Έστω και αργά ας συστηθούμε και εμείς !


vek

Well-Known Member
22 Ιουλίου 2012
2.157
5.098
Vek, υποκλίνομαι, απλά

Να είναι ευτυχισμένες και οι φρέσκες τσούπες! Ολόκληρο χαρέμι ο δικαστής κι ο άντρας σου! Σας προλαβαίνουν άραγε;;; Ή τους νικάτε κατά κράτος;
χαχαχα μπα ο δικαστής χθες που του την συστησα την μύρισε καλά καλά για να βεβαιωθεί ότι δεν μπήκε σπίτι του κανένας ακατανομαστος και μετά με κοίταξε με υφος απογνωσης ,ο Πέτρος δεν εχει θέμα και 20 να έφερνα αν δεν ηταν ΓΠ οκ θα ελεγε :D
 


manolo

Well-Known Member
31 Ιουλίου 2013
2.593
7.631
Εξι;;; :eek:
Χαράς το κουράγιο σου. Αφού την παλευεις μπράβο.
Πες οτι τα βγαζεις όλα μαζί βόλτα να μας τρελανεις εντελώς.

Να χαίρεσαι το νεο μέλος και να περνάτε καλά.
 
  • Like
Reactions: Orilis and vek


Orilis

Well-Known Member
3 Μαρτίου 2011
7.881
6.979
Πάτρα
Εξι;;; :eek:
Χαράς το κουράγιο σου. Αφού την παλευεις μπράβο.
Πες οτι τα βγαζεις όλα μαζί βόλτα να μας τρελανεις εντελώς.

Να χαίρεσαι το νεο μέλος και να περνάτε καλά.
Φαντάσου μόνο να κανονίσει σκυλοβόλτα με τη @yasemin... ( :whistle::whistle::whistle:Δεν βάζω ιδέες, όχι, όχι)
 


vek

Well-Known Member
22 Ιουλίου 2012
2.157
5.098
Εξι;;; :eek:
Χαράς το κουράγιο σου. Αφού την παλευεις μπράβο.
Πες οτι τα βγαζεις όλα μαζί βόλτα να μας τρελανεις εντελώς.

Να χαίρεσαι το νεο μέλος και να περνάτε καλά.
κοίτα μέχρι τώρα είχαμε 2 βόλτες μια Ροξυ - ντρεντ (εγω και ο πετρος) και μια ροξυ και τσικα Ματουλα Λολα (ερχοταν και η Ειρηνη ) τώρα που η μικρή έχει βάλει γύψο έβγαζα και τις τρεις τρελές μαζί, αλλά τώρα μάλλον πάμε για τρεις βόλτες εκτός και αν δεχτεί ο Πετρος να βγαίνει μια φορά η Ροξυ
 
  • Like
Reactions: manolo


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.653
19.887
Σταφίτσα είναι;
Να σας ζήσει Κατερίνα! Πόσο τυχερή, που σε σιγοντάρει ο άντρας σου!
Την υγειά τους, να έχουν όλα! Είναι πελώρια δέσμευση τα άτιμα, αλλά και πόση ευτυχία, μαζεμένη σε ένα σπίτι ε; Οπου πέφτει το μάτι σου, και μια γουνίτσα, να σε κοιτάει με λαχτάρα. Μαγεία!!!
 


vek

Well-Known Member
22 Ιουλίου 2012
2.157
5.098
Σταφίτσα είναι;
Να σας ζήσει Κατερίνα! Πόσο τυχερή, που σε σιγοντάρει ο άντρας σου!
Την υγειά τους, να έχουν όλα! Είναι πελώρια δέσμευση τα άτιμα, αλλά και πόση ευτυχία, μαζεμένη σε ένα σπίτι ε; Οπου πέφτει το μάτι σου, και μια γουνίτσα, να σε κοιτάει με λαχτάρα. Μαγεία!!!
ναι σταφακι ειναι αλλα μινιιον χαχαχαχα θα επρεπε να ειναι 10 κιλα και ειναι 7 αλλα νομιζει η ζαβη οτι ειναι 45 και κανει τον μαγκα :D, καλα αλλο που δεν ηθελε αυτος χαχαχα, ναι ειναι δεσμευση εγω ουτε διακοπες δεν πηγα φετος, αλλα το οτι μπαινω σπιτι και με τσαλαπατανε ολα τα ζαβα μου και με γεμιζουν σαλια και τριχες ειναι ολη η απολαυση και η ευτυχία :)
 








mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.653
19.887
Κύλησε ο τέντζερης ε; :D
Τυχερή είσαι. Εκτονώνονται μεταξύ τους και ησυχάζει το κεφάλι σου! (y)
Είναι πραγματικά, απόλαυση τα άτιμα :)
 


mariakala

Well-Known Member
26 Απριλίου 2011
2.021
1.314
Καλε τι είναι τούτο το κουκλί το έχω δει μέρες και δεν έχω μπει να ευχηθώ... να έχετε μια όμορφη συμβίωση και με το νέο σας μέλος!!! Δεν έχω ματαξαναδεί κουτάβι τούμπανο ομολογώ!!!
 
  • Like
Reactions: d-friend and vek






Yorkaddict

Well-Known Member
24 Ιανουαρίου 2011
5.445
12.860
Aθήνα
Τούμπανο είναι μικρή και έχει φανταστικό βλέμμα :love::sneaky:
Να σας ζήσει και να έχετε μόνο χαρές μαζί της και με όλη σας την αγέλη!!!

Ο εκτροφέας είναι αυτός από Ολλανδία;
 
  • Like
Reactions: d-friend and vek


vek

Well-Known Member
22 Ιουλίου 2012
2.157
5.098
απόλαυση να τα βλέπεις ! όταν το κάνουν στον κήπο δηλαδή σπάνια, συνήθως ειναι μέσα στο σπίτι και με τα τρεχαλητά τους κάνουν μετακόμιση σε όλα τα επιπλα :D
Αλλά πραγματικά βρέθηκε ένα σκυλί να αντέχει την Ροξυ χαχαχα να δούμε τώρα ποιος θα αντέχει την Βοο .
Η μικρή όπως είναι λογικό ζωηρευει μέρα με την ημέρα και όταν δεν βρίσκει σκύλο μπροστά της ασχολείτε με τα ποδια μας , τα χερια μας ότι μπορει η κοντή να πιάσει, ευτυχως για αυτήν μπορει και πηδάει ψηλα :p
Ελπίζω κάποια στιγμή να σταματήσει να ζωηρευει χαχΑΧαχ
Ολα τα σκυλιά του ειναι τουμπανάκια η Boo είναι από τα πιο αδύνατα και μικρόσωμα , ναι @Yorkaddict από αυτόν είναι :) χαζεύω τα σκυλιά του 5 χρόνια αλλά πάντα κάτι μάζευα και έλεγα άστο για αργότερα, αλλά σε αυτό το βλέμμα δεν μπόρεσα να αντισταθώ και στο κάτω κάτω αμαρτία ειναι να μην έχω και εγώ ένα σκυλάκι αγκαλιάς :D
 






vek

Well-Known Member
22 Ιουλίου 2012
2.157
5.098
Μπα δεν το βλέπω! :D
Καλά κουράγια :LOL::rolleyes::whistle:
ουτε εγω :cool: και να σου πω την αλήθεια δεν το θέλω κιόλας το λέω για να μπορώ να λέω μετά με έχει τρελάνει ειναι πολυ ζωηρό με καμάρι ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ο εκτροφέας της όταν τον ρωτήσαμε αν ειναι ζωηρή μας είπε να αγοράσουμε καινούργια γερά παπούτσια :D
 






Στατιστικά Forum

Θέματα
33.118
Μηνύματα
895.870
Μέλη
19.929
Νεότερο μέλος
mariamaraki