Αναζήτηση κουταβιού μικρού μεγέθους.


Status
Κλειδωμένο θέμα

Eirpag

New Member
1 Ιουνίου 2020
2
0
34
Καλησπέρα σας, θα ήθελα βοήθεια σχετικά με αναζήτηση κουταβιού μικρό σε μέγεθος. Είναι η πρώτη φορά που θα αποκτήσω σκύλο και με αυτά που έχω διαβάσει, δεν θα ήθελα να την πατήσω σε εισαγωγικά από κάποιον έμπορο. Ενδιαφέρομαι για σιχ τσου-maltez-POODLE toy. Μόνο για το POODLE toy βρίσκω στη Θεσσαλονίκη εκτροφείο. Έχετε στο νου κάποια αγγελία η και ιδιώτη που να γνωρίζεται? Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων.
 


saras

Well-Known Member
28 Σεπτεμβρίου 2011
224
447
Athens
Καλησπέρα σας, θα ήθελα βοήθεια σχετικά με αναζήτηση κουταβιού μικρό σε μέγεθος. Είναι η πρώτη φορά που θα αποκτήσω σκύλο και με αυτά που έχω διαβάσει, δεν θα ήθελα να την πατήσω σε εισαγωγικά από κάποιον έμπορο. Ενδιαφέρομαι για σιχ τσου-maltez-POODLE toy. Μόνο για το POODLE toy βρίσκω στη Θεσσαλονίκη εκτροφείο. Έχετε στο νου κάποια αγγελία η και ιδιώτη που να γνωρίζεται? Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων.
Και με αυτά που έχετε διαβάσει (και δεν θέλετε να την¨πατήσετε¨), καταλήγετε σε αγγελία ή ιδιώτη;
 


Eirpag

New Member
1 Ιουνίου 2020
2
0
34
Καταλήγω σε εκτροφέα. Απλώς ρωτάω αν γνωρίζει κάποιος κάτι παραπάνω ή και κάποιον άλλον εκτροφεα από αυτές τις μικρόσωμες ρατσες(διοτι είναι η πρώτη φορά όπως έγραψα). Ή δεν ξέρω ακόμη και κάποιον ιδιώτη που εμπιστεύεστε πολύ.
 


admin

Administrator
Staff member
21 Ιουλίου 2005
2.181
930
Ζήτηση πραγμάτων που έχουν σχέση με το σκύλο. ΟΧΙ σκυλιά (κοιτάξτε στην διάθεση ημίαιμων και μη, προς υιοθεσία)!
 


Status
Κλειδωμένο θέμα

Στατιστικά Forum

Θέματα
33.113
Μηνύματα
895.815
Μέλη
19.923
Νεότερο μέλος
micknaf