welcome....


nikoscar

Guest Star
Staff member
9 Ιουνίου 2006
2.178
1.000.000.018
ATHENS
συγχαρητηρια στους δημιουργους του φορουμ ...καλη επιτυχια.....εχω 3 σκυλια 1 ημιαιμo 1 γερμανικο ποιμενικο και ενα πιτμπουλ....εχω τρελα με τα σκυλια ...ευχομαι καλη συνεχεια και πολλα πολλα ποστ...απο ολους μας......
 


admin

Administrator
Staff member
21 Ιουλίου 2005
2.181
930
Γειά σου oscar!!

Ευχαριστούμε που μας καλοσωρίζεις στο φόρουμ (welcome)... :)

Καλώς σε βρήκαμε λοιπόν και καλές συζητήσεις!!
 


DjSoukis

Banned
Banned
8 Ιουνίου 2006
1.998
743
Μπραβο παιδια για το καινουργιο Forum,εχω ενα ιμιαιμο border collie
το οποιο το βρηκα απο ενα ιδιο site στο internet.Καλη συνεχεια.
 


magkas

New Member
12 Ιουνίου 2006
2
0
Καλησπέρα παιδιά.

Και εγώ εχω τρέλα με τα σκυλιά... Μαρέσουν όμως κυρίως οι λύκοι.... Είχα ένα ημίαιμο (ντοπερμαν με λύκο) του οποίου του ρίξαν φόλα και απο τότε δεν έχω πάρει άλλο... καταλαβαίνετε γιατί..

Συγχαρητήρια για το site σας.

Εύχομαι καλες συζητήσεις. Θα τα λέμε συχνά....
 


nikoscar

Guest Star
Staff member
9 Ιουνίου 2006
2.178
1.000.000.018
ATHENS
magkas kai djdoctor καλως ηρθατε...παρακαλω πολυ και τα αλλα μελη που εχουν κανει εγγραφη να κανουν ενα μικρο intro..
 


admin

Administrator
Staff member
21 Ιουλίου 2005
2.181
930
Καλώς ήλθατε όλοι!!...

Θα παρακαλούσα όμως κάθε νέο μέλος να μας γράφει λίγα λόγια για τον εαυτό του και το/τα σκυλιά του (ή ότι θεωρεί άξιο να γραφτεί) σε ξεχωριστό θέμα (new topic).

Το φόρουμ "Μέλη" είναι για αυτό το λόγο και κάθε μέλος μπορεί να ανοίγει νέο θέμα για να συστήνετε... :)
 


nikoscar

Guest Star
Staff member
9 Ιουνίου 2006
2.178
1.000.000.018
ATHENS
μηπως δεν πρεπει να ανοιγουμε πολλα topics για introduction...???μηπως ειναι καλιτερα να γραφουμε εδω ...?admin τι λες???
 


magi

Well-Known Member
15 Ιουνίου 2006
607
2
Athens
Gia hara se olous :D
Legome Magi kai eho 2 koritsia : tin Siba doberman kai tin Zuka rotwailer.
Eyhome to dogforum na gini to agapimeno olon mas !!!
 


nikoscar

Guest Star
Staff member
9 Ιουνίου 2006
2.178
1.000.000.018
ATHENS
καλως την....

maggi καλως ηρθες ...σου ευχομαι πολλα πολλα..ποστς...τα σκυλια τι ηλικια εχουν? απο ελλαδα τα εχεις παρει? ασχολεισαι μηπως και με εκθεσεις?εκπαιδευσεις?
 




ROTTIE

Well-Known Member
6 Ιανουαρίου 2007
7.688
23
ATHENS
Αχαχαχαχα!!!

Δεν μας έφταναν τα 350 καλωσορίσματα που διαβάσαμε από χθες μέχρι σήμερα (Monte έσπασες το ρεκόρ καλωσορίσματος σε μια μέρα), πλέον ξεθάβετε και τα προ τριετίας thread? :maria::maria::maria::maria::maria::maria::maria:

Φτάνει αδέλφια, έχουμε πάθει overdose! Όχι άλλο κάρβουνο! ](*,)

:D
 




Dinosd

Well-Known Member
20 Ιανουαρίου 2008
188
0
50
TIRNAVOS (LARISSA)
Αχαχαχαχα!!!

Δεν μας έφταναν τα 350 καλωσορίσματα που διαβάσαμε από χθες μέχρι σήμερα (Monte έσπασες το ρεκόρ καλωσορίσματος σε μια μέρα), πλέον ξεθάβετε και τα προ τριετίας thread? :maria::maria::maria::maria::maria::maria::maria:

Φτάνει αδέλφια, έχουμε πάθει overdose! Όχι άλλο κάρβουνο! ](*,)

:D
Πες τα ρε Κατερίνα,
Δεν προλάβαινα να τελειώσω τα Unread Posts, και πάλι 100 γίνονταν.
Ευτυχώς ηρέμησε ο Dasty (καιρό έχει να καλωσορίσει τα νέα μέλη):D
 






kango1

Well-Known Member
27 Σεπτεμβρίου 2007
11.313
16
ATHENS
χαχαχαχαχαχα απο το 2006 ε?
ενταξυ μεχρι να παμε στο 2005 που νομιζω υπαρχει το φορουμ εχουμε υλικο!!:maria::maria::D:D
 




Monte

Active Member
6 Απριλίου 2009
28
0
Αθηνα
Αχαχαχαχα!!!

Δεν μας έφταναν τα 350 καλωσορίσματα που διαβάσαμε από χθες μέχρι σήμερα (Monte έσπασες το ρεκόρ καλωσορίσματος σε μια μέρα), πλέον ξεθάβετε και τα προ τριετίας thread? :maria::maria::maria::maria::maria::maria::maria:

Φτάνει αδέλφια, έχουμε πάθει overdose! Όχι άλλο κάρβουνο! ](*,)

:D


Ευχαριστω αγαπητη ROTTIE για το γλυκο σου καλωσορισμα....αλλα σε αλλο σημειο θα επρεπε να ποσταρεις γι αυτο!!!
Και να με συμπαθας που σε ενοχλησα με τα καλωσορισματα μου στα αλλα μελη...αλλα αισθανθηκα την αναγκη να κανω αυτο που περιμενα να κανουν τα υπολοιπα μελη σε μενα (που να ηξερα...) και να μοιραστω τον ενθουσιασμο μου (που δεν υπαρχει πια) με αλλους ανθρωπους που εχουν το ιδιο "βιτσιο" με μενα υποδεχωντας τους!!! και οχι να σπασω ρεκορ...
Αλλα προφανως δεν γνωριζα τους "αγραφους" κανονες περιορισμου ποσταρισματος...και καταλαβαινω πως εκανα κατι λαθος αλλα δεν ξερω τι!!!

Περιττο να γραψω πως εχω φαει απιστευτο ξενερωμα...
 


Monte

Active Member
6 Απριλίου 2009
28
0
Αθηνα
τι να κανει ο ανθρωπος πως να μαζεψει ποστ!!

καλως ηρθες



εισαι σιγουρος πως τα συμπερασματα σου ειναι ασφαλη αγαπητε αγνωστε φιλοζωε φιλε μου?


Ασχετο...αν και χτες δεν ποσταρισα καθολου κανοντας login ειδα 215 unread posts...και αμεσως σκεφτηκα: να δεις πως καποιος αλλος καλωσοριζε...για να κανει ρεκορ