O Εκτορας μου


Johnkokk

Well-Known Member
2 Ιουνίου 2015
266
786
51
Oχι.Μάλλον προς το αδυνατοκανονικός πάει.Ισως πρέπει να πάρει 1-2 κιλάκια, αλλά τον κρατάω για πιο χειμώνα.
 
  • Like
Reactions: ntoulis






Johnkokk

Well-Known Member
2 Ιουνίου 2015
266
786
51
Χθες ήρθε το καινούργιο δώρο του και το εγκαινίασε, έστω και για λίγο, μιας κι ακόμα κάνει ζέστη και προτιμά τα πλακάκια.

Βασικά το οτι είναι δώρο το είπα έτσι του κεφάλα ξεγελάσω :)
Ο πραγματικός λόγος είναι η κρυφή ελπίδα οτι το χειμώνα θα κοιμάται εκεί και θα μπορέσω κι εγω να κοιμάμαι στο κρεβάτι μου σαν τον άνθρωπο κι οχι το ενα πόδι εδω κι το άλλο παραδίπλα, για να βολεύεται ο κύριος. :)
 

Attachments



mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.653
19.887
Eίχε θάλασσα στο τέλος της διαδρομής αλλά είχα ξεχάσει την πετσέτα του.Θα πάει το μεσημερι πάντως.
Πες μου ότι δεν εννοούσες, ότι επειδή ξέχασες την πετσέτα, δεν τον έβαλες στην θάλασσα; :)
 
  • Like
Reactions: johnk and GRDANE






Johnkokk

Well-Known Member
2 Ιουνίου 2015
266
786
51
Χαχαχα.Τον παχαίνει η τηλεόραση.

Ενα κιλάκι παραπάνω, του το εχω βάλει τελευταία για να πω την αλήθεια(36 είναι τώρα).
Παρόλα αυτά οταν είναι όρθιος φαίνεται κανονικός.
Για λαμπραντόρ είναι μια χαρά.Τα πλευρά του διακρίνονται ακόμα ελαφρά.
 
  • Like
Reactions: ntoulis




Johnkokk

Well-Known Member
2 Ιουνίου 2015
266
786
51
Kαι για του λόγου το αληθές για να μη μας λέτε χοντρούς :)D) και παρεξηγηθεί το παιδί, ορίστε μια φωτό του πριν μια βδομάδα περίπου, όρθιος.
Οχι πείτε μου.Είναι αυτό το λαμπραντόρ χοντρό ? Οεο ?
ektoras stand.jpg

Υ.Γ. Γαλαξίδι είμαστε.
 








kosmaki

Well-Known Member
17 Σεπτεμβρίου 2015
367
793
37
Τον κούκλο σου τον θέλω για γαμπρόοοοοοοο!!! :p
(στα λόγια βεβαίως βεβαίως, βλέπεις το κορίτσι μου θα παραμείνει για πάντα αγνό χιχι)
 




Johnkokk

Well-Known Member
2 Ιουνίου 2015
266
786
51
Εχω καιρό να βάλω μια φωτογραφία του.

Αποφάσισα να βάλω αυτή τη σημερινή.
Μόλις είχαμε ξυπνήσει απο ενα (σπάνιο για μένα) μεσημεριανό ύπνο και καθώς χουζούρευα, ήρθε κι έγειρε το κεφάλι του πάνω μου και με κοιτούσε χαλαρός μέσα στα μάτια.
Δεν ξέρω, αλλά μου έκανε κλίκ η φάση κι είπα να τη μοιραστώ.
Ισως επειδή έχω απέραντη αγάπη γι' αυτό το πλάσμα κι η συγκεκριμένη φωτό είναι μάλλον αγαπησιάρικη.

ektorasresting.jpg
 


l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.643
7.753
Kαι για του λόγου το αληθές για να μη μας λέτε χοντρούς :)D) και παρεξηγηθεί το παιδί, ορίστε μια φωτό του πριν μια βδομάδα περίπου, όρθιος.
Οχι πείτε μου.Είναι αυτό το λαμπραντόρ χοντρό ? Οεο ?
View attachment 53067

Υ.Γ. Γαλαξίδι είμαστε.
Καθόλου χοντρό. Ο τύπος είναι κορμάρα. Δεν ξέρω πως τον απέκτησες και αν είναι εκτροφικός αλλά μου αρέσει πολύ η δύναμη που βγάζει το σώμα του το πόσο γερά πατάει στα πόδια του. Να είναι γερός πάντα και να τον χαίρεσαι.
 


Johnkokk

Well-Known Member
2 Ιουνίου 2015
266
786
51
Δεν είναι εκτροφικός.Τον μάζεψα απο το δρόμο πριν απο ενάμιση χρόνο, που κάποιος τον είχε παρατήσει φαντάζομαι.
 
  • Like
Reactions: l.Kyveli


JohnM

Active Member
6 Ιουλίου 2016
41
188
Καλά το βλέμα του είναι συνέχεια όλα τα λεφτά, σα να λύνει τα μυστήρια του σύμπαντος!

Να τον χαίρεσαι! :)
 




Στατιστικά Forum

Θέματα
33.118
Μηνύματα
895.870
Μέλη
19.929
Νεότερο μέλος
mariamaraki