Ανάπτυξη κουταβιου


theodss1

Well-Known Member
8 Απριλίου 2021
430
453
31
Όχι την πήρα από πετ σοπ στην Κοζάνη είναι 30 χιλιόμετρα από εδώ νομίζω ότι ποιο παλιά μπορούσες να παραγγείλεις
 


GSD92

Well-Known Member
30 Σεπτεμβρίου 2020
233
143
32
Μετά από το χοντρό ψάξιμο που έκανες για να βρεις τροφή χωρίς να χρειάζεται να κάνεις δεκάδες χλμ και με την προϋπόθεση πως της έκατσε καλά μην την αλλάξεις χωρίς πρώτα να πάρεις τηλέφωνο τον εισαγωγέα και να ρωτήσεις.

Ναι δεν αναγράφουν στην συσκευασία τίποτα σχετικό με ποσοστά χονδροϊτίνης και γλυκοζαμίνης αλλά που οφείλεται αυτό ; Ρώτα τουλάχιστον να σου φύγει η απορία και ενημέρωσε και εμάς.

* Πως σου έστειλαν την τροφή ; Απ' όσο έχω καταλάβει κάνουν αποστολές από την έδρα τους και δεν υπάρχει άλλος τρόπος διάθεσης. Ειναι και αυτός ένας τρόπος εμπορικής πολιτικής άλλωστε...
Επειδή το έχω ψάξει για την συγκεκριμένη τροφή...έχω μιλήσει και με Ελλάδα και με εξωτερικό...έχουνε εκχύλισμα πράσινου μυδιού... η puppy δεν το γράφει, η συνταγή με το μοσχάρι που τρώει ο Roger τώρα έχει.
 
  • Like
Reactions: medusa


GSD92

Well-Known Member
30 Σεπτεμβρίου 2020
233
143
32
Όχι την πήρα από πετ σοπ στην Κοζάνη είναι 30 χιλιόμετρα από εδώ νομίζω ότι ποιο παλιά μπορούσες να παραγγείλεις
Παραγγέλνεις και τώρα.
 


GRDANE

Well-Known Member
7 Σεπτεμβρίου 2007
6.815
5.047
patra
grdane.blogspot.com
καλησπέρα
έχεις ακόμα 3 μήνες ανάπτυξης... μπορεί και 3 εκατοστά ακόμα δλδ...
το συμπλήρωμα να το σταματήσεις... εφόσον προσέχεις την κουτάβα σε όλα τα άλλα.
τα συμπληρώματα χονδροιτίνης δίνονται για ένα δύο μήνες με διακοπή ενος μήνα και ξανά ....
εφόσοντην πήρες από πετσοπ δεν εχεις να συγκρινεις κανενα αδελφό αδελφή κλπ...
αγχος δεν θέλει μέχρι στιγμής έχεις καλό υψος και κιλα...
είναι στην πιο αχαρη ηλικια... μην σε αγχωνει κατι
 


theodss1

Well-Known Member
8 Απριλίου 2021
430
453
31
Το κουτάβι το πήρα από εκτροφέα την τροφή από πετ σοπ μιλάω με όλουςς τους ιδιοκτήτες που έχουν τα αδέρφια της
 
  • Like
Reactions: GRDANE


GRDANE

Well-Known Member
7 Σεπτεμβρίου 2007
6.815
5.047
patra
grdane.blogspot.com
Το κουτάβι το πήρα από εκτροφέα την τροφή από πετ σοπ μιλάω με όλουςς τους ιδιοκτήτες που έχουν τα αδέρφια της
Εχεις απκλυτο δικιο φιλε μ αλλα μπεδευτηκα με το αλλο νημα που εγραψες οτξ μετα απ ψαξιμο βρηκες εκτροφειο για το νέο κουτάβι.... λογικά και η 8μηνη από τον ίδιο πρεπει να ειναι αν θυμαμαξ καλά...
Από οσα σου εγραψα σβήσε λοιπόν την μία σειρα που αναφέρεται σε αυτο.
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.112
Μηνύματα
895.750
Μέλη
19.921
Νεότερο μέλος
Αργυρώ Π