sos o riko μου δε τρωει δε πινει νερο και βογγαει


katerinna

Active Member
29 Ιουνίου 2009
44
0
θεσσαλονικη
καλησπερα φιλοι μου χρειαζομαι την βοηθεια σας!!!την παρασκευη πηγαμε τον ρικο για κουρεμα οπως παντα τον κουραζουμε πριν μπει να κουρευτει γιατι αλλιως δεν καθετε!!!τον κουρεψαμε ολα καλα γυρισαμε σπιτι κοιμηθηκε κανονικα ολη νυχτα και απο εχτες το πρωι που σεικωθηκε δεν περπαταει καλα δεν μπορει να σηκωσει ποδι για πιπι βογγαει συνεχεια δεν τρωει δεν πινει νερακι μονιμως θελει να ειναι κουλουρισμενος!!!τον ψυλαφισα σημερα να δω που ποναει και τι!!!στην αριστερη πλευρα της λεκανης λιγο πριν την αρχη του μυρου εχει ενα πριξιμο το επιασα και ουρλιαξε το καιμενο!!!τι μπορω να κανω?ευχαριστω η καθε αποψη σας βοηθεια
 




ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
ήσουν παρούσα όταν τον κουρευαν? Μήπως τον ζόρισαν στο τραπεζι και επαιξε καμια εξαρθρωση στο ισχύο??????
 


katerinna

Active Member
29 Ιουνίου 2009
44
0
θεσσαλονικη
ειμουν παρουσα που το κουρευαν!!!περνω τον κτηνιατρο και δεν μπορω να τον βρω!!!εψαξα να δω κτηνιατρια ανοικτα που ειναι σκ και εδω θεσσαλονικη τιποτα ανοικτω!!!εχει κανει 3 χειρουργια στο συγκεκριμενο ποδαρακι κοντεψαμε να το ακροτιριασουμε αλλα ευτιχως με μεταμοσχευση το εχουμε σωσει!!!στα καλα καθουμενα τι στο καλο συνεβει!!!
 


aouimbae

Well-Known Member
7 Μαϊου 2011
1.753
26
Παλι τα ιδια.....δε μπορω να καταλαβω βρε παιδια ΠΩΣ σκεφτεστε μερικοι. Εχεις ενα σκυλο που απο χτες λες οτι δεν ειναι σε καλη κατασταση & τι ακριβως περιμενεις για να τον πας σε ενα γιατρο; Για ενα σκυλι που υποφερει, δε τρωει, δε πινει, θα γινει διαγνωση μεσω φορουμ;

Edit γραφαμε ταυτοχρονα. Δε παιζει να μην υπαρχει ανοιχτη κλινικη στη θεσσαλονικη, ψαξε εδω και στο google!!
 


manin

Well-Known Member
23 Νοεμβρίου 2012
449
250
Εγώ δε μπορώ να καταλάβω γιατί πρέπει να τον κουρέψεις Δεκέμβρη μήνα.
Για να μη σου γεμίζει τρίχες τον καναπέ;
Έχεις σκεφτεί με όλα όσα έγραψες ότι τη μα...κία μπορεί να την έκανες εσύ;
Είπες ότι τον κούρασες...Τι του έκανες δηλ;
Και με τόσα που έχει τραβήξει εσύ κοιτάς να τον κουράσεις για να κουρευτεί;
 


katerinna

Active Member
29 Ιουνίου 2009
44
0
θεσσαλονικη
εχτες επειδη εδω θεσσαλονικη φυσουσε πολυ και επειδη ειναι χειρουργιμενο το ποδι και επειδη το εχει ξανακανει οταν φυσαει το επιρεαζει και ποναει μιλησα με τον γιατρο του και μου ειπε ειναι απο τον καιρο γιατι την παρασκευη το ειδε μετα το κουρεμα μια χαρα!!!δεν ηταν καν πρισμενο εχτες!!!δεν εχω βρει τον γιατρο σημερα εψαξα εδω τριγυρο αν ειναι κατι ανοικτο για να τον παω εχοντας τον στην αγκαλια!!!ποιο μακρια ξερω εχει στην αλλη μερια της πολης αλλα δεν εχω μεταφορικο ο συζυγος ειναι στην δουλεια δεν μπορει να φυγει!!!οσοσ που μοιραστηκα εδω το προβλημα επειδη πολλες φορες οι αποψης με βοηθανε επειδη ειμαι θολομενη και δεν μπορω να σκευτω κατι!!!και περνω κουραγιο μεχρι να βρω τον γιατρο του
 


katerinna

Active Member
29 Ιουνίου 2009
44
0
θεσσαλονικη
τον κουρευω καθε μηνα γιατι μου γεμιζει σπυρια και το γυρναει σε σταφυλοκοκο και κανει πληγες!!!αν με ενοιαζαν οι τριχες να μην γεμισει ο καναπες δεν θα επερνα καν σκυλακι!!!ναι πριν τον κουρεψουμε τον κανουμε βολτα τρεχει λιγο για να μην φαει ναρκωσει γιατι απο τα χειρουργεια εχει πειραχτει το σεικοτι λογο της οστεομιαιλιτιδας που επερνε τα φαρμακα!!!
 


haviharakennel

Well-Known Member
20 Δεκεμβρίου 2012
2.581
5.770
Θεσ/νίκη
Η κλινική Άγιος Μόδεστος στο Ωραιόκαστρο εφημερεύει τα ΣΚ. Είναι πολύ καλή - εκεί έκανε την εγχείρηση η Barbie - Σαββατο βραδυ ήταν
 


katerinna

Active Member
29 Ιουνίου 2009
44
0
θεσσαλονικη
ναι το γνωριζω πηρα τηλ πρεπει να τον παω απο εκει!!!οτι ωρα σχολασει ο συζυγος θα τον παμε!!!ειναι μακρια απο το σπιτι μου με τα ποδια δεν μπορω να το παω ευχαριστω παντως!!!
 


dnassib

Well-Known Member
10 Μαϊου 2013
1.469
1.077
Παγκράτιους exoticus
katerinna ελπίζω όλα να πάνε καλά...
από όσο ξέρω, έχει taxiplon και στη θεσσαλονική (taxiplon)
ούτε εγώ έχω αυτοκίνητο και το χρησιμοποιώ πολύ συχνά όταν θέλω να μετακινηθώ με την αναστασία - μέχρι στιγμής, πάντα βρίσκεται οδηγός που να μην έχει πρόβλημα να μεταφέρει κατοικίδια και δεν υπάρχει έξτρα χρέωση. η δικιά μου είναι 16κγ και κάθεται στο πίσω κάθισμα πάνω σε σεντονάκι που μεταφέρω! το ξέρω ότι περιμένεις να σε πάει ο σύζυγος, απλά στο αναφέρω σε περίπτωση που χρειαστείς κάτι στο μέλλον - το τηλ. είναι 18222.
 


Μαρια&Ηρα

Well-Known Member
15 Αυγούστου 2013
2.513
3.753
38
Ευχομαι ολα να πανε καλα,περαστικα κ αγυριστα ναναι
σε τετοιες περιπτωσεις ομως δε σηκωνει αναβολη,παρε τφ κανα γνωστο η φιλο,το ταξι που προανεφεραν,λεωφορειο αν ειναι μικρο το σκυλακι σου,οτιδηποτε κ πηγαινε γρηγορα!
Περιμενουμε νεα κ ελπιζω να ναι ευχαριστα!
 


AlexVag

Well-Known Member
27 Νοεμβρίου 2009
289
0
Εγω τη δικια μου την πηγαινω στον Ψυχογιο στη στροφη πανοραματος. Ειμαι πολυ ευχαριστημενος, εκει εκανα και τη στειρωση, ενα σφραγισμα σε σπασμενο δοντι αλλα και μια επεμβαση που χρειαστηκε για να αφαιρεσουμε ενα αγανο, και λειτουργει 24 ωρες το 24ωρο. Ηθελα εναν κτηνιατρο που να μπορω να τον βρω οτι ωρα θελω και να εχει τις υποδομες ωστε να μπορει να δρασει γρηγορα σε περιπτωση που χρειαστει χειρουργειο γι'αυτο πηγαινω σε κλινικη και οχι σε κτηνιατρειο. Αν δεν κανω λαθος εχει και υπηρεσια μεταφορας.
 




mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.652
19.886
τον κουρευω καθε μηνα γιατι μου γεμιζει σπυρια και το γυρναει σε σταφυλοκοκο και κανει πληγες!!!αν με ενοιαζαν οι τριχες να μην γεμισει ο καναπες δεν θα επερνα καν σκυλακι!!!ναι πριν τον κουρεψουμε τον κανουμε βολτα τρεχει λιγο για να μην φαει ναρκωσει γιατι απο τα χειρουργεια εχει πειραχτει το σεικοτι λογο της οστεομιαιλιτιδας που επερνε τα φαρμακα!!!
:confused:

Το κούρεμα, τι σχέση έχει με τον σταφυλόκοκκο; Για τον οποίο σταφυλόκοκκο, τι κάνεις; Που οφείλονται τα σπυριά που βγάζει; Πως έχει πειραχτεί το συκώτι από τα χειρουργεία;