ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ ΚΑΚΟΠΟΙΗΣΗ...


eleanna2

Well-Known Member
6 Φεβρουαρίου 2010
125
0
7-4-2010.Η σκυλίτσα αυτη βρέθηκε καμένη στη παραλία του Καβουρίου,όπου και περιφερόταν τις τελευταίες μέρες!Ενας φίλος,ο Σωκράτης πηγαίνει καθημερινά τα σκυλιά του βόλτα στην παραλία και τις τελευταίες μέρες η σκυλίτσα αυτη συνηθιζε να τους συνοδεύει κανοντας παρεϊτσα με τα δικα του σκυλιά.Περπατώντας το απόγευμα της Τεταρτης εκεί,τα σκυλιά του απομακρυνθηκαν απο κοντα του κι ετρεξε να τα μαζεψει....Στο σημέιο που είχαν πάει τα σκυλιά του ήταν το πτώμα της σκυλίτσας που μέχρι χτες τους συνοδευε,κακοποιημένο από φωτια!!!Το σοκ ηταν μεγάλο,φώναξε αμέσως τους αστυνομικούς που στέκονταν πιο περα με τις μηχανές τους κι αφού τους πληροφόρησε φανερα αναστατωμενος,αυτοι τον κοιταξαν με απάθεια και του είπαν''Τι μπορούμε να κανουμε;Πάει πεθανε αυτό τώρα!''συγκρατοντας με δυσκολία τα γέλια τους για τον άνθρωπο που έτρεμε κλαίγοντας!
........
Η φωτιά είχε καρβουνιάσει το στόμα,τα μπροστινα ποδια και την κοιλιά του άτυχου ζώου.Η γλώσσα...ήταν κάρβουνο!Ποιος ξέρει με τι τρόπο το έκαψαν ζωντανό,μήμπως βενζίνη ή κάτι άλλο;Εικαζεται οτι η αποτρόπαια αυτη πράξη εγινε τη νύχτα που ει ναι σκοτεινα και το δύστυχο βρέθηκε αρκετά μακρυα απο τις καντίνες που εχουν κοσμο και άλλα ζωα που ζουν εκει!

http://troktiko.blogspot.com/2010/04/blog-post_8726.html
 




katerina k.

Well-Known Member
11 Σεπτεμβρίου 2009
6.204
13
Κηφισιά
Δεν ξέρω τι να πω...πραγματικά. :(:(:(:(
Για την αστυνομία δεν μου κάνει καμία εντύπωση...γουρούνια πάντα...:mad::mad::mad:
 




vas

Well-Known Member
16 Μαϊου 2009
2.731
1.070
Κάθε μέρα που περνάει όλο και κατώτερα πέφτει στα μάτια μου αυτό που ονομάζουμε Ελλάδα..πολιτισμένο κράτος.:mad:
 


kango1

Well-Known Member
27 Σεπτεμβρίου 2007
11.313
16
ATHENS
Aυτά τα υποκείμενα που λέγονται ανθρωποι θα ήθελα να ήξερα ποσο υγιοί θεωρούνται και είναι ελεύθεροι έξω..
Συγγνώμη αλλά τέτοιες ψυχασθένειες δεν νομίζω πως περιορίζονται στα ζώα μόνο.
Όταν κάτι θέλεις να βλάψεις και ευχαριστιέσαι με αυτό, είσαι ψυχικά άρρωστος, τέλος.
 


kat201161

Well-Known Member
5 Μαϊου 2009
436
7
ΑΓ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ,ΑΘΗΝΑ
Aυτά τα υποκείμενα που λέγονται ανθρωποι θα ήθελα να ήξερα ποσο υγιοί θεωρούνται και είναι ελεύθεροι έξω..
Συγγνώμη αλλά τέτοιες ψυχασθένειες δεν νομίζω πως περιορίζονται στα ζώα μόνο.
Όταν κάτι θέλεις να βλάψεις και ευχαριστιέσαι με αυτό, είσαι ψυχικά άρρωστος, τέλος.
Και επικίνδυνος για το κοινωνικό σύνολο!
 




Στατιστικά Forum

Θέματα
33.114
Μηνύματα
895.820
Μέλη
19.924
Νεότερο μέλος
ALEXANDRA MOSCHOU