Uther Real Corte De Las Arcanas


Estranged

Well-Known Member
10 Ιουλίου 2012
5.565
7.000
Ή Νικλαουσακης!

Ε ναι ο καημένος ο Snow δεν είναι Stark - βλάκες! Αλλά of Winterfell νταξ θα μπορούσε να είναι!
 


Sirkos

Well-Known Member
1 Αυγούστου 2012
2.329
668
Νεα σμυρνη
Ή Νικλαουσακης!

Ε ναι ο καημένος ο Snow δεν είναι Stark - βλάκες! Αλλά of Winterfell νταξ θα μπορούσε να είναι!
O snow ειναι κλασσικη περιπτωση οπου δεν δηλωθηκε η γεννα , οποτε δεν μπορεσε να βγαλει πεντιροζ , απλα τα πραματα , νο πεντογκρι= ημιαιμος!!!
και δεν πα να ειχε πρωταθλητη σε εργασια για πατερα!! ( εργασια= πετσοκομα εις το πεδιον της μαχης!!)
 




maxinikol

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
1.091
87
το ουθερ πως θα το φωναζεις παιδι μου χωρις να νομιζεις και εσυ ο ιδιος οτι εισαι ψευδος? κλαους ψηφιζω.
 




Estranged

Well-Known Member
10 Ιουλίου 2012
5.565
7.000
Μπορει να μην ειναι αναγνωρισμενος αλλα στην καρδια μας αληθινος Stark.
Ορθώς! Έχω και μια αδυναμία στα ημίαιμα... :rolleyes:

μα ρε παιδια....το κλάους ειναι καθαρά χριστουγεννιάτικο και μόνο
μα πλιζ.....
Άντε καλέ, μια χαρά, θα μοιράζει και δώρα τα Χριστούγεννα!

Ξέρεις ε, υπάρχει και άλλος ένας γνωστός (για τα nerds και τους καμμένους gamers) Uther σε πολύ γνωστό παιχνίδι και το γύρω γύρω πακετάκι της fictional λογοτεχνίας που το συνοδεύει.
 
Last edited:




Sirkos

Well-Known Member
1 Αυγούστου 2012
2.329
668
Νεα σμυρνη
Ξέρεις ε, υπάρχει και άλλος ένας γνωστός (για τα nerds και τους καμμένους gamers) Uther σε πολύ γνωστό παιχνίδι και το γύρω γύρω πακετάκι της fictional λογοτεχνίας που το συνοδεύει.
Εννοεις τον uther lightbringer τον τρομερο και φοβερο παλαντινο του αζεροθ ?? εεε? εεε? :p
 


Orilis

Well-Known Member
3 Μαρτίου 2011
7.881
6.979
Πάτρα
Βρε, πες τον όπως να'ναι! Άλλωστε τα περισσότερα ακουν πολλαπλές προσφωνήσεις: παλικάρι, όμορφε, καμάρι, κόπρε, λαμόγιο, παπάρα. Επομένως, τι αγχώνεσαι?
 


συλβοσκυλο

Well-Known Member
28 Μαρτίου 2013
2.036
294
Εstranged εμεις πρεπει καποια μερα να κανουμε μια νερντο-καμμενο συζητηση δεν γινεται δηλαδη...:p
Τετοιο ομορφο σκυλι θα το καψεις με το κλαους!ουθερ κλαουθ ιθ κομινγκ του ταουν...
 


Estranged

Well-Known Member
10 Ιουλίου 2012
5.565
7.000
ουθερ κλαουθ ιθ κομινγκ του ταουν...
Aχαχαχα καταλαβαίνεις Σίρκο ότι θα το ακούς κάθε Χριστούγεννα αυτό ε?

Εstranged εμεις πρεπει καποια μερα να κανουμε μια νερντο-καμμενο συζητηση δεν γινεται δηλαδη...:p
Δε μπαίνουμε κανά instancάκι πουθενά και να αφήσουμε τα σπαθάκια να μιλήσουν? :p


Εννοεις τον uther lightbringer τον τρομερο και φοβερο παλαντινο του αζεροθ ?? εεε? εεε? :p
Αυτόνε αυτόν! (Έλα πες αλήθεια, απλά το γκουγκλαρες :p)

Ούουουθεεερ..! Φέρε μου το φωθ παιδί μουου..!
 
Last edited:


Orilis

Well-Known Member
3 Μαρτίου 2011
7.881
6.979
Πάτρα
Σιγά μην το googlαρε! Αν παίζετε στον ίδιο σέρβερ, μπορεί να έχετε συναντηθεί κιόλας
 




Sirkos

Well-Known Member
1 Αυγούστου 2012
2.329
668
Νεα σμυρνη
Aχαχαχα καταλαβαίνεις Σίρκο ότι θα το ακούς κάθε Χριστούγεννα αυτό ε?


Δε μπαίνουμε κανά instancάκι πουθενά και να αφήσουμε τα σπαθάκια να μιλήσουν? :p



Αυτόνε αυτόν! (Έλα πες αλήθεια, απλά το γκουγκλαρες :p)

Ούουουθεεερ..! Φέρε μου το φωθ παιδί μουου..!
ως απαντηση μου παραθετω ετουτο το λινκ !!
Search - World of Warcraft

αν και τωρα το εχω κοψει , κατι σκαμπαζαμε απο το κολοπαιχνιδο αυτο !!!
 


συλβοσκυλο

Well-Known Member
28 Μαρτίου 2013
2.036
294
τι γινεται ρε παιδια ειμαστε πολλοι?στον ουθερ θα στελνουμε γραμμα για τα δωρα των χριστουγεννων πια..
 






Estranged

Well-Known Member
10 Ιουλίου 2012
5.565
7.000
2? Δεν το καταλαβαίνω αυτό που φτιάχνει ένας παίκτης 2 από ίδιο class.. Μdps πολύ brutal.. Εμείς οι φιλόζωοι προτιμάμε κάτι με πετ :p
 




Estranged

Well-Known Member
10 Ιουλίου 2012
5.565
7.000
belf αλλά τα άλλα τα πιασες. Μα όλοι ally..?

Έχω και άσπρο λύκο εεε.. φτυστός ο νικολάκης είναι :p