Όχι "πρωτοκλασάτες" και κλασικές σειρές που αξίζει να δεις




Estranged

Well-Known Member
10 Ιουλίου 2012
5.529
6.957
... αλλα sex, lies and videotape με φουλ μαλλι 80ιλας

Τι ειναι το μακτβ;
Μακεδονια TV :LOL: (νομίζω εδώ κ χρόνια είναι πανελλαδικής εμβέλειας, όχι;; Αν όχι, χάνετε. Περιμένεις το mayday κ ανακαλύπτεις σειρούλες! Μεταμεσονύκτιες ώρες όμως, τη μέρα δεν ξέρω τι παίζει!)

Μα το μαλλί sex, lies and videotape 80ίλας ρε φίλη είναι το σήμα κατατεθέν του, γι'αυτό δε μου πάει καρδιά να τονε βλέπω φαλάκρα!
 
  • Haha
Reactions: Hammer and Berna


Estranged

Well-Known Member
10 Ιουλίου 2012
5.529
6.957
Lucifer . Για να περναει η ωρα οταν βαριεσαι... Απλα αγαπω τον πρωταγωνιστη και βλεπω συνεχεια...
Και δεν είσαι η μόνη. Έχει βουήξει το ιντερνέτι με δαύτονε. Τόσο που βαριέμαι να το δω και έχω μια περιέργεια τόσο που μου πετάγεται παντού :sneaky:
 
  • Like
Reactions: anastasiak


Berna

Well-Known Member
17 Ιουλίου 2009
9.701
3.853
39
Belgrade, RS
clockworkplum.wix.com
Μακεδονια TV :LOL: (νομίζω εδώ κ χρόνια είναι πανελλαδικής εμβέλειας, όχι;; Αν όχι, χάνετε. Περιμένεις το mayday κ ανακαλύπτεις σειρούλες! Μεταμεσονύκτιες ώρες όμως, τη μέρα δεν ξέρω τι παίζει!)

Μα το μαλλί sex, lies and videotape 80ίλας ρε φίλη είναι το σήμα κατατεθέν του, γι'αυτό δε μου πάει καρδιά να τονε βλέπω φαλάκρα!
Εγώ πάλι τον λάτρεψα στο Boston Legal :giggle: To Secretary πώς το ξεχάσατε; :ROFLMAO:
 


Estranged

Well-Known Member
10 Ιουλίου 2012
5.529
6.957
Εγώ πάλι τον λάτρεψα στο Boston Legal :giggle: To Secretary πώς το ξεχάσατε; :ROFLMAO:
Εσύ είσαι μικρή, τον γνώρισες όταν είχε ήδη αρχίσει να τη χάνει - την κόμη, όχι τη χάρη ;) :ROFLMAO:
Γκούγλαρε James Spader 80s να δεις για τι μαλλούμπα μιλάμε!
 


betty coltrane

Well-Known Member
7 Ιουλίου 2011
3.972
9.756
47
Ηράκλειο, Αττική
goodcopbadcop6.blogspot.gr
Επίσης μ 'αρεσε πολύ το line of duty (Νetflix) και δεν το περίμενα. Ψάχνω κάτι αντιστοιχο αλλά τζιφος.
Το Night Manager στο Prime (John le Carre', Hugh Laurie, Olivia Colman, Loki ποσο χαλια δλδ να ειναι :LOL: )
και ο Jack Ryan στο Prime

Αν έχετε καποιο σε αυτό το στυλ, κατασκοπια/εγκλημα και τιμωρια πολυ θα με βοηθουσατε

Αα, στο netflix το wild wild country, ντοκυμαντερ για τον Osho, τον οποίο θαυμάζουν πολλοί new age φιλοι μου, δεν είχα ιδέα τι ειχε παιχτεί. Ειναι απίστευτη ιστορια.
 






manolo

Well-Known Member
31 Ιουλίου 2013
2.593
7.631
Τώρα που τελείωσε το 50 50 :p λέω να γράψω στο παρόν θέμα.

Εγώ τις έκοψα τις σειρές. Και γενικά σπάνια βλέπω τηλεόραση. Κάποια στιγμή που ο αέρας έριξε την κεραία της τηλεόρασης, ήμουν σχεδόν ένα χρόνο χωρίς τηλεόραση μέχρι να αποφασίσω να φτιάξω την κεραια.
Πριν 2 χρόνια είχα βάλει νετφιξ. Είχα δει αρκετές σειρές. Μεγάλο κόλλημα. Μέχρι που είχα φτάσει να βλεπω έξι εφτά επεισόδια συνεχόμενα. Όλη μέρα. Δεν μου άρεσε αυτό το κόλλημα (κανονικό ναρκωτικό) και το έκοψα το νετφλιξ.
Εννοείται δεν κρίνω η την λέω σε κανέναν, απλά λέω τι έκανα εγώ.

Εκτός από το 50 50 να προτείνω μια σειρά που είμαι σίγουρος πως δεν την έχει δει κανένας από εσάς.
ΤΟ ΡΕΤΙΡΕ
 


Estranged

Well-Known Member
10 Ιουλίου 2012
5.529
6.957
Τώρα που τελείωσε το 50 50 :p λέω να γράψω στο παρόν θέμα.

Εγώ τις έκοψα τις σειρές. Και γενικά σπάνια βλέπω τηλεόραση. Κάποια στιγμή που ο αέρας έριξε την κεραία της τηλεόρασης, ήμουν σχεδόν ένα χρόνο χωρίς τηλεόραση μέχρι να αποφασίσω να φτιάξω την κεραια.
Πριν 2 χρόνια είχα βάλει νετφιξ. Είχα δει αρκετές σειρές. Μεγάλο κόλλημα. Μέχρι που είχα φτάσει να βλεπω έξι εφτά επεισόδια συνεχόμενα. Όλη μέρα. Δεν μου άρεσε αυτό το κόλλημα (κανονικό ναρκωτικό) και το έκοψα το νετφλιξ.
Εννοείται δεν κρίνω η την λέω σε κανέναν, απλά λέω τι έκανα εγώ.

Εκτός από το 50 50 να προτείνω μια σειρά που είμαι σίγουρος πως δεν την έχει δει κανένας από εσάς.
ΤΟ ΡΕΤΙΡΕ
Επίσης, έπεσε η κεραία, έμεινα 3 χρόνια "καθαρή" :ROFLMAO:

Εκτός από κατι 2-3ήμερα που έβλεπα σεζόν ολόκληρες περιστασιακά, δεν έφαγα ποτέ τέτοιο κόλλημα μόνιμο με το νετφλιξ ή τις κατεβασμένες σειρές παλιότερα.

Γιατί μου λείπει πολύ η τυχαία ανακάλυψη σειρών/ταινιών που πρόσφερε το μοντέλο θέασης της απλής τβ (που ψόφησε). Βαριέμαι να ψάχνομαι, όπως καλή ώρα κάνει αυτό το θρεντ.

Μ'αυτά κ μ'αυτά πάντως, ο canis ψαχνοτανε, εγώ κατέληξα να ξεκινάω το blacklist, μόλις :p
 
  • Like
Reactions: Berna and medusa


Εriana

Well-Known Member
28 Σεπτεμβρίου 2019
283
905
Επίσης μ 'αρεσε πολύ το line of duty (Νetflix) και δεν το περίμενα. Ψάχνω κάτι αντιστοιχο αλλά τζιφος.
Το Night Manager στο Prime (John le Carre', Hugh Laurie, Olivia Colman, Loki ποσο χαλια δλδ να ειναι :LOL: )
Ωραίες σειρές και οι δύο!
 
  • Like
Reactions: betty coltrane


Berna

Well-Known Member
17 Ιουλίου 2009
9.701
3.853
39
Belgrade, RS
clockworkplum.wix.com
Εσύ είσαι μικρή, τον γνώρισες όταν είχε ήδη αρχίσει να τη χάνει - την κόμη, όχι τη χάρη ;) :ROFLMAO:
Γκούγλαρε James Spader 80s να δεις για τι μαλλούμπα μιλάμε!
Αχαχα τι σχέση έχει αφού είδα όλες τις ταινίες του; ΟΛΕΣ!! :LOL::LOL::LOL:
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.103
Μηνύματα
895.597
Μέλη
19.914
Νεότερο μέλος
nicksugar3