Αγορα σκυλου με Pedigree




magi

Well-Known Member
15 Ιουνίου 2006
607
2
Athens
Στην Τσεχία για τα πλαστά pedigree πας την ίδια μέρα φυλακή.
Το export pedigree κοστίζει 600 τσέχικες κορόνες, και την δυνατότητα να το φτιάξει έχει μόνο ο εκτροφέας ή ιδιοκτήτης σκύλου.
 


kango1

Well-Known Member
27 Σεπτεμβρίου 2007
11.313
16
ATHENS
να ρωτησω κατι ,υπαρχει τροπος στο ιντερνετ να δεις αν το πετιγκρι του σκυλου σου ειναι original?
αν ναι ξερετε την διευθυνση? :-k
 


ΜΑΚΗΣ

Well-Known Member
6 Ιουλίου 2006
4.160
2
kango1 said:
να ρωτησω κατι ,υπαρχει τροπος στο ιντερνετ να δεις αν το πετιγκρι του σκυλου σου ειναι original?
αν ναι ξερετε την διευθυνση? :-k
υπάρχουν πολλοί τρόποι.

όχι όμως συγκεκριμένη σελίδα.

τι θες να μάθεις???
 


kango1

Well-Known Member
27 Σεπτεμβρίου 2007
11.313
16
ATHENS
ΜΑΚΗΣ said:
kango1 said:
να ρωτησω κατι ,υπαρχει τροπος στο ιντερνετ να δεις αν το πετιγκρι του σκυλου σου ειναι original?
αν ναι ξερετε την διευθυνση? :-k
υπάρχουν πολλοί τρόποι.

όχι όμως συγκεκριμένη σελίδα.

τι θες να μάθεις???
κοιτα εγω δεν εχω ιδιαιτερες απετησεις γιατι τον βρηκα στο δρομο ,ομως μετα απο πολλα ανακαλυψα το πετ σοπ που τον πηραν οι προιν ιδιοκτητες και μου εδωσαν το πεντικρι του ,γιατι λενε οτι οταν τον αγορασαν δεν ειχε ερθει ακομα απο Ουγκαρια..,εχω ακουσει οτι υπαρχει τροπος να δεις αν ειναι γνησιο το πεντιγρι μεσω του ιντερνετ..
απο περιεργια λοιπον για το αν το συγκεκριμενο πετσοπ δεινει γνησια πεντιγρι.. δεν εχω απιτησεις γιατι τον βρηκα.. απλα απο περιεργια.. :wink:
 














denis

Well-Known Member
25 Απριλίου 2007
8.820
12
Athens
www.rottweiler-greece.net
Για μένα λέτε.... ?? :lol: :lol: :lol:
ψάχνω λίγο το pedigree και επανέρχομαι ... είχα κάνει ένα βιαστικό post και το άλλαξα ... :D Απατη είναι σίγουρα πάντως ... :wink:
 


kango1

Well-Known Member
27 Σεπτεμβρίου 2007
11.313
16
ATHENS
εμενα θα μου πει καποιος που να μπω στο ιντερνετ να δω αν ειναι το δικο μου μουφα..? :roll:
 




kango1

Well-Known Member
27 Σεπτεμβρίου 2007
11.313
16
ATHENS
amangos said:
μούφα είναι, μην το ψάχνεις, θα απογοητευτείς...
Αν επιμένεις, σκανάρισε το, ανέβασε το εδώ, και οι ειδικοί θα αποφανθούν!!!
Αν ειναι οταν ξανασυναντηθουμε θα στο φερω να το δεις και εσυ..
δεν εχω σκαν.. :?
 




kango1

Well-Known Member
27 Σεπτεμβρίου 2007
11.313
16
ATHENS
ναι εχω φαξ αλλα στο γραφειο..
σε ιντερνετ καφε δεν εχει σκαν?
αν ειναι θα παω εδω διπλα να το βγαλω..!
 






denis

Well-Known Member
25 Απριλίου 2007
8.820
12
Athens
www.rottweiler-greece.net
Λοιπον, έχουμε όντως ένα boxer με πατέρα Γερμανικό Ποιμενικό :D :shock:

Το pedigree είναι απότι θυμάμαι κι εγώ μπέζ ...

Το εκτροφειο Saurus ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ... τώρα, αν έχει κάνει καλά ζευγαρώματα κλπ κλπ δεν ξέρω ... Από όλη αυτήν την κατάσταση πολυ αμφίβολο το έχω να κάνει όντως αυτά τα ζευγαρώματα .... άσε που δεν βγάζει και πολύ καλούς ΓΠ, αλλά Boxer ... :lol: :lol: 8)

Επισης πρέπει να έχει γινει λάθος (κι εγώ ψάρωσα στην αρχή ... να θέλανε να γράψουνε SAURUS Waterlo, και όχι WATERLO Saurus ... εγώ νόμιζα ότι το εκτροφείο είναι το Waterlo, και επίσης δεν υπάρχει ... κάποιος του τα έλεγε από το τηλέφωνο του τύπου που το έφτιαχνε ... :lol:

Να μας πείς το όνομα του πετσοπά και πού είναι το πετσοπ ... μην φοβάσαι, αποκλείεται να σου κάνει μήνυση για συκοφαντική δυσφήμιση ... αλλά και να σου κάνει θα βγάλεις πολλά λεφτά, αν θες ασχολούμαι κι εγώ και τα λεφτά που θα βγάλουμε μισά μισά ...

Επισης να ξέρεις ότι και με 1500 Ευρώ αποκλείεται να σου βγάλει ΤΩΡΑ αυθεντικό pedigree για τον σκύλο αυτον ... θα πάρει από κανένα νεκρό boxer, κανένα από τα αζήτητα ή θα βγάλει άλλο πλαστό, από καλύτερη πηγή ...

Κάνε καταγγελία - μήνυση για απάτη ... θα βγάλεις τουλάχιστον τα λεφτά της αγοράς με συνοπτικές διαδικασίες ... ΑΙΣΧΟΣ
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.120
Μηνύματα
895.894
Μέλη
19.935
Νεότερο μέλος
Markela@