Άρης και Ρούνη










Lara_kouklara

Well-Known Member
11 Ιανουαρίου 2011
4.722
457
ΩΩΩΩΩ το έχασα αυτό!
Χρόνια πολλά Άρη, πάντα επιτυχίες στους στίβους :p
 


agathe

Well-Known Member
27 Ιανουαρίου 2011
3.265
114
Σπέτσες
ΩΩΩΩΩ το έχασα αυτό!
Χρόνια πολλά Άρη, πάντα επιτυχίες στους στίβους :p
Τώρα που ξεκινήσαμε..., ε..., θα τους πάρουμε σβάρνα, αυτό είναι σίγουρο! χεχε

Θενκς κοριτσάκι μου!:)
 


agathe

Well-Known Member
27 Ιανουαρίου 2011
3.265
114
Σπέτσες
Πάει κανας χρόνος που δεν έχω γράψει τίποτα για τα σκυλιά μου. Οι αλλαγές στις ζωές μας αρκετές (ευτυχώς προς το καλύτερο).

Ας ξεκινήσω ότι αλλάξαμε σπίτι. Εύκολα προσαρμόστηκαν. Στην αρχή, βέβαια, ήταν σαν ψάρια έξω απ'το νερό, αλλά με τον καιρό βρήκαν ξανά τον καλό εαυτό τους. Δεν άλλαξε κάτι στην καθημερινότητα τους, οπότε κι αυτά συνήθισαν γρήγορα. Ίσως πιο γρήγορα από εμένα.

Το πιο σημαντικό όμως, κι αυτό έχει να κάνει με τον Άρη και τις δικές μου φοβίες και ανασφάλειες, είναι ότι τελικά δεν έχω τον "κροκόδειλο" που θεωρούσα. (το μόνιμο θέμα μου σε όσους με γνωρίζουν). Διαπίστωσα ότι όταν γίνει η σωστή προσέγγιση, όταν κι ο άλλος άνθρωπος είναι δεκτικός και δεν έχει άγχος (κοινώς, αγνοεί το δικό μου), ο σκύλος μου γίνεται χαλί να τον πατήσεις (περίπου). Το μόνο που θέλει είναι να σε πλησιάσει αυτός πρώτος, να σε μυρίσει και μετά (αρκετά μετά δηλαδή) ....μέχρι και πατατάκι παίρνει από το στόμα σου (αφήνοντας το υπόλοιπο πρόσωπο άθικτο φυσικά!!!!).

(ξέρω ότι σας έχω ζαλίσει με το συγκεκριμένο θέμα, αλλά δεν πειράζει....Με συμπαθείτε!!! :p)

Η Ρούνη, αν εξαιρέσουμε το γεγονός ότι έχει βάλει κανα δυο κιλάκια και εξακολουθεί να "λατρεύει" τις γάτες, παραμένει το τρελόσκυλο που ήταν πάντα. Πριν λίγο καιρό έκλεισε και τα 6.
 


ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
Ναι αλλά φωτογραφίες δεν βλέπω....
Να τη χαίρεσαι την κουκλάρα σου, να ναι πολύχρονη διπλα σου και χαρούμενη!
 
  • Like
Reactions: agathe


agathe

Well-Known Member
27 Ιανουαρίου 2011
3.265
114
Σπέτσες
Ναι αλλά φωτογραφίες δεν βλέπω....
Να τη χαίρεσαι την κουκλάρα σου, να ναι πολύχρονη διπλα σου και χαρούμενη!
Είμαι σε "σύσκεψη" με τον Κορινομπαμπά, μπας και βοηθήσει, γιατί δεν έχω photobucket καρντιά μου.... :D
 
  • Like
Reactions: ghelly








Estranged

Well-Known Member
10 Ιουλίου 2012
5.554
6.984
Όπου Άρης και άρχοντας, να τα λέμε αυτά :whistle:

Έλα και το κορίτσι να βλέπουμεεεε
 
  • Like
Reactions: agathe




ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
Ελα να παίρνουν φωτιά τα photobuckets!!!
Όμορφα σκυλιά και εχουν συνειδηση οτι ειναι όμορφα!!
 
  • Like
Reactions: agathe




mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.652
19.886
Δεν πιστεύω να τα βασανίζεις, κλεισμένα σε κανά διαμέρισμα έτσι; :barefoot::barefoot::whistle:
 
  • Like
Reactions: agathe


agathe

Well-Known Member
27 Ιανουαρίου 2011
3.265
114
Σπέτσες
Δεν πιστεύω να τα βασανίζεις, κλεισμένα σε κανά διαμέρισμα έτσι; :barefoot::barefoot::whistle:
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ

Ψάχνουν για λίρες, τα έχουμε πει αυτά!!!!!!!!!!!

Η αλήθεια είναι ότι τα βασανίζω. Ειδικά τώρα που έχουν αρχίσει οι ζέστες, με παρακαλάνε να βγουν έξω στον καύσωνα (όταν πιάσει, γιατί προς το παρόν μουλιάζουμε) κι εγώ δεν.....

Ουπς!
 
  • Like
Reactions: mareco


Orilis

Well-Known Member
3 Μαρτίου 2011
7.881
6.979
Πάτρα
Με καθημερινή επαφή με τη θάλασσα, και χώρους να τρέξουν χωρίς λουρί... Ακόμα και σε διαμέρισμα, γίνομαι σκύλος να υποστώ τα βάσανα!
 
  • Like
Reactions: agathe


aliki_s

Well-Known Member
27 Μαϊου 2011
3.279
1.797
Αθήνα
Φανερή η αδυναμία στον Άρη.... διπλοπόσταρες τη φωτό του

η δική μου αδυναμία βεβαια ειναι το Ρουνίδιο!
 
  • Like
Reactions: agathe