Oμιλοι Ρατσας...Ποιος ο ρολος τους?


sharpeilover

Member
19 Μαρτίου 2011
20
0
Οποιος διαβασει ολο το θεμα θα καταλαβει αν σε αγχωσε περισσοτερο να προστατευσεις τον ομιλο ή το εκτροφειο της φιλης σου.Τη "Λιλα" οπως αναφερεις δεν την ξερω προσωπικα και δεν κατηγορω κανεναν που δεν ξερω.Οτι εχω πει ειναι γραμμενο εδω μεσα στο φορουμ.Κατηγορω την γενικη καταντια.Εσυ εσπευσες να προστατευσεις την κολητη σου χωρις καν να υπαρχει λογος.Αυτο απο μονο του δειχνει οτι σε ενδιαφερει περισσοτερο η υστεροφημια του εκτροφειου παρα αυτη του ομιλου.

Το δικα σου συμπερασματα ειναι για να γελαει ο κοσμος αποτι εδειξες απο την αρχη του θεματος.Εδω με βγαλατε βαλτο και οτι εχω και γεννα σε λιγο καιρο.Δεν ειναι για να γελαει ο κοσμος?Το κουταβι,επειδη σε καιει,απλα να σου πω πως το εκλεισα οριστικα προχθες,απλα μου εχουν αφησει ενα μικρο παραθυρακι ανοιχτο.Εσυ που καταλαβες οτι το ειχα κλεισει πριν παω στον ομιλο?Απλα για να πεις κατι ε?Δεν ξερω πως ακριβως λειτουργουν τα εκτροφεια εδω.Αυτα που μιλησα εγω στο εξωτερικο παντως αργησαν να μου απαντησουν για το αν θα παρω κουταβι,οποτε εψαχνα και Ελλαδα.

Ευχαριστω για τις συμβουλες αλλα η μικρη ενασχοληση μου στο χωρο μου εχει μαθει να μην τις δεχομαι απο ανθρωπους που εχουν χωθει βαθια σαυτο το χωρο.Ειναι τοσα πολλα αυτα που ακουσα και εμαθα που η λεξη σιχαμα ειναι ελαχιστη.Οσοι ασχολουνται απεξω σιγουρα καταλαβαινουν τι λεω.

Χαιρομαι που το ληγετε το πανηγυρακι οπως αποφασισατε να το ξεκινησετε.

Πιαστε το agility,γιατι στο...αλλο...αποτι φαινεται,χαρα αγνοειται.

Καλη συνεχεια.
 
Last edited:


isohos

Active Member
22 Ιουνίου 2011
34
0
Athens
www.bostonterriers.gr
Υπάρχουν και άλλοι τόσοι που θα σου πουν τα ακριβώς αντίθετα για αυτό ο εκτροφείο. Και αν το ψάχνεις ΤΟΣΟ πολύ κάνε ένα ταξιδάκι στο εξωτερικό να φέρεις ένα shar pei που δεν θα έχει την ελληνική βρώμα και δυσωδία που περιγράφεις......

Αμα πω οτι καταλαβα εστω και μια λεξη απο τα παραπανω που ειπε η "κυρια" θα ειμαι ψευτης.Θα σταθω μονο στο "βαλτος"
που ειπε και απλα θα γελασω.Τουλαχιστον απο ολη αυτη την επιθεση επιβεβαιωνονται οσοι μου ειπαν για το συγκεκριμενο εκτροφειο.
Το αλλο πως το ειπατε?Εχω γεννα σε 3 μηνες?χαχαχαχαχαχα...Ε,και δεν μου κραταω ενα κουταβι?Τι καθομαι και ψαχνω?χαχαχαχαχα...

Συνεχιστε τη δουλεια σας και την προωθηση του εκτροφειου σας χωρις κοπο και μη φοβαστε...δεν ειμαι βαλτος απο κανεναν.Απλα σκυλο ψαχνω και το πολυ πολυ η συμπεριφορα σας(οπως ακριβως μου την περιεγραψαν) να με στειλει σε αλλο εκτροφειο.(ειμαι σιγουρος οτι πολους τους εχει στειλει στα πετσοπ)

Τελος επιδη σας ενδιαφερει και βλεπω οτι σας καιει αμεσα,τη χΩλη που λετε οτι εβγαλα για το κορυφαιο οπως λετε εκτροφειο στην Ελλαδα(ναι,το δικο σας εννοω) μου τη μετεφεραν κατα το ψαξιμο που εκανα,και εκτροφεις αλλως φυλων,και ενας εκπαιδευτης αλλα και ενας χειρηστης που τυχαινει να γνωριζω.Δεν τα ειπα απο το μυαλο μου.Ειπα ΑΠΛΑ οτι δεν εχω ακουσει καλα λογια.Αλλωστε και σε ενα ψαξιμο σε συζητησεις εδω μεσα,δεν ειδα και τα καλυτερα να γραφονται.Σορυ κιολας.

Απλα θα επαναλαβω μιας και ηρθατε να με επιβεβαιωσετε...

Βρωμα και δυσωδια...



Ωραια τα λες φιλε μου μονο που εκανες μια διαστρευλωση.Για το σκυλο που πηρε ο ξαδερφος μου δεν σου ειπα οτι δεν ειναι ευχαριστημενος.Εσυ μου ειπες οτι δεν ειναι και πολυ καλο αυτο το εκτροφειο και καλο θα ειναι να ψαξεις στα αλλα 4.(που μεσα ηταν και αυτο της Πιεριας παροτι μαλλον ενημερωσες λαθος την προεδρο.)

Καλη επιτυχια σας ευχομαι στο εργο που αναλαβατε και σε ολα αυτα που ειπες για τον ομιλο,αλλα δυστυχως η παρεμβαση της Προεδρου-εκτροφεα δειχνει άλλα για το σκοπο και για τον λογο της υπαρξης του.
Keep promoting...



Eχεις δικιο...σιγα σιγα θα τα μαθω...Αν και σε ομιλοι του κ...ου τους βλεπω να μας προκυπτουν. :p
 


isohos

Active Member
22 Ιουνίου 2011
34
0
Athens
www.bostonterriers.gr
Χαχαχαχα τι κάνει νιάου νιάου στα κεραμύδια.......

BRAVO... το λες και μόνος σου κάτω οι μάσκες...


Φίλε μου είμαι συνηθησμένη σε τέτοιου είδους επιθέσεις... όσο και μαλακά προσπαθείς να το περάσεις... Ο Όμιλος θα κάνει την δουλειά του ότι και να κάνουν οι υπόλοιποι αυτοί που σε βάζουν να μιλήσεις ... Να πεις στον εκπαιδευτή λοιπόν ότι απέτυχε να εκπαιδεύσει ένα από τα σκυλιά μου και ο ιδιοκτήτης πήγε άλλον, ο δε χειριστής ξεπέρασε το όρια ηθικής και φιλίας... και να ασχοληθεί με κάτι άλλο στη ζωή του... μεγάλωσε πια...


Γράψτε ότι θέλετε, τα έργα και χρόνος δείχνουν τα πάντα και ευτυχώς όσοι έχουν διαβάσει ΟΛΑ τα post στο dog forum έχουν καταλάβει καλά τι γίνεται... και τελικά καλό μου έχετε κάνει γιατί ο νοήμων κόσμος καταλαβαίνει... ΤΗΑΝΚS και


Καλή Τύχη


Μέλη του Ομίλου Σαρ Πέι είναι:
Κύνων Μέλαθρον
Οlympus Spirit
Panos Farma
Precious Hug




Ο όμιλος θα κάνει ομάδες κοινωνικοποίησης και σεμινάριο φροντίδας ... και αν όλα πάνε καλά απο την νέα χρονιά ένα μεγάλο σπέσιαλτι με σπεσιαλίστα στην φυλή απο HONK KONG!!!... σε περιμένουμε με το σαρ πέι σου!
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.121
Μηνύματα
895.905
Μέλη
19.935
Νεότερο μέλος
Markela@