Tzo (bull terrier)


καψοραχη

Well-Known Member
9 Φεβρουαρίου 2011
78
0
Να ρωτήσω κάτι. Επείση εσείς δεν μπορείτε να κρατήσετε τα σκυλια που παίρνετε δεν θα βγάζω την σκύλα μου βόλτα; Πάτε καλά;

Αν το 6 μηνων κουτάβι είναι σεξουαλικά ικανό γιατί να μην πλακωθούν; Λόγω ηλικίας;

σαφως και να το βγαλεις!!! αλοιμονο!! απλα αν ενα θηλυκο ειναι σε οιστρο καλο ειναι να μην το πας αναμεσα σε αρσενικα σε σκυλοπαρκο διοτι μπορουν να συμβουν πολλα....απο το να πλακωθουν μεταξυ τους ακομα και καποιο να την κοπανησει ακολουθωντας την σκυλιτσα οταν φυγει...και ο Τζο τοτε δεν ηταν σεξουαλικα ικανος....ο αλλος του την επεσε επειδη επαιζε με την σκυλιτσα! τι να κανουμε....μερικα πραγματα ειναι ηθικοι κανονες...και εγω παλια ειχα θηλυκια....στον οιστρο της καναμε περπατητες βολτες...δεν πηγαινα στο σκυλοπαρκο!
 


Labrador Retriever

Well-Known Member
11 Νοεμβρίου 2010
875
0
28
Πειραιας
Και γω ειναι η αληθεια δε το καταλαβα αυτο. Η Ζαιρα μου εχει περιοδο ,να τη κλεισω σπιτι ;
Καλως ηρθατε ,ημουν κ γω στο αλλο φορουμ επισης μπανιαρισμενη :)) χαχα φευγουμε απο κει ερχομαστε εδω ; τι γινετε!
Τον εχω δει το παιδαρο !
Xαχαχαχαχα...εμενα με ειχαν μπανιαρει γυρω στις...100 φορες...και αλλες τοσες ban ip xD
 


















Reina

Well-Known Member
6 Μαρτίου 2009
104
0
"Καλώς τους διασώστες"!:D:D:D
Καλώς ήρθατε Μαρία, Φοίβο και Τζο!
(Για την ιστορία, συν μία μπανιαρισμένη παρούσα :p )
 






Στατιστικά Forum

Θέματα
33.117
Μηνύματα
895.868
Μέλη
19.929
Νεότερο μέλος
mariamaraki