Έχουμε κι εμείς δικαίωμα στις ζουζουνιές!


harryf3

Well-Known Member
27 Απριλίου 2009
7.818
76
Ξάνθη
Ηρθαν σημερα τα δυο καινουρια λουρακια της Ζηνας μου.

Χειροποιητα, πιο φαρδια από τα συνηθισμενα για το μεγεθος τους, πολύ μαλακά, πολύ στιβαρα και ποιοτικα, με ρυθμιζομενο μηκος και αγκραφα ταχειας αποδεσμευσης, πολυ στιβαρη.

Με λουλουδακια και καρδουλες για σχεδια και μεταλλικη καρδουλα στον πολύ καλο κρικο (D-ring), που κανει έναν πολύ διακριτικο ηχο.

Η Ζηνα τα καταχαρηκε και εβαλε αμεσως το κεφαλακι της μεσα για να παμε βολτα :)





Τα φτιαχνει η κυρια Carol στην Αμερικη, δεν κραταει στοκ αλλά φτιαχνει μετα από παραγγελια, εχει χιλιαδες πωλησεις και στο ebay.

Κοστιζουν μολις 6 δολαρια το ένα συν 4 μεταφορικα. Συνολο 16 δολαρια = 12 ευρω.
 


TARA

Well-Known Member
30 Ιανουαρίου 2009
6.168
2.985
ΑΤΤΙΚΗ
να δω και την Ηράκλα με φορεμένο το ένα απο τα δύο....και τι στον κόσμο!!!!!:D:D:D

με γειές και καλές βόλτες...:)
 


harryf3

Well-Known Member
27 Απριλίου 2009
7.818
76
Ξάνθη
Μηπως πρεπει να παρω ενα και στην Ηρα σε ροζακι με καρδουλες και στρασακια, για να σπαει λιγο η αγριαδα και να ξεθαρρεψουν και οι γειτονες ? :confused::paja1::p
 


TARA

Well-Known Member
30 Ιανουαρίου 2009
6.168
2.985
ΑΤΤΙΚΗ
τώρα μόλις διάβασα το θέμα του κυρ-Γιάννη.....

όντως πρέπει να προσανατολιστείς προς ροζάκι (για να μην ξεχνάμε και την θηλυκή πλευρά...) αλλά με νεκροκεφαλές.....:D:D:D:D:D:D
 


vrmode

Well-Known Member
27 Νοεμβρίου 2006
8.125
10.078
Athens
Καλοφόρετα και καλές βόλτες!
Εγώ πάντως την Ηρα θα την κυκλοφορούσα σε στυλ κίλερ ντογκ και θα φορούσα κι εγώ το ανάλογο ύφος του τύπου "μη του μιλάτε του άντρα του πολλά βαρύ...". Έχω παρατηρήσει ας πούμε ότι ποτέ δεν την λέει κάποιος σε ιδιοκτήτη ροτβάιλερ - οι υπόλοιποι την πληρώνουν τη νύφη...
 


harryf3

Well-Known Member
27 Απριλίου 2009
7.818
76
Ξάνθη
Βασω, ετσι οπως λες κυκλοφορουμε με την Ηρα, συν το οτι φοραω στρατιωτικα ρουχα (οχι παραλλαγης βεβαια) και εχω κουρεμα και υφος πεζοναυτη. Στον δρομο δεν μας μιλαει ΚΑΝΕΝΑΣ.

Στην οικοδομη ομως ειναι διαφορετικα. Εξαλλου η Ηρα ηρθε τρια χρονια μετα που πηραμε το σπιτι, και τους ηξερα ηδη ολους. Ποτέ πολλα παρε δωσε, αλλά μια καλη καλημερα την ειχαμε.
 


aggeliki222

Well-Known Member
5 Φεβρουαρίου 2010
2.161
0
Καλοφορετα :)
Μου αρεσουν πολύ και τα δύο γιατι είναι σε στυλ "μπαντανα" :)
Το κοκκινο θα της παει παρα πολυ!
 








vrmode

Well-Known Member
27 Νοεμβρίου 2006
8.125
10.078
Athens
Βασω, ετσι οπως λες κυκλοφορουμε με την Ηρα, συν το οτι φοραω στρατιωτικα ρουχα (οχι παραλλαγης βεβαια) και εχω κουρεμα και υφος πεζοναυτη. Στον δρομο δεν μας μιλαει ΚΑΝΕΝΑΣ.

Στην οικοδομη ομως ειναι διαφορετικα. Εξαλλου η Ηρα ηρθε τρια χρονια μετα που πηραμε το σπιτι, και τους ηξερα ηδη ολους. Ποτέ πολλα παρε δωσε, αλλά μια καλη καλημερα την ειχαμε.
΄

Εγώ πάντως με τις μπουχέσες που έχω ό,τι μπορώ κάνω... Χθες το βράδυ βρήκα κάτι ωραία στηθόλουρα με νεκροκεφαλές - εντάξει είναι και λίγο trendo-κατάσταση γιατί έχουν και κάτι λουλουδομοτίβα επάνω - αλλά θα τα χτυπήσω... :D
 












vrmode

Well-Known Member
27 Νοεμβρίου 2006
8.125
10.078
Athens
Άρη από σένα δεν το περίμενα να ψωνίζεις σε τέτοια μαγαζιά... :D

Το μόνο που απομένει είναι να δω και τους μαλινουάδες και ΓΠ-ούδες εδώ μέσα να κάνουν μαζική παραγγελία - αν γίνει κι αυτό θ' αρχίσω να δαγκώνω μανίκια...:maria::paja1:
 


harryf3

Well-Known Member
27 Απριλίου 2009
7.818
76
Ξάνθη
Η αληθεια είναι ότι το χω ένα αγχος μην δουν το θεμα οι εργασιακηδες και αρχισουν το ψιλο γαζι :oops::paja1:
 


kkranis

Well-Known Member
23 Ιανουαρίου 2009
2.583
11
Αγ. Παρασκευή
Τι λέτε ρε παιδιά;

Έχετε δει αρσενικό δαγκανιάρικο Mali με ροζ περιλέμιο και στολίδι με στρασάκια;

Επειδή έχω δει, κάνει ωραία αντίθεση

:D:D:D
 


vrmode

Well-Known Member
27 Νοεμβρίου 2006
8.125
10.078
Athens
Τι λέτε ρε παιδιά;

Έχετε δει αρσενικό δαγκανιάρικο Mali με ροζ περιλέμιο και στολίδι με στρασάκια;

Επειδή έχω δει, κάνει ωραία αντίθεση

:D:D:D
Δε το χάφτουμε - θέλουμε αποδείξεις! :D
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.120
Μηνύματα
895.887
Μέλη
19.931
Νεότερο μέλος
Kwnstantina_22