Έχουμε κι εμείς δικαίωμα στις ζουζουνιές!




vrmode

Well-Known Member
27 Νοεμβρίου 2006
8.125
10.078
Athens
harryf, σου απαυτώνω το νήμα αλλά δεν μπορώ να μην τα δείξω - τα παράγγειλα πριν λίγο: Στηθόλουρα για σκληροπυρηνικές γαλλίδες γκόμενες:



 


harryf3

Well-Known Member
27 Απριλίου 2009
7.818
76
Ξάνθη
Το θεμα ειναι χαρουμενο και απαυτωσε το οσο θες :D

Πολυ ζορικα τα στηθλουρα :):p Μπραβο, μπραβο!!
 




vrmode

Well-Known Member
27 Νοεμβρίου 2006
8.125
10.078
Athens
Εργασιακοί για μπείτε να δείτε τα αίσχη του harryf! Δεν φτάνει που τα αγοράζει - τα φωτογραφίζει κιόλας! :D
 


katerina116

Well-Known Member
23 Μαρτίου 2010
677
2
Nicosia ,Cyprus
mayasfriends.blogspot.com
ΑΑ ειναι πολυ ωραια κ ευχαριστω πολυ που με θυμηθηκες:D!! Αλλα λιγο φατσουλα δεν μας εδειξες... Η δικια σου εχει κ ενα ποντο μαλλι,η δικια μου ειναι σαν φαλακρη ,πολυ κοντη τριχα !
Εργα νασιακοί για μπείτε δείτε τα αίσχη του harryf! Δεν φτάνει που τα αγοράζει - τα φωτογραφίζει κιόλας! :D
Χαχαχα να δουν τη δικια μου που την εντυσα Αη-Βασιλη να με παρουν με τις πετρες! :p
 


harryf3

Well-Known Member
27 Απριλίου 2009
7.818
76
Ξάνθη
Οι εργασιακηδες μας ζηλευουν που δεν μπορουν να κανουν ζουζουνιες και χαζομαρες με τα γαϊδουρια τους! :D

Εμεις ολο αγκαλιτσες και φιλακια ειμαστε με τα μωρα μας *agapoylas*
 


fani

Well-Known Member
30 Οκτωβρίου 2010
2.468
408
Αθήνα
Μια κουκλα αλλα βαλε και καμια που να την βλεπουμε και καλυτερα!!!:)

να κανω μια ερωτησει που την εχω εδω και καιρο?τα λουρακια αυτα με το πλαστικο κουμπομα ειναι τοσο ασφαλει οσο και τα αλλα που ειναι τυπου ζωνης!!!αν εχει θεμα αλλου απλα στειλτετο γιατι δε το βρησκω!!!!ευχαριστω
 


harryf3

Well-Known Member
27 Απριλίου 2009
7.818
76
Ξάνθη
Υπαρχουν διαφορων ποιοτητων πλαστικα κουμπωματα. Εχω κανει τεστ αντοχης σε ενα ολόιδιο που εχω και ειναι αδυνατο να σπασει ή να ανοιξει. Οχι απο αποτομο τραβηγμα μινι πινσερ αλλά και απο πολυ πιο δυνατο.

Το πλεονεκτημα τους, πέρα απο το προφανες της ταχειας δεσμευσης/αποδεσμευσης, ειναι οτι εχει παντα μια σταθερη θεση, την οποια ρυθμιζεις μονο μια φορα, στην αρχη.

Τα λουρακια τυπου ζωνης με τις τρυπες, συχνα μας μπερδευουν και τα κανουμε πολυ σφικτα ή πολυ χαλαρα και επισης η διαδικασια του "φορεματος" ειναι δυσαρεστη για τον σκυλο, γιατι την ωρα που του το περνας το σφιγγεις αναγκαστικα παραπανω για να χωρεσει η ακιδα στην τρυπα.

Εχοντας πει τα παραπανω, δεν θα εβαζα ποτέ στην λυκαινα μου περιλαιμιο με "γρηγορη" αγκραφα. Τα τυπου ζωνης ειναι μακραν πιο ασφαλη για δυνατα και ζορικα σκυλια. Αλλά και εκει υπαρχουν ποιοτητες.
 


fani

Well-Known Member
30 Οκτωβρίου 2010
2.468
408
Αθήνα
Ευχαριστω για την απαντηση,γιατι και εγω στην δικια μου δε εχω βαλει τυπου γρηγορη αγκραφα γιατι νιωθω ανασφαλεια,γι αυτο και σε ρωτησα εσενα μιας και εχεις και μεγαλοσωμο!!οντως αυτα τυπου ζωνης ειναι οπως τα περιεγραψες γι αυτο και ψαχνω ακομα να βρω το πιο ταιριαστο για την Μοιρα!
 


st3li0s

Well-Known Member
26 Αυγούστου 2009
8.560
2.741
Θεσ/νίκη
Μια χαρά κάνει ο Άρης,έχει και την εργασία(Ήρα),έχει και την γλυκήτητα(Ζήνα)!
Δεν μπορεί να κοιτάει συνέχεια την μία κόρη!

Εδώ εγώ ψάχνω μαντήλι για τον λαιμό του Αδάμ!Πλάκα μου κάνετε?...
 




harryf3

Well-Known Member
27 Απριλίου 2009
7.818
76
Ξάνθη
Λοιπον, ο επομενος διαγωνισμος φωτογραφιας προτεινω να εχει τιτλο "ζουζουνιες"!! :D
Ουτε στην 50αδα θα μπειτε εσεις!! :p
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.120
Μηνύματα
895.887
Μέλη
19.931
Νεότερο μέλος
Kwnstantina_22