Uther Real Corte De Las Arcanas


Ektoras P.

Well-Known Member
25 Σεπτεμβρίου 2012
78
1
Πεντέλη
καθε φορα που βλεπω οτι υπαρχει νεο post σε αυτο το θεμα δεν διαβαζω...Ψαχνω κατευθειαν για τις φωτογραφιες!!
 










Sirkos

Well-Known Member
1 Αυγούστου 2012
2.329
668
Νεα σμυρνη
Ποσεσ μερες εμειναν σιρκο μεχρι να ερθει το παιδι σου?

10 ιουνιου θα παω να τον παρω 11 θα ειμαι πισω


απο την ωρα που γραφτηκα και καθε φορα που βλεπω την υπογραφη του σιρκου, δεν μπορω να καταλαβω τι εννοει :-k


Oτι τα ελβετικα ποιμενικα ειναι καλυτερη σαν ρατσα απο τα ξαδερφια τους τα γερμανικα:p
 
Last edited:


zouzounos

Well-Known Member
19 Ιανουαρίου 2009
1.954
317
ωραιες φωτο!!!
αλλα προσεχε γιατι επινα νερο οταν διαβασα αυτο
Oτι τα ελβετικα ποιμενικα ειναι καλυτερη σαν ρατσα απο τα ξαδερφια τους τα γερμανικα
και παραλιγο να πνιγω!!:cool:
 


Sirkos

Well-Known Member
1 Αυγούστου 2012
2.329
668
Νεα σμυρνη
ωραιες φωτο!!!
αλλα προσεχε γιατι επινα νερο οταν διαβασα αυτο

και παραλιγο να πνιγω!!:cool:
Mηη μου παθεις τιποτα βρε ζουζουνε!! απλα λεω την αληθεια !! Σκεψου τα ελβετακια σαν γερμανικο ποιμενικο παλαιας κοπης μονο που ειναι δυο φορες ομορφοτερος! Αμα αυτο δεν σε πειθει παω πασο !!!!:rolleyes:
 


vagelis_ras

Well-Known Member
5 Αυγούστου 2011
2.405
458
52
Mηη μου παθεις τιποτα βρε ζουζουνε!! απλα λεω την αληθεια !! Σκεψου τα ελβετακια σαν γερμανικο ποιμενικο παλαιας κοπης μονο που ειναι δυο φορες ομορφοτερος! Αμα αυτο δεν σε πειθει παω πασο !!!!:rolleyes:
την επόμενη φορά που θα έρθεις για ποτάκι θα βάλω την Ηλέκτρα να σε φάει :p
 




vaggelo

Well-Known Member
19 Οκτωβρίου 2011
1.229
1.065
στας ευρώπας
ρε σίρκος, διαβάζοντας το θέμα σου εβγαλα το εξής συμπέρασμα

είσαι τρανός χαζομπαμπας φίλε
για πολλά κιλά ομως χαχααχχα

έχε το νου σου την τελευταία βδομάδα πριν τον πάρεις, εγώ είχα συνεχώς ταχυπαλμίες και νευρικο γέλιο
 




aliki_s

Well-Known Member
27 Μαϊου 2011
3.279
1.797
Αθήνα
Και εχεις και καιρό να μας ανεβάσεις και φωτο.....

Βαγγέλω μου καθόλου χαζομπαμπας... τι λες τωρα! :p
 


Sirkos

Well-Known Member
1 Αυγούστου 2012
2.329
668
Νεα σμυρνη
Αστα αστα μη μου τα θυμιζεις Εχει παει ο εκτροφεας καπου στην ευρωπη για επιβαση μιας θυληκιας του , και δεν εχω μεηλ της γυναικας του και να την πριξω για φωτος αφου αυτη προσεχει τωρα τα κουταβια αστα αστα χμφφφφφφ :mad:
Χιχιχιχιχιχι:cool: ( ναι με γυαλια γιατι σημερα ο ηλιος μας ζαλισε!!)
 


Sirkos

Well-Known Member
1 Αυγούστου 2012
2.329
668
Νεα σμυρνη
Αστα αστα μη μου τα θυμιζεις Εχει παει ο εκτροφεας καπου στην ευρωπη για επιβαση μιας θυληκιας του , και δεν εχω μεηλ της γυναικας του και να την πριξω για φωτος αφου αυτη προσεχει τωρα τα κουταβια αστα αστα χμφφφφφφ :mad:
Χιχιχιχιχιχι:cool: ( ναι με γυαλια γιατι σημερα ο ηλιος μας ζαλισε!!)
το παιρνω πισω! (ναι απανταω στον εαυτο μου :cool:) , μου τις ειχε στειλει απο το πρωι αλλα εγω τωρα τις ειδα!!!!!!

006.JPG
007.JPG
 






Elli

Well-Known Member
11 Σεπτεμβρίου 2009
3.885
193
49
Αθήνα
Πες του εκτροφέα σου να κάνει ένα υβρίδιο <πόνυ> να μένουν σε αυτό το μέγεθος και παίρνω όλη την γέννα!!! (είμαι των μικρών κυβικών τι να κάνω) :p Τι αρκουδο-χνουδομπάλα!!!!!!! *agapoylas*
 






Στατιστικά Forum

Θέματα
33.113
Μηνύματα
895.813
Μέλη
19.923
Νεότερο μέλος
micknaf