Nέο μέλος - Chryssalis


little_pony

Well-Known Member
24 Αυγούστου 2008
179
0
Χαλκίδα
Νοελα, το καλοκαιρι μιλουσαν στις ειδησεις στο τοπικο καναλι το μεσημερι καποιες υπευθυνες απο τον φιλοζωικο και ελεγαν οτι ο χωρος ειναι για 90 σκυλια κ εχουν μαζεψει 180..επισης γινεται ενας χαμος απο τις φολες..εκαναν κ πορειες το καλοκαιρι γιατι ειχαν βαλει φολες σε κεντρικα σημεια της πολης!! (ευτυχως δεν ειχα παρει ακομα τον μικρο μου!!)
στη γιαγια μου ειχαν μαζευτει 4 γατουλες κ η μια ειχε γεννησει 2 μικρες κ τις ταιζαν ο μπαμπας μου κ η ξαδερφη μου κ ο "φιλοζωος" γειτονας (ο οποιος ειχε ενα σκυλο πεταμενο στο διπλανο οικοπεδο κ του ριχνε μονο φαγητο κ τον εδιωξε δυο φορες επειδη περνουσαμε κ τον χαιδευαμε, κ τον καναμε "φλωρο" ενω τον ηθελε για φυλακα, κ πηρε ενα λυκοσυλο κ μετα απο λιγο το πεταξε κ αυτο στο οικοπεδο γιατι εκανε μωρο κ δεν μπορουσε να ειναι στην αυλη του) εβαλε φωλα στα γατακια κ τα πεταξε στον καδο σκουπιδιων..γιατι εφερναν μικροβια κ φοβοταν για το παιδι του..
ντρεπομαι που τα λεω αυτα για την πολη μου αλλα δυστυχως ειναι η αληθεια..:(:(
κριμα ειναι γιατι η πολη εχει χωρους καλους για βολτες και μεσα στην πολη αλλα γυρω απαυτη σε ολο το νομο..
 
Last edited:


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.123
Μηνύματα
895.931
Μέλη
19.938
Νεότερο μέλος
panos95