :D
 




Στατιστικά Forum

Θέματα
33.135
Μηνύματα
896.081
Μέλη
19.947
Νεότερο μέλος
Isabelmysa