Αγώνες Agility 2017


reinmeister2

Well-Known Member
23 Μαϊου 2014
864
2.298
124
Μην τον φερνεις σε δυσκολη θεση..... και σημερα θα ψιχαλιζει. Πως να τα καταφερει να ερθει ;
αν ερθω και σε πιασω στα χερια μου να παρακαλας να ειναι στεγνο το τερεν για να παιξει στο διαβασμα η ατακα "να ναι ελαφρυ το χωμα"...:ROFLMAO:
 
  • Like
Reactions: mareco


AGRIAN

Well-Known Member
24 Ιουλίου 2015
590
1.968
Αθήνα
αν ερθω και σε πιασω στα χερια μου να παρακαλας να ειναι στεγνο το τερεν για να παιξει στο διαβασμα η ατακα "να ναι ελαφρυ το χωμα"...:ROFLMAO:
Μη χαλάσουμε ΚΑΙ αυτό το θέμα, κριμα είναι.
Έχεις πμ
 










mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.646
19.878
@reinmeister2 θα σε τσίγκλαγα να έρθεις, αλλά θα έχει άμμο μωρέ και θα τσουρουφλιστούν τα πατουσάκια σας, θα καείτε κι απ'τον ήλιο...άσε καλύτερα :LOL:
 


reinmeister2

Well-Known Member
23 Μαϊου 2014
864
2.298
124
@reinmeister2 θα σε τσίγκλαγα να έρθεις, αλλά θα έχει άμμο μωρέ και θα τσουρουφλιστούν τα πατουσάκια σας, θα καείτε κι απ'τον ήλιο...άσε καλύτερα :LOL:
φερε μου καμια χαλβαδοπιτα απο την συρο και θα σου συγχωρησω τον σαρκασμο...:LOL:

υ.γ. εχω ακρες στην συρο...αν χρειαστειτε τιποτα σφυρα...:cool:
 






Δημητρα_kme

Well-Known Member
4 Ιανουαρίου 2017
998
1.409
Παιδια θα πεθανουμε:coffee::coffee: οσοι ερχεστε σιγα σιγα οπωσδηποτε ανεμιστηρες κρυα ψεκαστηρια ψυγειακια μαζι σας γιατι δεν παλευεται!!!(ενταξει το ξερετε ηδη αλλα ας το πω και εγω:X3:) επισης να ξερετε γινεται ο χαμος γιατι θα παιξουν κ μπασκετ εδω πριντεζης κτλ (για καποιο λογο επρεπε να τα βαλουν ολα μαζι σε ενα σκ, στο χειροτερο:ROFLMAO:)
Φυσικα αν θελετε να ρωτησετε το οτιδηποτε (φαι παραλιες ευκολοτερες και για σκυλια κτλ) απανταω σε ολα:LOL:
 
  • Like
Reactions: ioanna a and mareco


HAHA

Well-Known Member
14 Μαϊου 2016
142
397
55
@mareco εδώ δίνουμε παραγγελίες για χαλβαδόπιτα;;; αν και προτιμώ αμυγδαλωτά. τέσπα πάρτε εσεις τον πόντο και μας κερνάτε και coca cola.
Καλή επιτυχία σε όλους!
 
  • Like
Reactions: mareco and l.Kyveli




mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.646
19.878
... επισης να ξερετε γινεται ο χαμος γιατι θα παιξουν κ μπασκετ εδω πριντεζης κτλ (για καποιο λογο επρεπε να τα βαλουν ολα μαζι σε ενα σκ, στο χειροτερο:ROFLMAO:)
Πρίντεζης και...όχι μόνο ;) Είμαστε ενήμεροι και ιδιαιτέρως χαρούμενοι, έχω να σου πω. Μέσα σ'όλα αυτά τα ωραία, του συγκεκριμένου ΣΚ [πως λέγονται κάποιες εκδηλώσεις που γίνονται; Ερμουπόλεια; Κάπως έτσι;] κολαούζος και το agility. Κάτι σαν...επίσημα προσκεκλημένο άθλημα, των εκδηλώσεων :)

...
Φυσικα αν θελετε να ρωτησετε το οτιδηποτε (φαι παραλιες ευκολοτερες και για σκυλια κτλ) απανταω σε ολα:LOL:
Για φαγητό έχουν κανονίσει, γιατί τις μεταμεσονύκτιες ώρες που θα τελειώνουμε εμείς, θα ήταν κάπως δύσκολα, αν ψαχνόμασταν. Μπανάκι, ελπίζω να προλάβουμε να κάνουμε κανένα.

Σ'ευχαριστούμε πάρα πολύ, για την προσφορά. Ελπίζω να έρθεις να δεις ε;
 
  • Like
Reactions: Δημητρα_kme


epial

Well-Known Member
24 Ιουλίου 2011
3.026
5.276
65
Aθήνα
Δε μου λετε; Ποιος φτιαχνει και ελεγχει τις αφισες;

Το προηγουμενο εγραφε την ακριβεστατη διευθυνση Λεωφόρος Μαραθωνος 19 χλμ.
Την Κυριακη λοιπόν που αποφασισα να ερθω, διοτι οπως καταλαβαινετε αυτη δεν ειναι διευθυνση να την βαλεις σε GPS, ανεβηκα την λεωφόρο καμια δεκαρια φορες! Την κατεβηκα αλλες τοσες!
Σταματησα να ρωτησω τον ελαχιστο κοσμο που κυκλοφορουσε αλλες δεκα, που ειναι το 19 χλμ και ο καθένας ειχε και δικη του αποψη!

Τελος παντων μετα κοπων και βασανων και αμετρητων περιπετειων ως περιπλανωμενος, εντοπισα το σημειο του δεκατου ενατου χιλιομετρου
, οπου το μονο που υπηρχε ηταν ενα καφε!
Μπαινω μεσα και ρωταω: Μηπως ξερετε που γινεται ενα αθλημα με σκυλια;
Το Agility; με ρωτα μια κοπελιτσα σαν τα κρυα τα νερα. Ναι! Της λεω ολο ανακουφιση και ενθουσιασμο, που βρηκα επι τελους καποιον να γνωριζει.
Δεν ξερω που γινεται!
μου απανταει. Εχουμε ομως την αφισα κολλημενη απ εξω γι αυτο το ξερω!

Εκνευρισμενος, κατεθεσα τα όπλα, παραδεχτηκα την κατα κρατος ηττα μου και αποφασισα να επιστρεψω στο σπιτι .
Και ώ του θαυματος! Ο Θεος δεν θελησε να υποστω την χλευη της συζυγου και των υιών!
Εντελως τυχαια το GPS επελεξε δρομο επιστροφης άλλον και περνωντας ειδα παρκαρισμενα καπου στο βαθος στα χωραφια, αυτοκινητα και το υποψιαστηκα.
Μιλαμε ότι επροκειτο για καθετο δρομο της Λ. Μαραθωνος και περιπου 300 μετρα μακρια απο την διασταυρωση του δεκατου ενατου χιλιομετρου, υπήρχε σε αυτον, αλλος καθετος (χωματοδρομος) και εκει καπου μεσα στα χωραφια υπηρχαν οι εγκαταστασεις. Με αυτη τη διευθυνση και βαζοντας τη λογικη, δεν το εβρισκες, παρα μονο αν εριχναν φωτοβολίδες!


Τωρα βλεπω στην νεα αφισα, την ακριβεστατη διευθυνση «Σύρος»
Αν δεν ειχα την προγενεστερη εμπειρια, θα υπεθετα ότι βγαινοντας απ το πλοίο θα πεφτεις πανω στον στιβο του Agility.
Αλλα τωρα κατι μεσα μου μου φωναζει...«Αμ δε!»



 
Last edited:


l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.641
7.750
Δε μου λετε; Ποιος φτιαχνει και ελεγχει τις αφισες;

Το προηγουμενο εγραφε την ακριβεστατη διευθυνση Λεωφόρος Μαραθωνος 19 χλμ.
Την Κυριακη λοιπόν που αποφασισα να ερθω, διοτι οπως καταλαβαινετε αυτη δεν ειναι διευθυνση να την βαλεις σε GPS, ανεβηκα την λεωφόρο καμια δεκαρια φορες! Την κατεβηκα αλλες τοσες!
Σταματησα να ρωτησω τον ελαχιστο κοσμο που κυκλοφορουσε αλλες δεκα, που ειναι το 19 χλμ και ο καθένας ειχε και δικη του αποψη!

Τελος παντων μετα κοπων και βασανων και αμετρητων περιπετειων ως περιπλανωμενος, εντοπισα το σημειο του δεκατου ενατου χιλιομετρου
, οπου το μονο που υπηρχε ηταν ενα καφε!
Μπαινω μεσα και ρωταω: Μηπως ξερετε που γινεται ενα αθλημα με σκυλια;
Το Agility; με ρωτα μια κοπελιτσα σαν τα κρυα τα νερα. Ναι! Της λεω ολο ανακουφιση και ενθουσιασμο, που βρηκα επι τελους καποιον να γνωριζει.
Δεν ξερω που γινεται!
μου απανταει. Εχουμε ομως την αφισα κολλημενη απ εξω γι αυτο το ξερω!

Εκνευρισμενος, κατεθεσα τα όπλα, παραδεχτηκα την κατα κρατος ηττα μου και αποφασισα να επιστρεψω στο σπιτι .
Και ώ του θαυματος! Ο Θεος δεν θελησε να υποστω την χλευη της συζυγου και των υιών!
Εντελως τυχαια το GPS επελεξε δρομο επιστροφης άλλον και περνωντας ειδα παρκαρισμενα καπου στο βαθος στα χωραφια, αυτοκινητα και το υποψιαστηκα.
Μιλαμε ότι επροκειτο για καθετο δρομο της Λ. Μαραθωνος και περιπου 300 μετρα μακρια απο την διασταυρωση του δεκατου ενατου χιλιομετρου, υπήρχε σε αυτον, αλλος καθετος (χωματοδρομος) και εκει καπου μεσα στα χωραφια υπηρχαν οι εγκαταστασεις. Με αυτη τη διευθυνση και βαζοντας τη λογικη, δεν το εβρισκες, παρα μονο αν εριχναν φωτοβολίδες!


Τωρα βλεπω στην νεα αφισα, την ακριβεστατη διευθυνση «Σύρος»
Αν δεν ειχα την προγενεστερη εμπειρια, θα υπεθετα ότι βγαινοντας απ το πλοίο θα πεφτεις πανω στον στιβο του Agility.
Αλλα τωρα κατι μεσα μου μου φωναζει...«Αμ δε!»



Θέλω και γω ρε συ τις φάτσες αυτές, δεν είναι δίκαιο!!!!!
 






l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.641
7.750
Ελα ντε! Aυτο να λεγεται!
Αυτην παντα χρησιμοποιούσα!

Aμα χαθεις, εχεις και κάποιον να βρισεις...


Τι να σου κανουν τα GPS σ αυτον τον τομεα...
ΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΑΑΑΑ