Άγρια επίθεση απο γάτα


sake

Well-Known Member
3 Φεβρουαρίου 2017
629
1.085
34
Ω ρε φίλε.. Ο δικός σου έφαγε καλή.. Ο δικός μου πολύ μικρή σχεδόν τίποτα

Περαστικά του, ο δικός σου δεν έκανε αντεπίθεση?
 


Hammer

Well-Known Member
7 Ιουλίου 2017
1.468
2.710
Trelosam εχε ενα ξυλο μαζι σου για να τις διωχνεις, δεν κανει βεβαια και πολλα γιατι "κλειδωνει" το μυαλο τους στον σκυλο και δεν βλεπουν τιποτα αλλο, εσυ ειναι σαν να εισαι αορατος το ξερω...
Αλλα ειναι καλυτερο απο το τιποτα.
Δεν ξερω αλλο τροπο.
Μπουκαλι με νερο ισως...

Υγ.Αυτο πρεπει να πονεσε:mad:
 


Haris Drazen

Well-Known Member
25 Μαρτίου 2016
1.454
2.847
ΑΘΗΝΑ
Απο που συμπερανες οτι ηταν ελευθερος ακριβως? Δεν ειπα πουθενα οτι τον εχω χωρις λουρι.Ποσο μαλλον στον δρομο που εχει αμαξια κ ειναι γεματο γατια.
Να διαβαζουμε λιγο καλυτερα, δεν βλαπτει.
Τι είναι πιο πιθανό να συμπεράνω όταν λες ανυποψίαστο χρόνο; αν εσύ είσαι αλλού για αλλού όταν ο σκύλος σου χώνει τη μούρη του κάτω από τα αυτοκίνητα, ενώ τον έχεις λουρί , δεν βλάπτομαι εγώ...Ο σκύλος σου ο καημένος την πληρώνει...σόρρυ, αλλά δε μπορώ να αντιληφθώ την φάση, οπότε θα πω μόνο περαστικά του...
 


lostresam

Well-Known Member
12 Σεπτεμβρίου 2016
428
422
29
Τι είναι πιο πιθανό να συμπεράνω όταν λες ανυποψίαστο χρόνο; αν εσύ είσαι αλλού για αλλού όταν ο σκύλος σου χώνει τη μούρη του κάτω από τα αυτοκίνητα, ενώ τον έχεις λουρί , δεν βλάπτομαι εγώ...Ο σκύλος σου ο καημένος την πληρώνει...σόρρυ, αλλά δε μπορώ να αντιληφθώ την φάση, οπότε θα πω μόνο περαστικά του...
[/QUOTE]

Ρε φιλε θα μου κανεις κ κυρηγμα? Την παλευεις? Ελα κλειστο κ τραβα σε αλλο ποστ να το παιξεις εξυπνος
 


ThodorisV

Well-Known Member
7 Σεπτεμβρίου 2016
87
19
37
Μονο να μην τον αφηνεις να χωνει την μουρη του κατω απ τα αυτοκινητα γιατι ολο και καποιο γατι μπορει να ειναι που σιγουρα δε το βλεπεις εσυ. Και εμενα η δικια μου αντιδρα οταν δει γατα κατω απο αμαξι και απ την συμπεριφορα της ξερω οτι εχει δει γατι, οποτε προσπαθω να μην την αφηνω οσο γινετε να πλησιαζει παρκαρισμενα αυτοκινητα
 


lostresam

Well-Known Member
12 Σεπτεμβρίου 2016
428
422
29
To κακο ειναι οτι κοντα μου παρκακι δεν εχει κ αναγκαστικα η βολτα ειναι στο δρομο,εχω συνεχεια την προσοχη μου πανω του αλλα λιγο να μην το εχω κολλημενο διπλα μου χωνεται κατευθειαν κατω απ'τα αμαξια.

Ω ρε φίλε.. Ο δικός σου έφαγε καλή.. Ο δικός μου πολύ μικρή σχεδόν τίποτα

Περαστικά του, ο δικός σου δεν έκανε αντεπίθεση?
Το περιεργο ειναι οτι μπαινει σαν βλακας να πιασει τα γατια αλλα δεν εχω δει να τις αρπαζει να τις δαγκωνει δλδ.
Μαλλον δεν ξερει? Τι να πω..
Αλλα ειναι φρικη η φαση,το γατι γατζωμενο στη μουσουδα του,να τη κλωτσαω κ να μην φευγει.
 


vrmode

Well-Known Member
27 Νοεμβρίου 2006
8.125
10.078
Athens
Τι είναι πιο πιθανό να συμπεράνω όταν λες ανυποψίαστο χρόνο; αν εσύ είσαι αλλού για αλλού όταν ο σκύλος σου χώνει τη μούρη του κάτω από τα αυτοκίνητα, ενώ τον έχεις λουρί , δεν βλάπτομαι εγώ...Ο σκύλος σου ο καημένος την πληρώνει...σόρρυ, αλλά δε μπορώ να αντιληφθώ την φάση, οπότε θα πω μόνο περαστικά του...
Αν περπατάς στο κλασικό ελληνικό στενό πεζοδρόμιο άνετα εκτινάσσεται ο σκύλος για να χώσει τη μουσούδα κάτω από το αυτοκίνητο - δεν θέλει πολύ. Το ίδιο βιολί έχει και η Πέππερ που παρεμπιπτόντως συμβιώνει με γάτα, αλλά νομίζει ότι και με τα γατιά του δρόμου θα παίξουν κυνηγητό πάνω στον καναπέ. Γι αυτό το λόγο (και με το φόβο της φόλας/σκόνης/whatever στη γωνία του πεζοδρομίου) προτιμώ να περπατάω αρκετό μέρος της διαδρομής στο δρόμο αντί για επάνω στο πεζοδρόμιο - βέβαια μπορώ και το κάνω γιατί δεν έχει κίνηση στη γειτονιά μου.
 
  • Like
Reactions: Dimi_21


The Saint

Well-Known Member
25 Μαϊου 2018
103
205
46
Φίλε τι τρελές γρατσουνιές !
Πω πωω.... Καλά που δεν πέτυχε μάτι.
 


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.652
19.886
Μπήκαμε στον έκτο χρόνο, που το ζω καθημερινά αυτό το δράμα, σε όλη του την ένταση. Ολες μας ανεξαιρέτως οι βόλτες [ο Θεός να τις κάνει], γίνονται με επίμονο έρπινγκ σκανάροντας κάτω από τα αυτοκίνητα και ακολουθείται από αστραπιαία εκτίναξη. Καμία ελπίδα, να το σώσεις αν είσαι χαλαρός. Το "ανυποψίαστο" σε μας δεν υπάρχει, γιατί δεν τις θέλει για παρεούλα τις γάτες. Παλιότερα, έχει πιάσει γομαρόγατο, δεμένος ασφυκτικά στους 20 πόντους. Ούτε και πρόλαβα να το δω, για πότε έγινε. Η μόνη μου άμυνα, μιας και οι βόλτες μας, είναι σε πόλη, να γίνονται τέτοιες ώρες. Μεσάνυχτα και ξημέρωμα. Να μην κυκλοφορεί τίποτα, για να μπορώ να περπατάω στην μέση του δρόμου, μακριά από παρκαρισμένα και θάμνους. Επίσης, έχω μάθει και διαβάζω μέχρι τελευταίας τρίχας, την στάση σώματός του και καταλαβαίνω πλέον αμέσως, πότε έχει σταμπάρει γάτα. Πριν καν, φτάσει η εντολή από τα μάτια στα δόντια του.
Κουραστική κατάσταση, ομολογώ (n)
Αυτό το κορδέλιασμα φοβάμαι κι εγώ, αν και βοηθάει κάπως, η μαλλούρα. Ελπίζω τουλάχιστον.
Περαστικά του!
 


lostresam

Well-Known Member
12 Σεπτεμβρίου 2016
428
422
29
Οταν λεω ανυποψιαστο χρονο εννοω εκει που κατουραει την ροδα του αμαξιου να ακουσει-δει-μυριστει κ χωνεται απο κατω.
 


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.652
19.886
Σε καταλαβαίνω.
Ο δικός μου, κάνει και επίτηδες τέτοιες προσποιήσεις το καθίκι :mad:
Δήθεν θέλει να κατουρήσει, για εβδομηκοστή φορά, στον ίδιο δρόμο και συγχρόνως έχει χώσει το κεφάλι από κάτω ή μέσα στον θάμνο και ψάχνει :mad:
Για κακή του τύχη, τον έχω μάθει πια.
 
  • Like
Reactions: Estranged


Haris Drazen

Well-Known Member
25 Μαρτίου 2016
1.454
2.847
ΑΘΗΝΑ
Ρε φιλε θα μου κανεις κ κυρηγμα? Την παλευεις? Ελα κλειστο κ τραβα σε αλλο ποστ να το παιξεις εξυπνος
Προσωπικά μια χαρά την παλεύω. Άλλος δεν την παλεύει, ούτε με τον εαυτό του, ούτε με τον σκύλο του. Εκτός από το ότι πρέπει να μάθεις να μιλάς κόσμια, μάθε και τον σκύλο σου και μετά ξαναέλα.
 


lostresam

Well-Known Member
12 Σεπτεμβρίου 2016
428
422
29
Προσωπικά μια χαρά την παλεύω. Άλλος δεν την παλεύει, ούτε με τον εαυτό του, ούτε με τον σκύλο του. Εκτός από το ότι πρέπει να μάθεις να μιλάς κόσμια, μάθε και τον σκύλο σου και μετά ξαναέλα.
Κοσμια σου μιλαω,με τετοιες μαλακιες που λες απο χθες αλλος στη θεση μου θα σε εβριζε,εισαι τυχερος γιατι με κανεις κ γελαω επειδη εισαι ο κλασικος ξερολας του πληκρολογιου,μπηκες απλα για να κραξεις και εν τελει ολοι σου την ειπαν "κοσμια"
Μη το παιδευεις αλλο,δρομο σε αλλο ποστ να δειξεις τις χειριστικες σου ικανοτητες κ την παιδεια σου, εδω ειμαστε μονο ασχετοι που αφηνουμε τα σκυλια μας να κυνηγανε γατια.
 


Haris Drazen

Well-Known Member
25 Μαρτίου 2016
1.454
2.847
ΑΘΗΝΑ
Εκτός όλων των άλλων, δεν είσαι σε θέση να καταλάβεις ότι οι άλλοι που αντιμετωπίζουν το ίδιο πρόβλημα, έχουν βρει τρόπους να προβλέπουν το σκύλο τους και να αντιμετωπίζουν την κατάσταση. Άρα για άσχετους, να μιλάς μόνο για τον εαυτό σου. Όσο για το ποιος γελάει με ποιον ,μην το θίξουμε, με τη μαλάκια ερώτημα που έχεις θέσει. Άνοιξε και ξεχωριστό θέμα πως θα περπατάς μακριά από τα αυτοκίνητα, αφού ο σκύλος σου σου κάνει πλάκα . Περαστικά σας!
 


lostresam

Well-Known Member
12 Σεπτεμβρίου 2016
428
422
29
Θα ανοιξω θεμα για συνταγη ταραμα, κανονισε θελω να απαντησεις πρωτος πρωτος :ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO: