Welcome...


Giwrgosm

Well-Known Member
15 Φεβρουαρίου 2017
137
155
34
Καλησπέρα κ απο εμένα...Απο πάτρα ειμαι και με λένε Γιώργο!! Μεσα Ιανουαρίου βρηκα αυτο το πλασματάκι που θα ανεβάσω στις φώτο εξω απο το σπίτι μου και εννοείται οτι το πήρα (Μπορώντας να καλύψω τη στέγαση του, τη διατροφή του και γενικά τα πάντα εντος λογικών πλαισιων δεδομένου και οτι μεγάλωσα με σκυλια) Σε ένα μηνα τελειώνουμε τον εμβολιασμό του, Η κτηνίατρος μ ειπε οτι ειναι Ελληνικός Ποιμενικός ημίαιμος!
 

Attachments









Δημητρα_kme

Well-Known Member
4 Ιανουαρίου 2017
998
1.409
Καλως ηρθες να σου ζησει και να περασετε τελεια μαζι!! (Δεν κανει σαν καρδια στα πλευρα του;;:love:) του βαλεντινου τον βρηκες;;:ROFLMAO: πανεμορφο και μπραβο σου που το εσωσες!!
 


Spyros-Akita

Well-Known Member
13 Αυγούστου 2016
356
783
25
Καλως ηρθες να σου ζησει και να περασετε τελεια μαζι!! (Δεν κανει σαν καρδια στα πλευρα του;;:love:) του βαλεντινου τον βρηκες;;:ROFLMAO: πανεμορφο και μπραβο σου που το εσωσες!!
Σαν νυχτεριδα,ισως.....!!!! :D
Καλως ηρθες φιλε μου,να τον χαιρεσαι τον κουκλο!!!!
 


myEnzo

Well-Known Member
26 Αυγούστου 2015
1.444
4.640
Άρτα
Καλώς τους καρναβαλιστές!!!!
Να σου ζήσει ο μπέμπης, να είναι γερός για πολλά πολλά χρόνια και να έχετε τέλεια ζωή μαζί!
 
  • Like
Reactions: Giwrgosm


Giwrgosm

Well-Known Member
15 Φεβρουαρίου 2017
137
155
34
Χαχαχαχαχ κατι και απτα δυο πιστευω... Η φωτο που ανεβασα ειναι οτι ειχε μπει στο σπιτι και η προφιλ χθεσινη.. Και χωρο να μην ειχα τετοια φατσα :)δεν θα την αφηνα ετσι κατι θα εκανα :p
 




Spyros-Akita

Well-Known Member
13 Αυγούστου 2016
356
783
25
Τωρα που το ξαναβλεπω,μοιαζει με το περιγραμμα απο το σχημα της ΑΕΚ.... :O
Εμενα κατι σε τζακ ρασελ μου φερνει!!!
 
  • Like
Reactions: aliki_s


Giwrgosm

Well-Known Member
15 Φεβρουαρίου 2017
137
155
34
Καλως σας βρηκα!! Βαση τα λεγόμενα της κτηνιάτρου ειπα για Ε.Π (ημίαιμο). Αν καποιο μελος μπορει να το προσδιορίσει καλύτερα ευχαριστως οπως καθε παρατήρηση συμβουλή κ.ο.κ :)
 


Taitienitsa

Well-Known Member
7 Νοεμβρίου 2016
412
554
35
Κορυδαλλός
Καλώς όρισες !!!! Το πλασματάκι σου είναι υπέροχο !!
Νομίζω μοιάζει λίγο κ με το δικό μου το τερατάκι !!

Πόσο μηνών είναι περίπου ; Κ ποσά κιλά;
 


Giwrgosm

Well-Known Member
15 Φεβρουαρίου 2017
137
155
34
Μου ειπε οτι ειναι μεσα Νοέμβρη περίπου αρα 3 μηνών. 23/1 ηταν 5kg και 13/2 που το πήγα πάλι ήταν 6,6kg. Απόσο είδα ναί μοιάζουν
 




Sofouli

Well-Known Member
3 Σεπτεμβρίου 2010
6.243
526
Λάρισα
Εγώ, πάντως το περίγραμμα στο σχέδιο στα πλευρά, το βλέπω σαν περίγραμμα από κεφάλι λύκου. Επειδή όμως δεν είναι "λυκόσκυλο", μπορούμε όλοι να συμφωνήσουμε ότι πρόκειται για ΓΛΥΚΟΣΚΥΛΟ!

Να σου ζήσει και καλώς μας ήρθες.
 
  • Like
Reactions: anastasiak


sea-mol

Well-Known Member
18 Μαρτίου 2011
6.882
8.847
Πρέβεζα
Μου ειπε οτι ειναι μεσα Νοέμβρη περίπου αρα 3 μηνών. 23/1 ηταν 5kg και 13/2 που το πήγα πάλι ήταν 6,6kg. Απόσο είδα ναί μοιάζουν
Αν είναι και οι μήνες σωστοί, δεν πρέπει να περιμένεις ότι θα βγει πάνω από 20 κιλά το σκυλάκι.
Οπότε μην έχεις στο μυαλό σου μεγέθη ελληνικού ποιμενικού και το ταίζεις με την σέσουλα. Με το μάτι να ταιζεις
 


Orpheas

Well-Known Member
24 Ιανουαρίου 2017
87
150
Uppsala/Sweden
Χαίρε Γιώργο καλος ήρθες με το "φιλαράκι" σου που είναι πανέμορφος η πανέμορφη (δεν μας διευκρινίζεις αν είναι αγοράκι κοριτσάκι)! Μου αρέσει ιδιαίτερα ο διαχωρισμός των χρωμάτων στη μάσκα του! Να τον χαίρεσαι και εγώ χαίρομαι ιδιαίτερα που υπάρχουν ακόμα άνθρωποι με πολιτισμό και ψυχή σαν εσένα!

Υ.Γ. Βάλε καμιά φωτό του εκτός από αυτή που έχεις στο προφίλ του!

Με φιλική διάθεση
 
  • Like
Reactions: Giwrgosm




Giwrgosm

Well-Known Member
15 Φεβρουαρίου 2017
137
155
34
Ευχαριστωω... Ναι ειναι σιγουρα γλυκοσκυλο κ αυτο μ αρκει οσα κιλα κ ν γινει:D. Κ μενα με εχει μπερδεψει γτ μ φαινονται λιγα τα κιλα του.. Αγορακι ειναι φιλε μου!! Θα ανεβασω κ αλλες φωτο τ...
 
  • Like
Reactions: mareco and sea-mol




Στατιστικά Forum

Θέματα
33.114
Μηνύματα
895.816
Μέλη
19.923
Νεότερο μέλος
micknaf