Έστω και αργά ας συστηθούμε και εμείς !












vek

Well-Known Member
22 Ιουλίου 2012
2.157
5.098
Ετοιμες για αγώνα (y):D
μόλις το κάνει αυτό πάνω απο 50 φορές το λεπτό χαχαχα
αυτή δηλαδή θα το κάνει αν το επιτρέψει η μέση μου :confused:
 


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.646
19.878
Είναι υποχρεωτικό να κάνεις εσύ την κίνηση, ή είναι θέμα motivation και μόνο;
 


vek

Well-Known Member
22 Ιουλίου 2012
2.157
5.098
Είναι υποχρεωτικό να κάνεις εσύ την κίνηση, ή είναι θέμα motivation και μόνο;
Πρεπει να κανεις την κινηση και για να πηγαινει μεχρι κατω χωρις να πηδαει και για να πιασεις την ταχυτητα που θες και για να μαθει να μην ανοιγετε κατω να γυρναει επιτοπου παλι για να πιασεις την ταχυτητα που θα μπορεσεις να ανεβασεις τις φορες ανα λεπτο .
Θελω να παω στον Γιαννη που μου φτιαχενι τα λουρια να φτιαξω ενα παιχνιδι πανω σε ενα ξυλο θα βοηθησει την μεση μου και τα χερια μου γιατι τα πιανει :p
 


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.646
19.878
... να φτιαξω ενα παιχνιδι πανω σε ενα ξυλο θα βοηθησει την μεση μου και τα χερια μου γιατι τα πιανει :p
Εκεί θα κατέληγα. Ακριβώς αυτή την σκέψη έκανα. Και μετά καρεκλίτσα, φραπεδιά στο ένα χέρι και πέρα-δώθε το παιχνίδι με το άλλο. Piece of cake :LOL::LOL::LOL::LOL::LOL::LOL:
 
  • Like
Reactions: anastasiak


SofiaEve

Well-Known Member
17 Σεπτεμβρίου 2013
371
1.118
Με αρέσει που έκανες σλόου - μο το βίντεο.

Αλλιώς φαντάζομαι είναι πολύ γρήγορη για να τη πιάσει το ανθρώπινο μάτι!

:love:
 
  • Like
Reactions: vek


vek

Well-Known Member
22 Ιουλίου 2012
2.157
5.098
Εκεί θα κατέληγα. Ακριβώς αυτή την σκέψη έκανα. Και μετά καρεκλίτσα, φραπεδιά στο ένα χέρι και πέρα-δώθε το παιχνίδι με το άλλο. Piece of cake :LOL::LOL::LOL::LOL::LOL::LOL:
Μπααααααα εκει εισαι καφέ μετά .
Με αρέσει που έκανες σλόου - μο το βίντεο.

Αλλιώς φαντάζομαι είναι πολύ γρήγορη για να τη πιάσει το ανθρώπινο μάτι!

:love:
χαχαχχ ειναι γρηγορη αλλα ενταξει ....
 








medusa

Well-Known Member
20 Φεβρουαρίου 2017
3.233
7.773
μόνο το χτύπημα των δοντιών ακούγετε:cool:
Και λιγο το κοπανημα της ουρας ισως!!!!
Αυτο το πλασμα φαινεται απιστευτα τρελιαρικο, δε θα βαριεσαι ποτε φανταζομαι
 


vek

Well-Known Member
22 Ιουλίου 2012
2.157
5.098
Και λιγο το κοπανημα της ουρας ισως!!!!
Αυτο το πλασμα φαινεται απιστευτα τρελιαρικο, δε θα βαριεσαι ποτε φανταζομαι
ναι είναι μοναδικό ,
εγώ είμαι ξετρελαμένη μαζί της.
Η Boo είναι ένας παλιάτσος που παίζει 24 ώρες την ήμερα ασταμάτητα. Μέσα στο κεφάλι της έχει μια δυνατή φωνή που της φωνάζει τρέξε τραμπούκισε δάγκωσε τρέξε .
Μαθαίνει τρομερά εύκολα ή τρομερά δύσκολα πχ μέσα σε 5 λεπτά έμαθε να ανεβαίνει στον καναπέ να σηκώνει το κεφάλι και να περιμένει ακούνητη να της βάλω κολλύριο η να κάθετε ακούνητη στην μπανιέρα για να κάνει μπάνιο και μας πήρε 1 χρόνο σχεδόν για να αφήνει αυτό που έχει στο στόμα :D (και δεν το κάνει ούτε πάντα ούτε γρήγορα)
Η αλήθεια είναι ότι δεν έχει σχεδόν κανένα όριο , και δεν έχω σκοπό να της βάλω , δεν μπορώ να θυμώσω ποτέ μαζί της , την μαλώνω σπάνια που και πάλι δεν το καταλαβαίνει θα έλεγα ενθουσιάζετε.
Το μόνο πρόβλημα είναι ότι έχω χάσει αρκετούς φίλους που τώρα πια αντί να έρθουν στο σπίτι προτιμούν να συναντιώμαστε έξω αλλά δε βαριέσαι ευκαιρία για βόλτα :D
 


medusa

Well-Known Member
20 Φεβρουαρίου 2017
3.233
7.773
ναι είναι μοναδικό ,
εγώ είμαι ξετρελαμένη μαζί της.
Η Boo είναι ένας παλιάτσος που παίζει 24 ώρες την ήμερα ασταμάτητα. Μέσα στο κεφάλι της έχει μια δυνατή φωνή που της φωνάζει τρέξε τραμπούκισε δάγκωσε τρέξε .
Μαθαίνει τρομερά εύκολα ή τρομερά δύσκολα πχ μέσα σε 5 λεπτά έμαθε να ανεβαίνει στον καναπέ να σηκώνει το κεφάλι και να περιμένει ακούνητη να της βάλω κολλύριο η να κάθετε ακούνητη στην μπανιέρα για να κάνει μπάνιο και μας πήρε 1 χρόνο σχεδόν για να αφήνει αυτό που έχει στο στόμα :D (και δεν το κάνει ούτε πάντα ούτε γρήγορα)
Η αλήθεια είναι ότι δεν έχει σχεδόν κανένα όριο , και δεν έχω σκοπό να της βάλω , δεν μπορώ να θυμώσω ποτέ μαζί της , την μαλώνω σπάνια που και πάλι δεν το καταλαβαίνει θα έλεγα ενθουσιάζετε.
Το μόνο πρόβλημα είναι ότι έχω χάσει αρκετούς φίλους που τώρα πια αντί να έρθουν στο σπίτι προτιμούν να συναντιώμαστε έξω αλλά δε βαριέσαι ευκαιρία για βόλτα :D
αυτη ειναι το σωστο γκρεμλιν :LOL::love::love::love::love:
 
  • Like
Reactions: vek and alexouli


Hlianna

Well-Known Member
19 Δεκεμβρίου 2009
1.567
647
Ή καμια φορα οι φιλοι αποφασιζουν οτι θελουν να δουν τα αλλα νορμαλ σκυλακια της αγελης (εξαιρουνται Ροξυ- Μπου) και πανε στο σπιτι με τα αποτελεσματα να τα βλεπετε στο βιντεο! (Ω ναι εγω ειμαι η αγαπημενη θεια!)
 


Hlianna

Well-Known Member
19 Δεκεμβρίου 2009
1.567
647
  • Haha
Reactions: anastasiak


vek

Well-Known Member
22 Ιουλίου 2012
2.157
5.098
40λεπτο θα ηταν αν οντως εμενα 40 λεπτα σπιτι σου, τωρα που εμεινα ενα 8ωρο τις 6 απο τις 8 ωρες ετσι εκανε το χρυσο μου :love:
Διακρίνω μια μικρή εμπάθεια για τα κορίτσια μου :p
Όταν ξαναέρθεις να φέρεις μαζί και τον θείο και ξέρεις καμία τους δεν θα ασχοληθεί μαζί σου.
Εσείς δεν μου λέγατε πριν 5 χρόνια άστα τα σκυλιά δεν ενοχλούν ?
 
  • Like
Reactions: GRDANE


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.112
Μηνύματα
895.794
Μέλη
19.921
Νεότερο μέλος
Αργυρώ Π