Ενζο το νεας γης


medusa

Well-Known Member
20 Φεβρουαρίου 2017
3.236
7.779
Τα ιδια μου κανει το γκρεμλιν οταν παμε στους γονεις μου... Εδω παναγια εκει εγινε χαμος, κατεβασε και μια σιτα ολοκληρη. Θελει απο την αρχη μαλλον να το συνηθισει, μικρες απουσιες αρχικα, να περασετε χρονο εκει.... Σκεψου ειναι ενας αγνωστος χωρος για τον Ενζο, δε νιωθει ασφαλεια και οικειοτητα ακόμα . Επιπλεον σου λεει που παει αυτη και με παραταει!!!!

Μηπως ειναι και ευκαιρια να ξανανοιξεις το κρεητ μιας και νεο περιβαλλον? Ανοιχτο με στρωματακι σα φωλια. Οχι να τον κλεινεις.... Το γκρεμλιν που το ειδε πρωτη φορα 12 μηνων το πηρε πολυ καλα παντως και του αρεσει να αραζει μεσα . Και μονο 8 μερες το εχουμε. Αλλα σκεφτομαι οτι αν το μαθει καθε νεα μεταφορα/μετακινηση θα ειναι πολυ πιο ευκολη εφοσον θα υπαρχει κατι οικειο
 
Last edited:
  • Like
Reactions: Δημητρα_kme


Δημητρα_kme

Well-Known Member
4 Ιανουαρίου 2017
998
1.409
Φφφ λες ε.. θα το ανοιξω τωρα!! Αν κ εδω αθηνα εχω το υφασματινο... Το αλλο ειναι συρο.. αλλα για αρχη ετσι ανοιχτο δικιο εχεις.. τ προβλημα με εμας κ τ κρειτ ηταν οτι θελει πλακακι.. ουτε πανω σε χαλι καθεται γιαυτοδεν εμπαινε κ απο μονος τ κρειτ.. αλλα για να δουμε..
αυτο που λες με το καινουργιο σπιτι οκ εννοειται.. αυτο π με μπερδευει ωστοσο ειναι οτι μου το ξεκινησε απ την καλλιθεα.. ΣΤΑ ΞΑΦΝΙΚΑ! Αληθεια σ λεω απ την μια μερα στην αλλη! Εκει δλσ που τον αφηνα πηγαινα για καφε φαι γυρνουσα κ ηταν κυριος.. την επομενη ηρθε η ξαδερφη μου σπιτι κ φευγοντας κατεβασαμε κατι κουτες κατω.. εκει λοιπον στ ασανσερ τον ακουω.. λεω α στ καλο.. ε απο εκεινη την ημερα..:confused: δεν σταματησε απο τοτε οποτε φευγω..... μ ειπε ο μαρτινης σημερα ειναι στο πικ οι ορμονες τωρα.. μπορει να βγαλει πραγματα π ειχε κ παλια κ τα ειχαμε κοψει.. ανασφαλειες κτλ.. συν οτι εχουμε θεμα κ στο φοκους.. τον διορθωνω φτιαχνει για ενα δευτερολεπτο κ μετα με ξαναγραφει θα κανει τ ιδιο.. αλλα οι ορμονες βαρανε κοκκινα τωρα.. τρομαρα του..
 


medusa

Well-Known Member
20 Φεβρουαρίου 2017
3.236
7.779
εφηβοι .... που θα παει θα μεγαλώσουν! :D Και μετά θα αναπολούμε την εποχή που ήταν μικρά :LOL:
 


Δημητρα_kme

Well-Known Member
4 Ιανουαρίου 2017
998
1.409
Δεν ξερω αν θα την αναπολω κ τοσο:ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO: οχι ενταξει πλακα κανω ο κακομοιρης δεν με ενοχλει γενικοτερα.. τον ειδες κ εσυ τι καλο σκυλακι που ειναι.. και στο θεμα αποχωρισμου οκ ειναι κ στον χαρακτηρα απ οτι μαθαινω κ διαβαζω.. αλλα θα εχω βαλει κ εγω το χερακι μου λογικα.. τι λογικα δλδ:X3: (αντε οποτε μπορεις κ θες ελα ανοιξη καφε:LOL:)
 
  • Like
Reactions: medusa


Spiros_Sersey

Well-Known Member
18 Ιουνίου 2017
184
618
56
Ζωγράφου
Είδα χθες ένα αρνάκι της Νέας Γης την "Κάρλα". Αρνάκι και στο χαρακτήρα και στο μαλλί. Τρομαχτικό σε όγκο και όψη (κατάμαυρο) και μόλις 8 μηνών όσο η δικιά μου. Περιττό να πω ότι το πλησίαζε μόνο με κλάμα μανιάτισας μοιρολογίστρας, και αυστηρά στα τρία μέτρα. Και το κουτάβι την κοίταζε με τέτοια απορία που κλάψαμε από τα γέλια. Φυσικά δεν την πλησίασα και θα περιμένω να τη δούμε μερικές φορές πρώτα.
Πάντως σαν χρώμα και μέγεθος, αλλάζεις δρόμο αν δεν ξέρεις τη ράτσα!!!
 
  • Like
Reactions: Δημητρα_kme


medusa

Well-Known Member
20 Φεβρουαρίου 2017
3.236
7.779
Εγω δεν ειχα ξαναδει μεχρι που συναντησα τον Ενζο. Πριν πιστευα οντως οτι θα μου φανει πιο τρομακτικός αλλα το ανάποδο. Αυτη η πραα φάτσα σχεδον μελαγχολική και το τριχωμα που σου θυμίζει αρκουδάκι χνουδωτό νομίζω σε προκαλουν να το αγκαλιάσεις ....
Το γκρεμλιν παλι δε προβληματίστηκε καθόλου με τον Ενζο αλλα την επομενη μέρα απεφευγε ενα κοκόνι. Αβυσσος η ψυχη τους.
Δε ξερω, μηπως στη Σερσεη μετεφερες το δικο σου δισταγμο? Τα πιανουν κατι τετοια τα ζουζουνια.
 
  • Like
Reactions: Δημητρα_kme


Δημητρα_kme

Well-Known Member
4 Ιανουαρίου 2017
998
1.409
Ωραια η καρλα;;; Ποσο μεγαλη ηταν καλε κ τρομαξατε;; Τα θηλυκα δεν ειναι κ τεραστια να πεις.. βεβαια επειδη αρχιζει κ μπερδευται το ματι μ μπορει να σταματαω να ειμαι αντικειμενικη σιγα σιγα:LOL:. Παντως μην φοβασαι δυσκολο στην φυλη να ειναι επιθετικο.. αντε στα αγορακια στην εφηβεια να βγει καμια ψευτομαγκια.. αν κ σε μας μεχρι στιγμης τιποτα..
ειμαι περιεργη να δω αν θα τον ακουσω ποτε να κανει γρου.. αντε να παει να ψευτοκαβαλησει λιγο που τον σταματαω αμεσα.. και απο σημαδεμα στο σπιτι ΤΙΠΟΤΑ. ειχαμε βεβαια στρατιωτικη εκπαιδευση πανω σε αυτο το κομματι.. αλλα κ αυτο στην εφηβια μπορει να αλλαξει.. και εδω τωρα καινουργιο σπιτι σκυλια εξω χαμος αλλα τιποτα.. αλλα ασε δεν λεω αλλα μην αυτοματιαστουμε γιατι τωρα τελευταια για πολλες τετοιες αλλαγες ακουω κ αγχωνομαι:LOL:
 




Δημητρα_kme

Well-Known Member
4 Ιανουαρίου 2017
998
1.409
Αχχαχα ναι το εχω δει κ εγω στο φβ!! Οντως ειναι πολυ καλα για τετοιες εργασιες και τα χρησιμοποιουσαν για να τραβανε τα διχτυα!! Απλα πρεπει να βρουμε ενα καρο πρωτα:LOL:
 
  • Like
Reactions: mareco


22 Ιανουαρίου 2018
5
4
35
παιδια εγω ειμαι:(:( εχασα το κινητο μου στο δασος.. εχω παει 50 φορες να το ψαξω τπτ.. στο προηγουμενο λογαριασμο που δεν θυμαμαι κωδικο οκ (γιαυτο κ πλεον εμπαινα μονο απο κινητο) αλλα δεν θυμαμαι ουτε το μειλ εκεινο... @admin μπορω να ανακτησω τον προηγουμενο μ λογαριασμο μπα ε? ή να μεινω με αυτον?
 


Asmodeus

Well-Known Member
17 Ιανουαρίου 2012
1.469
1.618
παιδια εγω ειμαι:(:( εχασα το κινητο μου στο δασος.. εχω παει 50 φορες να το ψαξω τπτ.. στο προηγουμενο λογαριασμο που δεν θυμαμαι κωδικο οκ (γιαυτο κ πλεον εμπαινα μονο απο κινητο) αλλα δεν θυμαμαι ουτε το μειλ εκεινο... @admin μπορω να ανακτησω τον προηγουμενο μ λογαριασμο μπα ε? ή να μεινω με αυτον?
Γυναικες.... χα0αχ0χα0αχ0αχ0χα0χα0χα0χα0
 
  • Like
Reactions: Δημητρα_kme2








Μαρια&Ηρα

Well-Known Member
15 Αυγούστου 2013
2.513
3.753
38
Ελπίζω τουλαχιστον να ηταν κλειδωμενο!
Κριμα βρε Δημητρα,λυπάμαι!

Παντως στα των γυναικων/αντρων

Ξερω άντρα που εχασε 3 κινητα,
γιατι τα βαζε στο τσεπη,έσκυβε απτην βαρκα κ του πεφταν στην θαλασσα
:ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:
Το παθαινει μια,παει παιρνει το 2ο,ξαναπαει με τη βαρκα κ του ξαναπεφτει,παει παίρνει το 3ο κ ΞΑΝΑΠΑΕΙ ΡΕ,ΚΑΙ ΤΟΥ ΞΑΝΑΠΕΦΤΕΙ!:ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:

Ειχα κατουρηθει στα γελια...
Το πιο αστειο ηταν οτι πηγαινε κ αγοραζε κ ακριβα κινητά καθε φορα!
Του ειπα να παει να παρει κανα με 20€ ή εστω κανα CAT κ να το δεσει με αλυσιδα κλειδιων :cool:
Βεβαια υπήρχε κ πιο απλη λυση...
οπως να μη παιρνει καν κινητο μαζι του ή εστω να μη το βαζε συνεχεια στην τσεπη (που μετα αποδείχτηκε οτι ηταν κ τρυπια :ROFLMAO: )

Οοουυυ εχω να διηγηθω ιστοριες αρσενικης τρελας με την σεσουλα :ROFLMAO:


In another note : κ διχως email ... σκουρα τα πραγματα
 
  • Like
Reactions: Δημητρα_kme2


22 Ιανουαρίου 2018
5
4
35
Ελπίζω τουλαχιστον να ηταν κλειδωμενο!
Κριμα βρε Δημητρα,λυπάμαι!

Παντως στα των γυναικων/αντρων

Ξερω άντρα που εχασε 3 κινητα,
γιατι τα βαζε στο τσεπη,έσκυβε απτην βαρκα κ του πεφταν στην θαλασσα
:ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:
Το παθαινει μια,παει παιρνει το 2ο,ξαναπαει με τη βαρκα κ του ξαναπεφτει,παει παίρνει το 3ο κ ΞΑΝΑΠΑΕΙ ΡΕ,ΚΑΙ ΤΟΥ ΞΑΝΑΠΕΦΤΕΙ!:ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:

Ειχα κατουρηθει στα γελια...
Το πιο αστειο ηταν οτι πηγαινε κ αγοραζε κ ακριβα κινητά καθε φορα!
Του ειπα να παει να παρει κανα με 20€ ή εστω κανα CAT κ να το δεσει με αλυσιδα κλειδιων :cool:
Βεβαια υπήρχε κ πιο απλη λυση...
οπως να μη παιρνει καν κινητο μαζι του ή εστω να μη το βαζε συνεχεια στην τσεπη (που μετα αποδείχτηκε οτι ηταν κ τρυπια :ROFLMAO: )

Οοουυυ εχω να διηγηθω ιστοριες αρσενικης τρελας με την σεσουλα :ROFLMAO:


In another note : κ διχως email ... σκουρα τα πραγματα
χαχαχαχααχαχχαχα! καλε ο αντρας μ του εχει πεσει απο αυτες τις παλιοτσεπες φορμας 50 φορες.. την μια μαλιστα ακριβως την ωρα π ειχε κατσει στ καθησμα κ εκλεινε την πορτα τ αμαξιου (στα δυο το εκοψε). εμενα της καημενης ποτε!! μια φορα μονο! κ τ εχασα στ δασος ρε παιδια.. κ ολα αυτα την παρασκευη γιατι? γιατι ειχα τυψεις που θα αφηνα τον ενζο το σαββατο να παω στην εκθεση λαμια κ ειπα να τον βγαλω μια τεραστια βολτα......αυτος φταιει τλκ:cry:
 










Στατιστικά Forum

Θέματα
33.114
Μηνύματα
895.816
Μέλη
19.923
Νεότερο μέλος
micknaf