Viyo Veterinary


rapt0R

Member
1 Απριλίου 2008
17
0
Καλησπέρα παιδιά.
Θέλω τη γνώμη σας για το παρακάτω προϊόν Viyo Veterinary.
Μου το σύστησε ο κτηνίατρος μου και θέλω να δω εάν τα έχει χρησιμοποιήσει κάποιος άλλος στο δικό του σκυλάκι!

Ευχαριστώ :D
 


ΜΑΚΗΣ

Well-Known Member
6 Ιουλίου 2006
4.160
2
δεν το ξερω

δεν καταλαβαίνω τον λόγο να το δώσεις

δεν δίνω απολύτως τίποτα στα σκυλιά μου εκτός από ξηρά και κανένα κοκκαλο που και που
 




ROTTIE

Well-Known Member
6 Ιανουαρίου 2007
7.688
23
ATHENS
Ούτε εγώ θα έδινα διαιτητικά συμπληρώματα στο σκύλο.
Ο κτηνίατρος σου γιατί σου το πρότεινε? Υπάρχει κάποιος λόγος που το σκυλί πρέπει να παίρνει διαιτητικά συμπληρώματα?
 




rapt0R

Member
1 Απριλίου 2008
17
0
Μου το πρότεινε για να ενισχύσει την υγεία του και το ανοσοποιητικό σύστημα.
 




ROTTIE

Well-Known Member
6 Ιανουαρίου 2007
7.688
23
ATHENS
rapt0R said:
Μου το πρότεινε για να ενισχύσει την υγεία του και το ανοσοποιητικό σύστημα.
Γιατί? Πέρασε κάποια ασθένεια το ζώο και κρίθηκε απαραίτητη η τόνωση του ανοσοποιητικού?
 


rapt0R

Member
1 Απριλίου 2008
17
0
Όχι τίποτα ιδιαίτερο (δόξα το θεό :D ) απλός είχε τώρα τελευταία ένα προβληματάκι στα πατουσακια του και από εκεί μου σύστησε και αυτό το προϊόν για μελλοντική χρήση εάν θέλω.

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις 8)
 








Allegro

Well-Known Member
30 Σεπτεμβρίου 2009
878
10
Maroussi
http://www.dogforum.gr/v3/../member.php?880-rapt0RGEiA !!! telika ti ekanes to xrhshmopoihses?
egw etuxe kai to edwsa sth gata mou kai xetrelathhke....den stamatouse na gleifei to mpolaki ths!!!
kai meta apo egxeirhsh stis owthhkes ths...
ths eixe kopei h orexh teleiws... bohthhse to viyo polu,,,,,to protinw anepifulakta :)
Τι λες βρε παιδί μου!!!!

Μπράβο!!!!
 


Berna

Well-Known Member
17 Ιουλίου 2009
9.710
3.865
39
Belgrade, RS
clockworkplum.wix.com
top, πρώτα απ' όλα, γράφε ελληνικά. Δεύτερον, το θέμα είναι από το 2008. και το μέλος που το ξεκίνησε έχει να μπει στο φόρουμ από το 2009, επομένως δύσκολο να σου απαντήσει.