Έμμετος κ τρέμουλο στη βολτα


elizabeth dominguez

Active Member
2 Δεκεμβρίου 2015
39
58
33
καλησπερα σας θα ήθελα την γνώμη σας σε κατι!!εχω ενα γαλλικό 8 μηνων!!πριν κανα 2ωρο ήρθε κ μου δείξε πως θελει να παμε βολτα οποτε πήγαμε τη βολτα εκτόνωσης!!αφου είχε κανει τις ανάγκες της κ κατεβαίναμε προς την παραλια όπου την αφήνω άρχισε να τρέμει κ να κάθεται κάτω(δεν είχε κουραστεί είμασταν 3 λεπτά περπάτημα σε κατηφόρα) όπου έβγαλε αφρούς απο το στόμα συγκεκριμένα σάλια μετα σηκώθηκε να προχωρήσει κ την πηρα αγκαλιά να γυρίσουμε άρχισε παλι ν κανει σπασμούς την ακούμπησα κάτω κ έκανε παρα πολυ εμετό συγκεκριμένα το Φαι της που είχε παει κ έτρωγε 2 ωρες πριν!συνεχιζε αυτο πήγε να προχωρήσει 2 βήματα κ ξανά τα ίδια έβγαζε σάλια είχε γεμίσει το στόμα σάλια σε μορφή αφρού ε κ ο νους μου πήγε στα χειρότερα έτρεξα στο αμάξι κ πήγαμε κτηνίατρο όπου στο αμάξι 5 λεπτά διαδρομή ξάπλωσε κάτω κατι που δε συνηθίζει κ μολις φτάσαμε έκανε σα τρελή γιατι φοβήθηκε τον κτηνίατρο κ κατουρήθηκε κιολας!!ο γιατρός μ πε οτι δεν ειναι φόλα κ του πα οτι πιο προν μύριζε μια νεκρή σαρανταποδαρουsa κ μου είπε οτι μάλλον φταίει αυτο!!παρόλα αυτα της έκανε ένεση που κανουν για τη φόλα κ μια κορτιζόνης!μ πε να μην την αφησω ν πίει ουτε νερο μέχρι τ βραδυ κ μετα λιγο λιγο κ συνέχεια.κ να φαει λιγο κοτόπουλο με ρύζι σημερα κ αυριο!εγω εχω ενα ραντεβού επαγγελματικό όπου θα πρεπει ν λείψω 3 ωρες!!να παω η οχι;;με το που γυρίσαμε πήγε κ την άραξε!!συγνωμη για τη κουρτίνα αλλα έχασα πρόσφατα τον αλλο μου σκυλάκι κ φοβάμαι πολυ!!
 






nanou

Well-Known Member
12 Νοεμβρίου 2015
130
71
51
Αθήνα
αφού το αντιμετώπισε ο γιατρός μην ανησυχείς θα περάσει... ο δικός μου από γαστρεντερίτιδα έτσι ήταν και τον έτρεχα σίγουρη ότι έχει πάρει φόλα, τρεις μέρες με κοτόπουλο και ρύζι και έγινε περδίκι, να της δίνεις νερό μόνο αρκετό ...
 
  • Like
Reactions: elizabeth dominguez




Στατιστικά Forum

Θέματα
33.116
Μηνύματα
895.847
Μέλη
19.925
Νεότερο μέλος
vicky1981