Profine dog food. Υπάρχει online pet shop για παραγγελία;


George_Nafplio

Well-Known Member
25 Ιουνίου 2012
116
1
Ναύπλιο
Χρησιμοποιούσα την Profine για αρκετό καιρό και ήμουν πολύ ευχαριστημένος γιατί είχε κάτσει πολύ καλά στην σκύλα μου, είχε καλή σύνθεση και πολύ καλή τιμή (35€ τα 15kg).
Όλα καλά μέχρι που το pet shop της περιοχής μου που την έφερνε, έκλεισε και από μια σχετική έρευνα στο internet δεν μπόρεσα να βρω κάποιο online κατάστημα για παραγγελία. Αν μπορεί κάποιος να βοηθήσει για το που μπορώ να βρω την συγκεκριμένη τροφή online θα το εκτιμούσα!
 


Xotikouli

Well-Known Member
24 Δεκεμβρίου 2006
4.974
630
Athens
Αν κάνεις αναζήτηση στο google με "profine τιμή" θα βρεις αρκετά καταστήματα που την έχουν.
 


George_Nafplio

Well-Known Member
25 Ιουνίου 2012
116
1
Ναύπλιο
Ευχαριστώ για την άμεση απάντηση αλλά τα περισσότερα αποτελέσματα με την αναζήτηση που προτείνεις αφορούν ξηρά τροφή για γάτες... Σε ένα petshop βρήκα αυτή που ψάχνω αλλά η τιμή είναι 45€.
 


Xotikouli

Well-Known Member
24 Δεκεμβρίου 2006
4.974
630
Athens
Εδώ έχει 45 τα 18 κιλά, οπότε δεν είναι πολύ περισσότερο από την προηγούμενη τιμή που είχες. Δεν ξέρω βέβαια τι παίζει με τα μεταφορικά, που σίγουρα ανεβάζουν την τιμή...
Επίσης θα έκανα μια ερώτηση και σε κάποιο από αυτά που φέρνουν για γάτες. Αφού έχουν τον προμηθευτή, ίσως έχουν ή μπορούν να φέρουν και για σκύλους.
Νομίζω στο γρήγορο ψάξιμο που έκανα πριν κάπου πέτυχα και την εταιρεία εισαγωγής, μπορείς να ρωτήσεις κι εκεί αν υπάρχει σημείο πώλησης στην πόλη σου.
 




Στατιστικά Forum

Θέματα
33.116
Μηνύματα
895.852
Μέλη
19.925
Νεότερο μέλος
vicky1981