New Member


greg

Member
23 Οκτωβρίου 2007
7
0
καλησπέρα σε όλους.

κατα καιρούς έχω ασχοληθεί με διάφορα σκυλιά οπότε γνωρίζω κάποια πράγματα.
Τώρα πλέων έχω και τον χώρο για την ανατροφή κάποιου......
Συγκεκριμένα ψάχνω ενα κουτάβι staffordshire bull terrier,για την ράτσα γνωρίζω αρκετά που θα βρώ όμως δεν γνωρίζω.....μιας και πολλοί τα συγχέουν με τα American Staffordshire terrie!

όποιος καλός........ :D
 


denis

Well-Known Member
25 Απριλίου 2007
8.820
12
Athens
www.rottweiler-greece.net
Γειά σου ... ένας φίλος μου πριν 2 χρόνια είχε ακριβώς τις ίδιες απορίες ... πήρε ένα Ούγγρικο από πετ-σοπ και μετά ψάχτηκε με εκτροφεία από το εξωτερικό κλπ κλπ και τώρα έχει και ένα θηλυκό από Σουηδία νομίζω ... δεν είναι εκτροφέας, αν και τον βλέπω να γίνεται σύντομα χιχιχιχι αυτος πάει σε πιο πολλές εκθέσεις από εμένα ... μπορώ να σου στείλω το τηλ. με pm, να σου πει τί να κάνεις για να βρείς αξιοπρεπή σκύλο ...
 


























greg

Member
23 Οκτωβρίου 2007
7
0
denis said:
Γειά σου ... ένας φίλος μου πριν 2 χρόνια είχε ακριβώς τις ίδιες απορίες ... πήρε ένα Ούγγρικο από πετ-σοπ και μετά ψάχτηκε με εκτροφεία από το εξωτερικό κλπ κλπ και τώρα έχει και ένα θηλυκό από Σουηδία νομίζω ... δεν είναι εκτροφέας, αν και τον βλέπω να γίνεται σύντομα χιχιχιχι αυτος πάει σε πιο πολλές εκθέσεις από εμένα ... μπορώ να σου στείλω το τηλ. με pm, να σου πει τί να κάνεις για να βρείς αξιοπρεπή σκύλο ...
Ευχαριστώ Denis τώρα το είδα!
 










ΜΑΚΗΣ

Well-Known Member
6 Ιουλίου 2006
4.160
2
Μάκη, δεν ξέρεις ότι τα σκυλιά γίνονται σκυλουμπίνια, μετά μπίνια κτλ
όχι αυτό δεν το ήξερα :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

δηλαδή υπάρχει περίπτωση ύστερα να γίνοντε και κουρκουμπίνια :?: :?: :?: :?: :?: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.114
Μηνύματα
895.840
Μέλη
19.924
Νεότερο μέλος
ALEXANDRA MOSCHOU