westies on tour


Alexia

Well-Known Member
10 Ιουνίου 2008
6.350
202
65
Brussels
dolceconspirito.com
Από την τελευταία μας εξόρμηση με τα σκυλιά. Το τρίτο είναι η Κίρκη, 7 μηνών τώρα, το κουτάβι που αν είχαμε ακούσει τους γιατρούς θα τις είχαμε κάνει ευθανασία στην ηλικία των 8 εβδομάδων.

Όταν αδειάσω θα φτιάξω και τα βίντεο από τις διακοπές μας στην Εύβοια.

[video=youtube;CtkcHO8jI5s]http://www.youtube.com/watch?v=CtkcHO8jI5s[/video]
 


Eirini-Fontas

Well-Known Member
6 Μαϊου 2009
5.280
709
Θρακομακεδονες
Και αφου ξεγουρλωσα τα ματια απο τα τοπια και τα κουραμπιεδακια, ευχομαι να περνατε παντα
υπεροχα! Ξετρελαθηκα και με το ποδηλατο, ωραια κατασκευη!!

Δεν θυμαμαι αν το εχω ξαναπει αλλα αν επαιρνα μικροσωμο σκυλι σιγουρα θα ηταν westie!!
 




Nizinny

Well-Known Member
3 Φεβρουαρίου 2011
3.210
926
Καναδάς
Τελεια σκυλια, τελειο βιντεο, τελειες εικονες, τελεια τοπια, τελεια βολτα, τελεια μουσικη υποκρουση του βιντεο! Ολα τοσο ΤΕΛΕΙΑ! :D
 




Amaliaz

Well-Known Member
23 Οκτωβρίου 2009
10.131
4.808
Πολυ ωραιο!!! :D Τσαμπουκας η Κιρκη... δεν αφηνε κανεναν να μπει μεσα στο σοφτ κρειτ !!!
 


mariaa

Well-Known Member
22 Ιουλίου 2010
861
1
πανω σε δενδρο
αχ βρε alexia ,με ταξιδεψες τελειο ηταν ,ιδιως οταν φαινονται απο πισω μου ερχεται να τους δωσω μια τσιμπια! με την καλη εννοια:D:p
 


Alexia

Well-Known Member
10 Ιουνίου 2008
6.350
202
65
Brussels
dolceconspirito.com
πλακα κανεις :D :cool:
:D:D:D

Πολυ ωραιο!!! :D Τσαμπουκας η Κιρκη... δεν αφηνε κανεναν να μπει μεσα στο σοφτ κρειτ !!!
Τσαμπουκάς σκέτος

Δες την στην Εύβοια, 1,5 μήνα μετά το χειρουργείο, με ένα αρσενικό που τον άφηναν να κάνει τις βόλτες του :( και λιγουρευόταν τα θηλυκά

IMG_1814..jpg
 


Amaliaz

Well-Known Member
23 Οκτωβρίου 2009
10.131
4.808
Μπραβο σου βρε Αλεξια που δε την "αφησες " ελαφρα τη καρδια !
Πολυ ωραια τα γουεστακια σου :D και εμφανισιακα και με ταπεραμεντο!
 








Lindaki

Well-Known Member
28 Μαρτίου 2010
849
2
Τι να σχολιάσω; Τελεια βόλτα! Τελειο ποδηλατο, τελεια γουεστάκια, χαρα στον που τα έχει, και τα "κακακια" απο την παραλία μάζεμα! Εισαι ποιοτητα Αλέξια! Κι αυτο φαίνεται!Respect!
 


Alexia

Well-Known Member
10 Ιουνίου 2008
6.350
202
65
Brussels
dolceconspirito.com
Εμ, δεν είναι όλα τέλεια...
Η μικρή Κίρκη μας βγήκε "ελαττωματική", αλλά και αυτό μέσα στο πρόγραμμα είναι όταν αποφασίζεις να ασχοληθείς με την εκτροφή. Ευτυχώς που το πρόβλημα της δεν ήταν κληρονομικό.
 


l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.642
7.753
Ti έχει η Κίρκη Αλέξια; Θέλει ειδική περιποίηση ή ξεπερνιέται το πρόβλημα και θα υιοθετηθεί;
 


Alexia

Well-Known Member
10 Ιουνίου 2008
6.350
202
65
Brussels
dolceconspirito.com
Atresia ani, ατρησία πρωκτού ή ορθού νομίζω στα ελληνικά. Ο πρωκτός δηλαδή δεν ήταν συνδεδεμένος με το ορθό. Η αφόδευση γινόταν μέσω περιεδρικού συριγγίου. Ο χειρούργος αφαίρεσε την πρωκτική μεμβράνη και ένωσε το ορθό με τον πρωκτό.

Το χειρουργείο πέτυχε, ενεργείται τώρα κανονικά και θα μπορέσει να υιοθετηθεί.
 




Lara_kouklara

Well-Known Member
11 Ιανουαρίου 2011
4.722
457
Πολύ ωραίες εικόνες!
Ήρθατε και από τα μέρη μας,ε? (Εύβοια) Ανυπομωνώ για το βίντεο!
Από μέρη έχουμε πολλές ομορφιές! Από κυνοφιλία-φιλοζωία...βράστα :(
 




l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.642
7.753
Atresia ani, ατρησία πρωκτού ή ορθού νομίζω στα ελληνικά. Ο πρωκτός δηλαδή δεν ήταν συνδεδεμένος με το ορθό. Η αφόδευση γινόταν μέσω περιεδρικού συριγγίου. Ο χειρούργος αφαίρεσε την πρωκτική μεμβράνη και ένωσε το ορθό με τον πρωκτό.

Το χειρουργείο πέτυχε, ενεργείται τώρα κανονικά και θα μπορέσει να υιοθετηθεί.
Συγχαρητήρια από εμένα Αlexia που πίστεψες σε αυτήν και δεν διάλεξες την εύκολη λύση.
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.114
Μηνύματα
895.820
Μέλη
19.924
Νεότερο μέλος
ALEXANDRA MOSCHOU