Αναζήτηση West Highland Terrie


GPap_one

New Member
7 Ιανουαρίου 2021
2
1
31
Καλησπέρα και απο μένα. Είμαι νέος στο forum και θα ήθελα κάποιες πληροφορίες. Αναζητώ κουτάβι West Highland και θα ήθελα ότι πληροφορία έχετε για αγορά ή υιοθεσία από ιδιώτη, εκτροφείο κτλ.

Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων
 
  • Like
Reactions: GRDANE


TheBestBoi

Well-Known Member
23 Μαϊου 2020
824
941
27
Καλησπέρα και απο μένα. Είμαι νέος στο forum και θα ήθελα κάποιες πληροφορίες. Αναζητώ κουτάβι West Highland και θα ήθελα ότι πληροφορία έχετε για αγορά ή υιοθεσία από ιδιώτη, εκτροφείο κτλ.

Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων
Καλησπερα. Εαν θες καθαροαιμο west highland terrier, ο εκτροφεας ειναι μονοδρομος. Αλλιως, εαν επιλεξεις κουταβεμπορα η ιδιωτη, θα πληρωσεις για ενα ημιαιμο σκυλι (ενω υπαρχουν τοσα πολλα σε καταφυγια που τα δινουν και δωρεαν, και εχουν ακριβως την ιδια αγαπη να προσφερουν) που μπορει να εχει πολλα προβληματα υγειας, να προερχεται απο puppy mill, και τελος θα συμβαλεις στο ΤΕΡΑΣΤΙΟ προβλημα του βασανισμου των ζωων και της ανευθυνοτητας που εχουμε στην ελλαδα.
 
  • Like
Reactions: ΒασιλικηΖ


GPap_one

New Member
7 Ιανουαρίου 2021
2
1
31
Ευχαριστω πολυ για το αμεσο ενδιαφερον. Και εγω θεωρω μονοδρομο τον εκτροφεα για αυτο θα ηθελα αν υπαρχει καποιος που να εχει αγορασει απο εκτροφειο στην Ελλαδα να μου δωσει περισσοτερες πληροφοριες
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.114
Μηνύματα
895.816
Μέλη
19.923
Νεότερο μέλος
micknaf