Viacutan


Maximus

Well-Known Member
3 Ιουνίου 2008
197
4
Patra/Greece
Έχει χρησιμοποιήσει κανείς αυτές τις βιταμίνες Viacutan ? είναι υγιεινές να χορηγούνται ? μου είπαν σταματάει την πτώση τριχών (μάδιμα) και είναι ιδανικό για λειότριχα σκυλιά όπως Γαλλικά μπουλντόγκ - παγκ κ.α.
 


LUNA07

Well-Known Member
3 Οκτωβρίου 2007
1.657
3
45
thessaloniki
ειναι αν δεν κανω λαθος ενα κλασικο διατροφικο συμπληρωμα αποτελουμενο απο φυτικα ελαια και ιχθυελαια,αποψη μου ειναι οτι μπορει να βοηθαει σε συνδοιασμο με καλη διατροφη στην ποιοτητα του τριχωματος αλλα δεν νομιζω οτι αποτρεπει το μαδημα ειδικα στις φυλες που ανεφερες:p
 




nick!

Well-Known Member
29 Αυγούστου 2008
125
0
Στον δικο μου δινω αυτες τις βιταμινες και ναι πραγματικα σταματαει το μαδημα σε παρα παρα πολυ μεγαλο βαθμο καθως και η τριχα ειναι πολυ λαμπερη.Οταν ομως ειναι η εποχη του να μαδησει(ποια εποχη δηλαδη εχει τρελαθει ο καιρος)καλο ειναι να τις σταματας.Και μετα παλι μετα απο κανα μηνα.Δοκιμασε για κανα δυο μηνες και θα δεις τεραστια διαφορα σε συνδιασμο με καλη τροφη.:)
 


keyman

Well-Known Member
18 Ιουλίου 2007
1.010
1
ΑΘΗΝΑ
www.keyman.gr
Και μεις τις είχαμε δώσει στην Μάγια για ένα διάστημα αλλά δεν τις συνεχίσαμε γιατί της προκάλεσαν διάρροια:(.έχω ακούσει καλές απόψεις για το σκεύασμα αλλά με όλα αυτά ειμαι κομματάκι δύσπιστη:rolleyes:Μην περιμένεις θαύματα.
 


ROTTIE

Well-Known Member
6 Ιανουαρίου 2007
7.688
23
ATHENS
Εγώ θα πρότεινα λάδι σολομού. Από τότε που το δίνω στο σκύλο, μου περιορίστηκε το μάδημα, εξαφανίστηκε η πιτυρίδα και η τρίχα είναι γυαλιστερή και ελαστική.
:)
 


nick!

Well-Known Member
29 Αυγούστου 2008
125
0
Και μεις τις είχαμε δώσει στην Μάγια για ένα διάστημα αλλά δεν τις συνεχίσαμε γιατί της προκάλεσαν διάρροια:(.έχω ακούσει καλές απόψεις για το σκεύασμα αλλά με όλα αυτά ειμαι κομματάκι δύσπιστη:rolleyes:Μην περιμένεις θαύματα.

Διαροια ε?Πρωτη φορα το ακουω ισως να την πειραξε καποιο συστατικο που εχει μεσα.Με αλλα συμληρωματα στο εχει κανει?Το ενδεχομενο να ειχε ληξει?Γιατι μου εχει τυχει και αυτο και μαλιστα απο μεγαλη γνωστη αλυσιδα.
 


despina

Well-Known Member
8 Δεκεμβρίου 2008
1.198
1
εγω σωθηκα με glavaderm σε μπασετχαουντ!θαυματουργες!πιανουν γυρω στη 10η μερα,βεβαια αν τις κοψεις εγκαιρα ξαναξεκιναει.