Έλλειψη σε Acana Lamp and apple


l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.644
7.753
Κανένα...
Ούτε στη Μόκα, αλλά (αυτό είναι το σημαντικό!!!) ούτε και στον μικρό...

Η μεν Μόκα, ότι και να της δώσεις, το χωνεύει άψογα... και δεν προβληματίζεται κάν αν της αρέσει ή όχι, αρκεί να τρώγεται!!!

Το κριτήριο, λοιπόν, είναι ο "μικρός"... που, επιπλέον, έχει και ευερέθιστο έντερο, ο κανακάρης μου!
Και, σχεδόν πάντα, στην μετάβαση έχει "θέμα"...
Σ' αυτόν, λοιπόν, τις πρώτες 2 μέρες είχαμε λίγο (έως αρκετά) μαλακά κακά και μετά, όλα εντάξει...
Σε ευχαριστώ!
 




l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.644
7.753
Εγραψα κι άλλο... το διάβασες?
Αφού το επισήμανες.
Εγώ με την λέξη διάρροια εννοώ νερό. Δυστυχώς όταν προσπάθησα να δώσω στον Ελβις acana , δεν θυμάμαι ποιό κωδικό, έκανε διάρροια για πολλές μέρες, το γύρισε σε κολίτιδα και στο τέλος έκανε αίμα..Και έτσι την σταμάτησα. Αλλά ήταν κουτάβι, ελπίζω τώρα που το έντερο του έχει ηρεμήσει πολύ να μην έχω τέτοια θέματα.
 


johnk

Well-Known Member
15 Ιανουαρίου 2010
10.176
5.601
ΑΘΗΝΑ
...έκανε διάρροια για πολλές μέρες, το γύρισε σε κολίτιδα και στο τέλος έκανε αίμα...
Σε εμάς, η μόνη ξηρά τροφή που προκάλεσε στον Casper όλα αυτά τα συμπτώματα (και μάλιστα, σχετικά πρόσφατα)... αν εξαιρέσεις ότι "εμείς" δεν κάνουμε "νερό"... Ηταν η Earthborn...
Η Μόκα, πάλι, εντάξει... την έτρωγε με πολλή όρεξη και μουγκρητά... σαν Βούδας!!!
 


l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.644
7.753
Η Μόκα, πάλι, εντάξει... την έτρωγε με πολλή όρεξη και μουγκρητά... σαν Βούδας!!!
Χαχαχααα τι υπέροχο κορίτσι, νοιώθω ότι την ξέρω καλά από τις περιγραφές σου και μόνο! :D
 


l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.644
7.753
Δίνω acana lamp and apple στον Όσκαρ πάνω από ένα χρόνο. Είμαι πολύ ευχαριστημένη σε όλους τους τομείς. Έχουμε κάνει και δύο φορές εξετάσεις και ήταν πολύ καλές. 'Εχασε και τρία κιλάκια που έπρεπε.
Όσο για την τιμή και εγώ 67ευρώ την παίρνω και με βγάζει περίπου ένα μήνα.
Eυχαριστώ πολύ, εμένα ούτε μισό δεν θα με βγάλει με τρία :D
 




Kimon

Well-Known Member
3 Φεβρουαρίου 2012
284
0
Μία ερώτηση σε όποιον δίνει grassland. Το μέγεθος κροκέτας είναι μικροσκοπικό όπως της lamp&apple ;
Το μέγεθος είναι σχεδόν ίδιο με της lamb&apple. Η μυρωδιά και το χρώμα είναι διαφορετικά.
 


l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.644
7.753
Το μέγεθος είναι σχεδόν ίδιο με της lamb&apple. Η μυρωδιά και το χρώμα είναι διαφορετικά.
Άρα είναι πολύ μικρές κροκετούλες. Σε ευχαριστώ. :)
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.120
Μηνύματα
895.887
Μέλη
19.931
Νεότερο μέλος
Kwnstantina_22