Samoyed :D:D:D Ηρθε xDxD


Sandos

Well-Known Member
29 Ιουνίου 2010
128
0
Πατρα
Ήρθε η μαγια μου η μικρη σαμογιεντινα μου :D αυριο κλεινει τουσ 3 μηνες ζωής και εγω κλεινω 10 μερες σαν το αφεντικό της ... Εχει προσαρμοστει τελεια και περναμε πολυ καλα καναμε το 2ρο εμβολιο και σε 5 μερουλεσ και το 3ο...

Θα ανεβασω φωτογραφιες συντομα :)
 


skylakos

Well-Known Member
30 Αυγούστου 2008
3.528
982
Χανια
3 μηνες!Ολοκληρη γυναικα!:D

Βλεπω κι εγω τον κούνελο στη φωτογραφια και λεω τι ειναι αυτο;Αντε,γρηγορα οι φωτος!:p
 




andrikos

Well-Known Member
24 Ιουλίου 2010
109
0
Πολυ γρήγορα δεν τα κάνετε τα εμβόλια;
Να τη χαίρεσαι και περιμένουμε φωτος!!!
 


Rahem

Active Member
6 Μαϊου 2010
30
0
Που είδατε φωτογραφίες ρε παιδιά;; Θέλω κι εγώ!
Από που την πήρες μπορείς να μου πεις; Θέλω κι εγώ!!! :p
 




Sandos

Well-Known Member
29 Ιουνίου 2010
128
0
Πατρα
Εδω ειμαστε μετα την ολοκληρωση των εμβολιων πανε κανα 2 βδομαδες τωρα... σε λιγες μερες κλεινει τους 4 μηνες ζωης... θα ανεβασω και αλλες φωτο τις επομενες ημερες... υγιεστατη, καθαροαιμοτατη, αταχτη και οταν γαβγιζει σου παιρνει τα αυτια... xD
 






Sandos

Well-Known Member
29 Ιουνίου 2010
128
0
Πατρα
Ευχαριστω πολυ να σται καλα...


Αν θυμασε απο παλαιοτερο θεμα μου οτι ζευγαρωσε ενας γνωστος μ το καθαροαιμο του με ενα καθαροαιμο θυληκο απο τα 2 που υπαρχουν στην πατρα , ειχα πει οτι θα επαιρνα ενα κουταβι... τελικα το πηρα και απο εξετασεις υγειας ηταν και συνεχιζει να ειναι υγιεστατη και καθαροαιμη 99,9%...

Κλασικα χαρακτηριστικα σαμογιεντ και εξωτερικης μορφολογιας και μορφολογιας χαρακτηρα οποτε... ειμαι τυχερος
 


aggeliki222

Well-Known Member
5 Φεβρουαρίου 2010
2.161
0
Τυχερος είσαι γιατι είναι κουκλα.
Αλλα για το χαρακτηρα πως μπορεις να ξερεις έχωντας τη μόνο 10 μέρες;
 


Sandos

Well-Known Member
29 Ιουνίου 2010
128
0
Πατρα
Δεν την εχω μονο 10 μερες αν δεις το θεμα το εχω ανοιξει σχεδον πριν ενα μηνα... αλλα εχω μπερδεψει και ημερομηνιες στο κινητο και στην φωτογραφια βγαζει αλλη και με ειχαν ενημερωσει λαθος και για το τριτο εμβολιο... οποτε ας αφησουμε της ημερομηνιες γτ ακρη δεν βγαζουμε... οταν την πηρα ηταν 2 μιση στα 3(μηνων) και 8,2kg τωρα εχει φτασει στα 13kg πριν κανα 4 μερες που την ζυγισαμε..

με το που τελειωσαμε τα εμβολια την εφερα σε επαφη με αλλα σκυλια εμβολιασμενα τα παει παρα πολυ καλα δεν φοβατε κανενα... με οποιον ανθρωπο και να ερθει σε επαφη ειναι φιλικη , ειναι υπακουη αλλα οταν ειμαστε εξω με εχει γραμμενο...
 


aggeliki222

Well-Known Member
5 Φεβρουαρίου 2010
2.161
0
Ναι όντως, δεν είναι δεκα μέρες, ειναι ένας μηνας αλλα αυτο που θέλω να πω είναι ότι ειναι πολυ νωρίς ακομα για να κρίνεις το χαρακτηρα της.
 






Sandos

Well-Known Member
29 Ιουνίου 2010
128
0
Πατρα
Grdane ναι αμε εγω καθε απογευμα για 1,5 με 2 ωρες την παω στον φαρο που μαζευονται πολλα αλλα ατομα με σκυλακια... οποτε θες κανονιζουμε..
 


DjSoukis

Banned
Banned
8 Ιουνίου 2006
1.998
743
Δεν ήμουν σίγουρος αν έπρεπε να γράψω...Δεν θέλω να χαλάω ένα καλό κλίμα...αλλά το κουταβάκι σου (και να σου ζήσει, έχοντας την καλύτερη δυνατή ζωή!) είναι από ένα ζευγάρωμα ιδιώτη, B.Y.B. όπως μάθαμε πλέον να το λέμε, έτσι;

Δε θέλω να σου κάνω κανένα είδος "κήρυγμα" ή να σε κατηγορήσω για κάτι ( είδα πως πέρασες και από αυτό το στάδιο...:) ), απλά να ρωτήσω αν έχεις καταλάβει γιατί γράφονται όσα γράφονται και γιατί γινόμαστε "σπαστικοί" και "γραφικοί", όπως εγώ τώρα;

Επίσης, θα με ενδιέφερε αν μετέφερες στον φίλο που ζευγάρωσε ο σκύλος του τα όσα άκουσες και διάβασες εδώ και ποιά η άποψη του;
 




Sandos

Well-Known Member
29 Ιουνίου 2010
128
0
Πατρα
DjDoctor Καταλαβαινω οτι εχεις ολες τις καλεσ προθεσεις και προσπαθεις οπως και πολυ εδω περα να προλαβεις καταστασεις... το περασα αυτο το σταδιο ναι... καταλαβαινω και συμεριζομαι ολα αυτα που εμαθα εδω μεσα για βυβ και πετ σοπ και παππυ μιλς .. ολα...

Ενταξει τι να πω?? λαθος μου?? Οκ λαθος μου.... ισως και να ειμαι τυχερος και αν ερθουν ολα κομπλε τα επομενα χρονια ισως και οχι...
Αν εχω μιλησει σε αλλουσ για πετ σοπ , παππυ μιλς και τετοια φυσικα και εχω μιλησει... το σκυλακι το πηρα χωρις να εχω ενδοιασμους γτ ηξερα το παλικαρι ηξερα πως μεταχειριζεται το σκυλο του ειδα και την μητερα και μου φανηκαν ολα κομπλε.... Αν ειμαι ατυχος??? δεν θελω να το σκεφτομαι οχι για λογω εγωισμου αλλα για λογο της μαγιας που πλεον εγινε κομματι της οικογενειας και ειδικοτερα κομματι μου.... anyway... ο χρονος θα δειξει...
 


Rahem

Active Member
6 Μαϊου 2010
30
0
Τι κουκλί παναγία μου! Δεν μπορώ ζηλεύω πολύ! Αντε να περάσουν τα χρόνια να πιάσω δουλειά να πάρω κι εγώ ένα αγγελουδάκι! Φτου φτου μη στη ματιάσω
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.116
Μηνύματα
895.852
Μέλη
19.925
Νεότερο μέλος
vicky1981