Έχω το καλύτερο σκυλί που υπάρχει!


yiota_mar

Member
15 Ιουλίου 2013
13
0
Γεια σας!
Ένιωσα μία χαρά βλέποντας το μουτράκι της σκύλας μου, και είπα να την μοιραστώ μαζί σας! Μα δείτε, δεν είναι γλύκα???
Όπου κι αν πάει κλέβει την παράσταση!
Και είναι πάρα πολύ καλός χαρακτήρας, πολύ ήρεμη στο σπίτι, πολύ φιλική με άλλα σκυλάκια και ανθρώπους, παιχνιδιάρα, και πανέξυπνη! Αμέσως μαθαίνει της εντολές! Για τη λιχουδιά θα κάνει τα πάντα... Το πιο αστείο είναι όταν κάνει το "σύρσου", όπου πάει έρπην σαν σκυλί - κομάντο...
Α, είμαστε πλέον εφτά μηνών κοπέλες και όπου να ναι περιμένουμε και τον πρώτο μας οίστρο... Ελπίζω να μην έχουμε θέματα...
Αυτά για σήμερα!
keep writing!
 

Attachments





ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
ομορφη κουκλιτσα!

το "συρσου" να το προσεξεις σαν εντολή γιατι οσο ειναι κουταβι, καταπονει αυτή η ασκηση τις αρθρώσεις της (ταδε εφη κτηνιατρος συνεργαζομενος με εκπαιδευτη)
 


yiota_mar

Member
15 Ιουλίου 2013
13
0
ομορφη κουκλιτσα!

το "συρσου" να το προσεξεις σαν εντολή γιατι οσο ειναι κουταβι, καταπονει αυτή η ασκηση τις αρθρώσεις της (ταδε εφη κτηνιατρος συνεργαζομενος με εκπαιδευτη)
χμ... ευχαριστώ ghelly για την συμβουλή!!! δεν το είχα σκεφτεί!
 








ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
Και συ;;; Και γω! Τι συμπτωση! :p
Ειναι πολυ ομορφη να την χαιρεσαι!
λυπάμαι που θα σας πληγώσω, αλλά αν δεν ειστε εγω, δεν εχετε το καλύτερο σκυλι... μιας και αυτό κοιμάται στο πόδι μου!:rolleyes:
 






ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
οκ σας δικαιολογώ... δεν μπορείτε να ειστε αντικειμενικοί μιας και δεν εχετε νιντζα!!!

Αλλά τι να κάνομεν βρε παιδιά???? στην επόμενη ζωή ΙΣΩΣ σας ανταμείψει το καρμα μας!
 




ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
χαχα νομιζεις :) εχω kawasaki ninja , 240 κιλα οχι μιση μπουκιά :)

πες μου και στο χρώμα της ακριδας, να πεσω κατω από τα γελια... τς τς τς
Τα ninja αγαπητε πρεπει να ειναι "ανυπαρκτα". Το δικό σου το παιρνουν ειδηση 10χλμ πριν εμφανιστεί!
 


Ghostdoc

Well-Known Member
25 Νοεμβρίου 2013
1.623
793
Ghostlands
χαχαχα,nonono, μαυρο καταμαυρο και δηλητηριώδες :) και με 0-100 σε 2,9 sec και τελικη 330 πολυ χλωμο να μας δουνε , thats why λεγονται ninja darling :)
 


ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
χαχαχα,nonono, μαυρο καταμαυρο και δηλητηριώδες :) και με 0-100 σε 2,9 sec και τελικη 330 πολυ χλωμο να μας δουνε , thats why λεγονται ninja darling :)

σιγά μη σκάσει μυτη από τη γωνια με το katana! :p
 






Orilis

Well-Known Member
3 Μαρτίου 2011
7.881
6.979
Πάτρα
Κουκλα η μικρη σου να την χαιρεσαι:D

ΥΓ ποιος ειπατε εχει τα καλυτερα σκυλια??:p:piercing:
διόρθωση ένα: ποιΑ έχει
διόρθωση δυο: οχι τα σκυλιά, το σκυλί(ένα)

Μα είναι απλό, εγώ! Έχω τον πιο όμορφο, έξυπνο και μοναδικό σκύλο απαρχής του είδους!
 


manolo

Well-Known Member
31 Ιουλίου 2013
2.593
7.631
διόρθωση ένα: ποιΑ έχει
διόρθωση δυο: οχι τα σκυλιά, το σκυλί(ένα)

Μα είναι απλό, εγώ! Έχω τον πιο όμορφο, έξυπνο και μοναδικό σκύλο απαρχής του είδους!
Συμφωνώ ότι έχεις τον πιο όμορφο και έξυπνο σκύλο γιατί ο δικός μου είναι εκτός συναγωνισμού. Απλά δεν παίζεται. :cool:
 


ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
διόρθωση ένα: ποιΑ έχει
διόρθωση δυο: οχι τα σκυλιά, το σκυλί(ένα)

Μα είναι απλό, εγώ! Έχω τον πιο όμορφο, έξυπνο και μοναδικό σκύλο απαρχής του είδους!

μμμ ναι ο Ρας το απολίθωμααααα:p
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.120
Μηνύματα
895.887
Μέλη
19.931
Νεότερο μέλος
Kwnstantina_22