ΑΝΕΥΘΥΝΟΤΗΤΑ!


LUNA07

Well-Known Member
3 Οκτωβρίου 2007
1.657
3
45
thessaloniki
Εχθες ειδα ενα περιστατικο τεραστιας ανευθυνοτητας :shock:
Ειχα παρει τον γιο μου απο το σχολειο και οπως κατεβαιναμε απο το αυτοκινητο μπροστα στο μαγαζι ηταν ενα κοριτσακι το πολυ 8 χρονω αδυνατο και μικροκαμωμενο και κρατουσε με κοντο λουρι ενα σκυλι νομιζω ηταν μπουλντογκ αλλα απ'αυτα τα μεγαλοσωμα με τα ψηλα ποδια πολυ γεροδεμενο σκυλι.Περιμενε να περασει τον κεντρικο δρομο για να παει απεναντι στην παραλια για την βολτα του προφανως.
Μου λεει ο γιος μου: κοιτα το μικρο κοριτσακι μαμα με τον μεγαλο σκυλο!πως μπορει και το βγαζει βολτα μονο του?
Λεω θα ειναι εκπαιδευμενο και μαλλον θα μπορει.Οταν ξαφνικα καποιο σκυλι εμφανιζεται απ'την απεναντι πλευρα του δρομου και γαυγιζει εκεινο τρελενεται και ορμαει να περασει το δρομο.
Το κοριτσακι με τι δυναμη να το κρατησει :shock: :shock: Αγιο ειχε το εσυρε κατα μηκος του δρομου ενω περνουσαν αυτοκινητα ετρεξα αλλα ειχαν ηδη περασει απεναντι....σοκαριστηκαμε με τον γιο μου,ηταν φοβερα επικινδυνο.
Απορω με τους γονεις :roll: :roll: απορω ακομα και σημερα που το ξανασκεφτομαι :(
 




Ameli

Well-Known Member
28 Ιανουαρίου 2008
179
0
Thessaloniki
Στη παραλία έγινε αυτό?εχεις δίκιο Αγιο είχε το παιδάκι....ωραιοι γονείς...νομιζω ο τιτλος σου ταιριαζει απόλυτα