s.o.s πρόβλημα με γειτόνισσα


giouli4

Well-Known Member
27 Μαρτίου 2012
398
0
μαρεκο κοριτσι μου σε δικηγόρο να πήγαινα τόσο καλά δεν θα μου τα έλεγε! χίλια ευχαριστώ ειληκρινά, κατά πάσα πιθανότητα θα κάνω ότι μ είπες την πέμπτη.και σήμερα θα πάω να βάλω καλαμωτή σε όλη την πίσω μεριά.

γκελλυ.....κατάλοιπο του χάρου??κλαίω:Dμόλις προστέθηκε στο λεξιλόγιό μου!

καραμολεγκολας...δοκιμάσαμε κ την αδιαφορία αλλά με αυτό που είπε η μαρέκο θα χεστει πάνω της είμαι σίγουρη

frienchie αν θυμάμαι καλά δουλεύει ο άντρας σ βόλο ε? μην μου πεις ότι δεν ακούς συνέχεια πόσο κακό κάνεις στα σκυλιά σ που δεν τα ζευγαρώνεις?:confused:

irar έχουμε αυτό το σπίτι 25 χρόνια και πάντα είχαμε άψογες σχέσεις με όλους (μέχρι και στην τρελόγρια πήγαινα μικρή και της καθάριζα τα πολύφωτα γιατί δεν μπορούσε να ανέβει κ να το ευχαριστώ),και όλη η γειτονιά είναι με το μέρος μου.αφού και σε αυτούς προβλήματα δημιουργεί.

σας ευχαριστώ όλους ,ειδικά για τη μαρέκο δεν έχω λόγια..
 






FrenchieFan

Well-Known Member
26 Ιουλίου 2006
5.000
1.506
Athens
www.frenchieworld.de.vu
frienchie αν θυμάμαι καλά δουλεύει ο άντρας σ βόλο ε? μην μου πεις ότι δεν ακούς συνέχεια πόσο κακό κάνεις στα σκυλιά σ που δεν τα ζευγαρώνεις?:confused:
Ναι, καλα θυμασαι- αλλα εγω δεν ακουω τιποτα- οταν μας σταματανε στο δρομο και με ρωτανε εαν ειναι κοριτισια και οτι θελουν να τα ζευγαροσω με το δικο τους καμαρι- τους λεεω παντα, οτι ειναι στειρομενα.
Σιγα μην κατσω να αναλυω και καταστασεις.
 




epial

Well-Known Member
24 Ιουλίου 2011
3.026
5.276
65
Aθήνα
Βρε! Οι στατιστικές το αποδεικνύουν περίτρανα!


Σε μια ουρά, γυναίκες (κάποιας ηλικίας) θα προσπαθήσουν να σου μπουν μπροστά!
Στο μετρό, γυναίκες (κάποιας ηλικίας), πριν προλάβεις να βγεις θα περάσουν από πάνω σου, ισοπεδώνοντας σε, για να προλάβουν να πιασουν θεση μεσα!
Κλπ, κλπ, κλπ, περιπτώσεις ων ουκ έστιν αριθμός!
Τα ποσοστά, μετα από προσωπικές παρατηρήσεις, είναι συντριπτικά, με τις γυναίκες να κατέχουν τα πρωτεία με >95%




Ευτυχώς η
δεν διαβαζει το φόρουμ...
 




epial

Well-Known Member
24 Ιουλίου 2011
3.026
5.276
65
Aθήνα
Δαιμόνιες ειναι! Απλώς η «δαιμονιοσύνη» στις μεγαλύτερες ηλικίες, γινεται εμφανέστερη και παύει να αποκρύπτεται εντέχνως και αποτελεσματικώς!
 




ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
Δαιμόνιες ειναι! Απλώς η «δαιμονιοσύνη» στις μεγαλύτερες ηλικίες, γινεται εμφανέστερη και παύει να αποκρύπτεται εντέχνως και αποτελεσματικώς!
Απλα εκμεταλλεύονται το "ατου" της ηλικιας και την όποια ευγένεια και φιλοτιμο των υπολοιπων. Προσωπικα επειδη -κατα τα λεγόμενα της μητρος μου- ειμαι γκιόσα, δεν χαμπαριάζω και δεν μου παιρνουν σειρά με τιποτα (εκτος και αν δω το χάρο από πισω να βιάζεται, ε κανω μια παραχώρηση)
 


giouli4

Well-Known Member
27 Μαρτίου 2012
398
0
Ναι, καλα θυμασαι- αλλα εγω δεν ακουω τιποτα- οταν μας σταματανε στο δρομο και με ρωτανε εαν ειναι κοριτισια και οτι θελουν να τα ζευγαροσω με το δικο τους καμαρι- τους λεεω παντα, οτι ειναι στειρομενα.
Σιγα μην κατσω να αναλυω και καταστασεις.
να δεις τι ακούω εγώ...''μα τέτοιο σκυλί είναι κρίμα να το χαραμίσεις'' ''μα του στερείς τη φύση του'' και το κορυφαίο: ''να την ζευγαρώσεις μεγάλη ώστε όταν πεθάνει να έχεις και ένα κουτάβι της''](*,)
 


Αγγελος 13

Well-Known Member
13 Αυγούστου 2013
757
748
να δεις τι ακούω εγώ...''μα τέτοιο σκυλί είναι κρίμα να το χαραμίσεις'' ''μα του στερείς τη φύση του'' και το κορυφαίο: ''να την ζευγαρώσεις μεγάλη ώστε όταν πεθάνει να έχεις και ένα κουτάβι της''](*,)
Εχθες συγκεκριμενα ημουν βολτα με την θυληκια,σταματαει ενας με ενα αυτοκινητο..
Γεια σου φιλε θυληκια ε???
Ναι,του απανταω καταλαβα κατευθειαν τι θα πει..
Μου κανει εχω ενα παιδαρο αρσενικο κ επειδη μου αρεσει πολυ η σκυλα σου τι λες???
Ασε με ρε φιλε του λεω κ συνεχισα τον δρομο μου..
Αυτος εμεινε να με κοιταει σα χαζος..
Μα καλα ποσο βλ@κες υπαρχουν??????
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.116
Μηνύματα
895.852
Μέλη
19.925
Νεότερο μέλος
vicky1981