Xαμογελάει?


aouimbae

Well-Known Member
7 Μαϊου 2011
1.753
26
Εμενα το γιορκσαιρ μου δε χαμογελαει οπως το εννουν οι περισσοτεροι κι οπως βλεπω στις φωτο. Εχει το στομα του ελαχιστα ανοιχτο και αποκαλυπτει ολα του τα δοντια σχεδον οπως κανουν οι ανθρωποι. Αν τον τραβηξω βιντεο και φαινεται θα σας το ανεβασω


Sent from my new iPad using Tapatalk HD
 


l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.642
7.753
Έχεις και γιόρκι!?
Θέλουμε να το δούμε χαμογελαστό κυρία μου! :D
 




Leo/Zenia

Member
2 Οκτωβρίου 2012
22
0
Εμενα το γιορκσαιρ μου δε χαμογελαει οπως το εννουν οι περισσοτεροι κι οπως βλεπω στις φωτο. Εχει το στομα του ελαχιστα ανοιχτο και αποκαλυπτει ολα του τα δοντια σχεδον οπως κανουν οι ανθρωποι.
Και εμενα η μικρη με αυτον τον τροπο γελαει και μαζι της λιωνουμε στα γελια και οι υπόλοιποι γιατι ειναι πολυ γελειο αλλα συγχρονος χαριτωμένο.
 












annie27mile

Well-Known Member
12 Οκτωβρίου 2011
181
2
Neapolh Nikaias
Καλα εχετε μπερδεψει κάποιοι το χαμόγελο με το ανοιγμα απλά του στόματος σκυλου με σκοπο για περισσοτερο οξυγόνο λόγω ζέστης..:confused:
 


ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
Καλα εχετε μπερδεψει κάποιοι το χαμόγελο με το ανοιγμα απλά του στόματος σκυλου με σκοπο για περισσοτερο οξυγόνο λόγω ζέστης..:confused:
Τίποτα δεν εχουν μπερδεψει. Απλά σχολιάζουν εν είδη αστείου το σχημα του στόματος όπως ειναι ανοιγμένο!:rolleyes:
 


ProudtobeGreek

Well-Known Member
21 Σεπτεμβρίου 2010
3.681
4.317
42
www.proudtobegreek.eu
Καλα εχετε μπερδεψει κάποιοι το χαμόγελο με το ανοιγμα απλά του στόματος σκυλου με σκοπο για περισσοτερο οξυγόνο λόγω ζέστης..:confused:
Ναι και περιμέναμε εσένα να μας ξεμπερδεψεις χαχαχαχα


Sent from my iPhone using Tapatalk
 




Veronica

Well-Known Member
7 Δεκεμβρίου 2010
3.213
6
Always somewhere
www.youtube.com
IMG_6809.jpgΣτην αγκαλιά μας, μια οικογενειακή φωτογραφία...

Καλα εχετε μπερδεψει κάποιοι το χαμόγελο με το ανοιγμα απλά του στόματος σκυλου με σκοπο για περισσοτερο οξυγόνο λόγω ζέστης..:confused:
Πολλή ζέστη μέσα στο σπίτι...
IMG_6484.jpg....

χαχαχα, τί είπες;;
IMG_6487.jpg
 
Last edited: