Tην έχασα... ΒΡΕΘΗΚΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!


Status
Κλειδωμένο θέμα

kasi

Well-Known Member
17 Φεβρουαρίου 2009
3.081
1.091
Αθηνα -
www.facebook.com
αχ βρε Σοφουλι.. καθε μερα τσεκαρω το θεμα ελπιζοντας να δω ποστ "την βρηκα!"

υπομονη, επιμονη... θα την βρεις!!!!!! στο ευχομαι ολοψυχα!!!
 


vasiliki68

Well-Known Member
2 Μαρτίου 2010
526
2
Αμαλιάδα
αχ βρε Σοφουλι.. καθε μερα τσεκαρω το θεμα ελπιζοντας να δω ποστ "την βρηκα!"

υπομονη, επιμονη... θα την βρεις!!!!!! στο ευχομαι ολοψυχα!!!
Κι εγώ το ίδιο, αλλά τουλάχιστον τα μηνύματα είναι θετικά, οπότε λογικά θα βρεθεί
 






Sofouli

Well-Known Member
3 Σεπτεμβρίου 2010
6.243
526
Λάρισα
Λοιπόν, νεότερα από το μέτωπο..

Πήγαμε για ψάξιμο στο σημείο,
και επιβεβαιωσα το ότι η σκύλα ήταν έκει,από ένα κύριο που έβγαζε τον σκύλο του βόλτα.
Μου είπε οτι την είδε έξω από μια καφετέρια κοντά εκεί να κοιμάται μαζί με πολλά σκυλιά,και την ξαναείδε πουτην είχανε πάρει από πίσω κάτι σκύλοι και πήγαιναν σε μια περιοχή πιο πέρα, που πάντα έχει σκυλιά εκεί.
Ρώτησα και στην καφετέρια και ο καφετζής μου είπε πως όντως ήταν εκεί αλλά έχει καναδυο μέρες λέει που η αγέλη δεν φάνηκε εκεί.
Περίπου 10 σκυλιά μου είπε.
Δυστυχώς λόγω κρύου και κούρασης από την πεζοπορία τόσες μέρες τώρα και επειδή δεν ξέρω και που πέφτει καν η περιοχή,δεν κταφέραμε να πάμε, αύριο όμως.
Επίσης δέχτηκα ένα τηλεφώνημα από μια καλή γυναίκα φιλόζωη που έχει μαγαζί και ενημερώνει τον κόσμο για την μικρή,
και μίλησα με ένα κύριο που ήταν εκεί και την είδε προχτές σε ένα μεγάλο πάρκο, που πηγαίναμε και βόλτες.
Έχω ψάξει βέβαια εκεί, και εκτός αυτού είναι σχετικά κοντά οπότε μπορεί να γυρίσει.

Τουλάχιστον όλα δείχνουν πως η μικρή είναι καλά,
είναι κάπου έξω και κάνει αλητείες,
ελπίζω να την βρω το πρωί αύριο :)
 


GRDANE

Well-Known Member
7 Σεπτεμβρίου 2007
6.821
5.050
patra
grdane.blogspot.com
χμ...
αυριο πρωι πρωι να πας να κοιταξεις στην περιοχη...
αν σημερα σου λενε την ειδαμε εδω... δεν ξερεις την επομενη που μπορει να βρισκεται.... δεδομενου οτι ειναι και στις μερες της...
οσο γρηγοροτερα τοσο καλυτερα...πριν φτασουμε στις καρπερες μερες....
 


fani

Well-Known Member
30 Οκτωβρίου 2010
2.468
408
Αθήνα
Ελπιζω και ευχομαι αυριο να ειναι η τελευταια μερα που θα ψαξεις....και εγω μια απο τα ιδια μπαινω καθε μερα για να δω,ευχομαι αυριο να μας γραψεις τα ευχαριστα!!!
 




sofakik

Well-Known Member
18 Ιανουαρίου 2011
125
0
θεσσαλονικη
επιτελους βρε σοφακι την ειδε καποιος....επιτελους!ειδες ειναι καλα και δεν χρειαζεται να εχεις κακιες σκεψεις που σιγουρα ειχες!μπραβο μπραβο!!!!ολα καλα θα την βρεις...το πολυ πολυ φωναξε δυο τρεις φιλους και στηστε καραουλι ανα βαρδιες!! θα την βρεις σιγουρα...ελπιζω αυριο να ειναι η τελευταια μερα....αντε να δουμε!
 


io maria

Well-Known Member
16 Φεβρουαρίου 2010
1.322
28
Γέρακας
Είναι πολυ θετικο που την εχει δει τοσος κοσμος.
Ελπιζω αυριο που θα μπεις να μας γραψεις οτι ειναι στην αγκαλια σου.
 






ICE

Well-Known Member
9 Νοεμβρίου 2010
6.410
421
ΑΘΗΝΑ
Ρε τι σου ειναι και αυτος ο οιστρος ομως...:rolleyes:
Sofouli κανονισε αυριο να την βρεις, μην ψαχνεις και το σ/κ ειναι και παλιοκαιρος...:(
 


choco-paido

Well-Known Member
25 Δεκεμβρίου 2010
151
0
Λαμία
βρε παιδιά αυτό που μου κάνει εντύπωση είναι ότι η καλή μας καλοπερνάει και η μανούλα σκάει!από επιλογή της λέτε είναι με την αγέλη ή είναι τρομαγμένη και απλά ακολουθεί?
 


Sara

Well-Known Member
27 Δεκεμβρίου 2008
7.737
1.479
Illinois, USA
Μπα, γλεντοκοπάει η καλή μας και αφήνει τη Σοφία να σκάει απ' το κακό της! Μην ανησυχείς, Σοφία μου, θα βρεθεί. :)
 












Status
Κλειδωμένο θέμα

Στατιστικά Forum

Θέματα
33.137
Μηνύματα
896.091
Μέλη
19.948
Νεότερο μέλος
Politidou