soft crate


EVI.T

Well-Known Member
13 Ιανουαρίου 2008
455
5
ATHENS
www.afghanhounds.gr
αχνω να αγορασω αμεσα ενα soft crate καινουργιο..εχετε καμια ιδεα ποιος εχει ετοιμοπαραδοτα?η καποιο online καταστημα αλλα στην ελλαδα:cool:
 










st3li0s

Well-Known Member
26 Αυγούστου 2009
8.560
2.741
Θεσ/νίκη
Soft crate να φανταστω το υφασματινο με τα παραθυρα με διχτυα που ειναι ή ειναι αλλη η εννοια?

Παντως αν εννοεις το υφασματινο το βλεπω να φευγει αμασητο το καημενο το crate!

Συγνωμη αλλα για τετοια σκυλια δεν ειναι αυτα τα πραγματα!Ψαξε καλυτερα...
 


zafcon_romel

Well-Known Member
25 Μαϊου 2009
112
1
Αγ. Σύλλας, Ηράκλειο
Παρ' ότι φαινομενικά αυτά τα crates δε σου γεμίζουν το μάτι, σε πληροφορώ ότι τουλάχιστον για εμάς λειτουργεί μια χαρά. Το έχουμε πάνω από 1 χρόνο και δεν έχει πάθει τίποτα. Βέβαια δε μιλάμε για καθημερινή χρήση (γιατί κι εγώ δε νομίζω να άντεχε), αλλά για ξεκούραση σε μια έκθεση, μεταφορά μέσα στο αυτοκίνητο και γενικά μικρούς χρονικά περιορισμούς.
Το πήραμε πέρσι σε μια έκθεση και από όσο είδα είχε και φέτος. Πάνω γράφει www.dogaholics.gr, αλλά από όσο είδα το site δε λειτουργεί πλέον.
 


EVI.T

Well-Known Member
13 Ιανουαρίου 2008
455
5
ATHENS
www.afghanhounds.gr
αχχαχαχα κοκονι βρηκα..στελιος δεν ειναι χουλιγκανς..σκυλοι ειναι μαθημενοι πολυ καλα σε περιορισμο στο κρειτ και ειναι πολυ βολικο το σοφτ για εκθεσεις
 
  • Like
Reactions: dnassib


Xotikouli

Well-Known Member
24 Δεκεμβρίου 2006
4.974
630
Athens
Μέχρι πριν κανένα μήνα είχε στο Carrefour αυτό και σε καλή τιμή:



Θυμάμαι ότι το είχε πάρει και η Noela για τον Leon (Ελληνικό Ποιμενικό), οπότε υποθέτω ότι είναι αρκετά μεγάλο.
(Δεν ξέρω ακριβώς τι μέγεθος έχει αυτό της φωτό. Αν θυμάμαι καλά υπάρχει μεσαίο και μεγάλο).
 


Noela

Well-Known Member
25 Οκτωβρίου 2007
1.954
222
Παλλήνη
www.agilityadddicts.gr
Το large Dog bag είναι αρκετά μεγάλο. Χωράει τον Ελληνικό Ποιμενικό και το border collie και είναι μόνιμο αξεσουάρ του αυτοκινήτου μας. Στα μείον ότι είναι εύκαμπτο και όχι σταθερό.
Εχω δει εξαιρετικά μεγάλα soft crates πάντως. :rolleyes:
Όπως και να χει, χτες σε 20' είχα στείλει πμ. Άμεση εξυπηρέτηση. :D
 


Doc

Well-Known Member
11 Σεπτεμβρίου 2009
75
0
Αθήνα
www.n3r.gr
Bull Terrier σε soft crate = μιά χαρά. Βέβαια το χρησιμοποιώ για το αυτοκίνητο μόνο ή σε καμιά βόλτα όπου θα κουραστεί και θα τη βάλω για ύπνο εκεί. 6 μήνες τώρα κι είναι σούπερ.