Nεο μελος στην παρεα κατοχος Dogo Argentino


izambella

Well-Known Member
5 Φεβρουαρίου 2009
97
0
:) Να σου ζησει το μικρο

(να δω τι θα κανεις οταν ειναι στις μερες της :p:D)

αγιασμό???:D:D:D:D:D

ομορφα ΚΑΙ τα 2 και ας μην ξέρω πρότυπα φυλής κλπ κλπ κλπ ¨...σου εύχομαι να έχετε μια ομορφη και ευτυχισμένη συμβίωση!!!
 


Blacktan

Well-Known Member
10 Δεκεμβρίου 2008
69
0
Nα ευχαριστησω ξανα τα παιδια για τα καλα τους λογια για μια ακομη φορα ...

Οι φωτογραφιες ειναι απο το γραφειο μου , και τελικα σκεφτομαι πως ο Pablo πρεπει να ειναι πολυ διασημος , για να κυκλοφορουν οι φωτος του στο internet .... :D:D:D:D
 


Blacktan

Well-Known Member
10 Δεκεμβρίου 2008
69
0
ομορφα ΚΑΙ τα 2 και ας μην ξέρω πρότυπα φυλής κλπ κλπ κλπ ¨...σου εύχομαι να έχετε μια ομορφη και ευτυχισμένη συμβίωση!!!
Η συμβιωση με τον Pablo , εχει περασει απο χιλια μυρια κυματα , και πλεον θελω να πιστευω πως ειναι ενας σωστα εκπαιδευμενος εφηβος σκυλος -οσο θα μπορουσε βεβαια αυτο να ισχυει απο εναν ερασιτεχνη ιδιωτη σαν και εμενα- προκειμενου να μην προκαλει "μπελαδες" στον ιδιοκτητη αλλα και στον ιδιο τον σκυλο ...

Υπαρχουν ακομη καποια κενα , αλλα πιστευω πως με μπολικη αγαπη και φροντιδα θα τα καλυψουμε .. (πχ. οταν μενει μονος του και εχει να με δει ωρες , δεν τον σταματαει τιποτα οταν βρεθουμε ξανα)

Οσο για την evita , ειναι πολυ νωρις ακομη ... Ενα μηνα την εχουμε φερει απο Ιταλια και προς το παρων την εκπαιδευουμε για τα βασικα ...

Το καλο ειναι πως σε καποια θεματα βοηθαει και η συναναστροφη με τον Pablo ...

Οπως και να εχει παντως πιστευω πως ειναι ιδανικο για ενα dogo (και γενικα βεβαια για ολα τα σκυλια) να συμβιωνει με αλλο ιδιο ενα αντιθετου φυλλου ...
Βοηθαει στον χαρακτηρα του ....
 




Blacktan

Well-Known Member
10 Δεκεμβρίου 2008
69
0
Δεν ξερω να σου απαντησω θεωρητικα , πρακτικα ομως η evita σε μερικα πραγματα αντιγραφει τον pABlo ...

Το "κατσε" το εμαθε σε 4-5 μερες , ενω ο Pablo μου εβγαλε την πιστη ....
 




duaz

Well-Known Member
8 Ιανουαρίου 2009
241
0
athens
1. μιλησα για την εικονα που εχεις τραβηξει οταν ηταν μικρος οταν τον παρελαβες
2...σε ρωταω ποτε ειχες το σκυλο στα χερια σου
3...επειδη αυτη
η φωτογραφια που ειναι μικρος ειναι στο flickr.com ανεβασμενη εδω και χρονο περιπου κ μου εκανε εντυπωση ...

ας ειναι λοιπον καλο δρομο με τα σκυλια σου να τα χαρεις αλλα ειναι προτιμοτερο να μην τα ζευγαρωσεις
 


Blacktan

Well-Known Member
10 Δεκεμβρίου 2008
69
0
Για να κλεινουμε με αυτο το θεμα , δεν ξερω που εχεις δει και ποιες φωτογραφιες , ΟΛΕΣ μα ΟΛΕΣ οι φωτογραφιες ειναι του PABLO τραβηγμενες απο εμενα .....

Πληροφοριακα ο pablo ειναι ενος ετους σημερα , εχει γενεθλια .....
 


Blacktan

Well-Known Member
10 Δεκεμβρίου 2008
69
0
Nα μια του κουκλου μου ακομη , απ οταν ηταν 2-3 μηνων ....

 
Last edited:


Blacktan

Well-Known Member
10 Δεκεμβρίου 2008
69
0
3...επειδη αυτη
η φωτογραφια που ειναι μικρος ειναι στο flickr.com ανεβασμενη εδω και χρονο περιπου κ μου εκανε εντυπωση ...

απο περιεργεια και μονο εχεις μηπως κανενα link να δω την φωτο ?