Louna mou

Well-Known Member
3 Δεκεμβρίου 2010
1.966
5
Πειραιάς
Αχ και εγώ το είδα !! δεν μπορούσα να συνέλθω απο το κλάμα ! και είπα να μην δω το τέλος αλλά δεν κρατήθηκα ...
 


cathy93

Well-Known Member
17 Ιουλίου 2009
1.924
57
Μαρούσι
Ρε παιδιά εγώ προσπαθώ να βρω μια ταινία όπου έπαιζε ένα rottweiler και υποτίθεται τους σκότωνε όλους εκτός από μια κοπέλα την οποία προστάτευε..Πρέπει να ήταν επιστημονικής φαντασίας??Και στο τέλος αν θυμάμαι καλά δωρίζουν στην κοπέλα ένα Jack Russell..
Ξέρω πολλά σας είπα πάλι αλλά τι να κάνω..την είχα δει πριν χρόνια και όχι ολόκληρη!!Αν πηγαίνει το μυαλό κανενός κάπου πείτε μου! :rolleyes:

Edit: Ωχ χίλια συγνώμη νόμιζα ότι ήμουν στο τοπικ που λέει γενικά για όλες τις σκυλοταινίες όχι μόνο των χάσκι!!άμα θέλει κάποιος mod να το μεταφέρει αλλιώς κάντε απλά πως δεν το είδατε!!
*Αν όμως τελικά κατάλαβε κανείς ποια ταινία λέω ας μου πει!:D:p
 
Last edited:


malamoutios

Member
24 Φεβρουαρίου 2012
9
0
Ρε παιδιά εγώ προσπαθώ να βρω μια ταινία όπου έπαιζε ένα rottweiler και υποτίθεται τους σκότωνε όλους εκτός από μια κοπέλα την οποία προστάτευε..Πρέπει να ήταν επιστημονικής φαντασίας??Και στο τέλος αν θυμάμαι καλά δωρίζουν στην κοπέλα ένα Jack Russell..
Ξέρω πολλά σας είπα πάλι αλλά τι να κάνω..την είχα δει πριν χρόνια και όχι ολόκληρη!!Αν πηγαίνει το μυαλό κανενός κάπου πείτε μου! :rolleyes:

Edit: Ωχ χίλια συγνώμη νόμιζα ότι ήμουν στο τοπικ που λέει γενικά για όλες τις σκυλοταινίες όχι μόνο των χάσκι!!άμα θέλει κάποιος mod να το μεταφέρει αλλιώς κάντε απλά πως δεν το είδατε!!
*Αν όμως τελικά κατάλαβε κανείς ποια ταινία λέω ας μου πει!:D:p
Rottweiler (2004) - IMDb
Αυτήν θα λες μάλλον ε?
 




cathy93

Well-Known Member
17 Ιουλίου 2009
1.924
57
Μαρούσι
Κατά πάσα πιθανότητα αναφέρεσαι στην ταινία Man's best friend, αλλά δεν είναι ροτ, αλλά Θιβετιανό Μαστίφ!
Man's Best Friend (1993 film) - Wikipedia, the free encyclopedia
Φοίβο είσαι Θεός!!!!!!Αυτήν εννοούσα ναι!!!!!!!!Ευχαριστώ πάρα πάρα πολύ!!!
Θα την βάλω τώρα να την δω!!!!=D>=D>=D>\\:D/\\:D/\\:D/
Ε ήμουν και αρκετά μικρό τότε οπότε έγινε ο συνειρμός με τα χρώματα του σκύλου και έτσι κατέληξα στο ότι είναι ροτ!!!!! :D:p:p

Μα πόσο όμορφος είναι ο σκυλάκοοοοος!!!!!!!!!!!!!
 


LastUnicorn

Well-Known Member
5 Απριλίου 2012
51
0
Wonderland
Ο Σκύλος της Φλάνδρας (1999)
Το Τετράποδο Θαύμα (2005)
Το Κάλεσμα της Φύσης (1997)
Κούτζο, το Βρωμόσκυλο (1983)
Το Απίθανο Ταξίδι (1993)
Ξενοδοχείο για Σκύλους (2009)
Σιδερένα Θέληση (1994)
Ζητείται Φιλόζωος (2005)
Σκύλος από τον άλλο Κόσμο (1980)
Ο Ασπροδόντης (1991)
Ζευς και Ρωξάνη (1997)
 


dimitra1971!

Banned
Banned
29 Σεπτεμβρίου 2011
171
2
Εγώ πια τις συγκινητικες δεν μπορω να τις δω, πλαντάζω.Τις άλλες σκέφτομαι μηπως έχουν βασανιστει τα ζώα στα γυρισματα.Αρα μένουν τα καρτουν...:p
 










kango1

Well-Known Member
27 Σεπτεμβρίου 2007
11.313
16
ATHENS
Παιδιά το πέτυχα στο u tube!! δεν ξέρω που θα το βρω για να το κατεβάσω..αλλά ενθουσιάστηκα τόσο πολύ με την θεματολογία που το έβαλα κατευθείαν εδώ !!!
 


mariakala

Well-Known Member
26 Απριλίου 2011
2.021
1.314
Παιδιά το πέτυχα στο u tube!! δεν ξέρω που θα το βρω για να το κατεβάσω..αλλά ενθουσιάστηκα τόσο πολύ με την θεματολογία που το έβαλα κατευθείαν εδώ !!!
μόλις ήμουνα έτοιμη να το ποστάρω κι εγώ!!! νομίζω πως θα βγει σε dvd τον επόμενο μηνα!!!
 














Στατιστικά Forum

Θέματα
33.116
Μηνύματα
895.852
Μέλη
19.925
Νεότερο μέλος
vicky1981